VENOME PRP iPRF KIT - Súprava na profesionálnu liečbu s použitím plazmy a fibrínu.

Kód: A0836
DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€46 / bal. €50,60 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2023
Možnosti doručenia

Súprava je určená na profesionálnu liečbu s použitím plazmy bohatej na krvné doštičky a fibrínu bohatého na krvné doštičky.

Súprava obsahuje kompletný liečebný postup

Výhody:

 • Súprava vám umožňuje vykonať celý liečebný postup
 • Kvalita - certifikované produkty
 • Bezpečnosť
 • Bez alergénov
 • Zložitosť
 • Jednoduchšia a rýchlejšia obsluha

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada obsahuje:

 1. Lekárske PRP skúmavky s antikoagolantom (ACD), 10 ml  - 2 ks.
 2. Lekárske iPRF skúmavky bez prísad, 10 ml – 2 ks.
 3. Súprava na odber krvi 21 G x ¾ - 2 ks.
 4. Gázové obklady - 3 ks.
 5. Combi Stopper uzatváracie kužele - 2 ks.
 6. Striekačky 5 ml - 3 ks.
 7. Ihly:
  • 21 G 40 mm x 3 ks.
  • 20 G 70 mm x 1 ks.
  • 30 G 13 mm x 2 ks.
  • 30 G   4 mm x 3 ks.

Dôležité:

 • Výrobok je určený na použitie profesionálnym používateľom.

 

Certifikáty:

 • PRP  - Skúmavky majú certifikát zdravotníckej pomocky II b
 • iPRF - Skúmavky majú certifikát zdravotníckej pomôcky II a, II b
 • APF  - Skúmavky majú certifikát zdravotníckej pomôcky II b

 

Kontraindikácie:

 • Tehotenstvo a dojčenie
 • Vírusové infekcie, infekcia HIV
 • Poruchy zrážanlivosti krvi, užívanie antikoagulancií
 • Ochorenia pečene, poruchy krvi, kritická trombocytopénia, rakovina, syndrómy dysfunkcie krvných doštičiek, hemodynamická nestabilita
 • Akútne chorobné stavy vyplývajúce z autoimunity

 

Použite:

 1. Dezinfikujte pokožku a potom ihlu vložte do príslušnej žily pomocou súpravy na odber krvi.
 2. Najprv odoberte krv do skúmaviek iPRF. Po naplnení skúmavky vložte do centrifúgy oproti sebe. Nastavte čas a rýchlosť na 2 minúty a 500 G.
 3. Počas odstreďovania skúmaviek iPRF odoberajte krv do zostávajúcich skúmaviek PRP. Každú plnú skúmavku premiešajte minimálne 8-krát, aby sa krv naviazala na antikoagulant.
 4. Očistite a vydezinfikujte pokožku, kde sa má aplikovať PRP a iPRF. Po odstredení skúmaviek iPRF opatrne vyberte skúmavky z centrifúgy a umiestnite ich do stojana, potom vložte skúmavky PRP do centrifúgy. Nastavte čas a rýchlosť na 8 minút a 2300 RPM a zapnite odstredivku.
 5. Horná časť je iPRF, spodná časť je erytrocyt. Do bočnej steny zátky iPRF skúmavky vložte ihlu 21 G 40mm, aby ste odstránili vákuum, a potom odoberte 1 ml fibrínu z vrchnej vrstvy. Opakujte s druhou skúmavkou.
 6. Pomocou ihly 30G 4 mm alebo 30 G 13 mm podávajte fibrín na označené miesta. Po odstredení frakcií máte 5 minút na podanie fibrínu bohatého na krvné doštičky.
 7. Po odstredení skúmaviek PRP opatrne vyberte skúmavky z odstredivky a umiestnite ich do stojana. Plazma chudobná na doštičky (PPP) je po odstredení 2/3 hornej časti, 1/3 strednej vrstvy je plazma bohatá na doštičky (PRP), v ktorej sú doštičky zavesené, pričom spodná časť je zložená z erytrocytov
 8. Do bočnej steny zátky skúmavky PRP vložte ihlu 21 G 40 mm, aby ste odstránili vákuum, potom do stredu umiestnite vertikálnu ihlu 20 G 70mm s 5 ml striekačkou. Špička ihly by mala byť na hranici „ovčej kože“. Krúživým pohybom zozbierajte „ovčiu kožu“ a plazmu. Odskrutkujte ihlu a zaistite injekčnú striekačku kombinovanou zátkou. Opakujte s druhou skúmavkou.
 9. Aby ste zabezpečili rovnomernú distribúciu krvných doštičiek počas približne 30-60 sekúnd, premiešajte materiál v injekčnej striekačke jemným rolovaním hore a dole.
 10. Odstráňte kombinovanú zátku z injekčnej striekačky a nasaďte ju na ihlu 30 G 4mm alebo 30 G 13 mm.
 11. Podávajte plazmu na označené miesta. Od momentu centrifugácie by sa plazma mala podávať do 20 minút.

 

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.