Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Venome BIOTÍN 10x10ML - Známy ako vitamín B7, alebo vitamín H. Vysoká koncentrácia účinnej látky.

Kód: 1924
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€120 –43 %
Venome BIOTÍN 10ML│Zöllner Medical│Dermalnevyplne.sk
€120 –43 % €69 / Liekovka €82,80 vrátane DPH €6,90 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

Venome Biotín 10ml - Komponenty mezoterapie Venome sú radom 8 sterilných produktov uzavretých v 10 ml injkečných liekovkách. Vysoká koncentrácia účinných látok umožňuje ich zmiešanie v správnom pomere, čim sa získa unikátny mezokoktejl a infividuálny liečebný protokol šitý na mieru náročným potrebám klienta. Všetky komponenty Venome je možné použiť ako ďalší posilňovač a zvýšenie účinku ampuliek v produktovej rade Meso.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome Biotín 10mlKomponenty mezoterapie Venome sú radom 8 sterilných produktov uzavretých v 10 ml injkečných liekovkách.

Vysoká koncentrácia účinných látok umožňuje ich zmiešanie v správnom pomere, čim sa získa unikátny mezokoktejl a infividuálny liečebný protokol šitý na mieru náročným potrebám klienta. Všetky komponenty Venome je možné použiť ako ďalší posilňovač a zvýšenie účinku ampuliek v produktovej rade Meso.

Prípravky sú určené pre profesionálov, ktorí vykonávajú ošetrenia v dermatologických ambulanciách, estetických klinikách alebo kozmetických centrách.

V rade Venome Komponenty nájdete druhy, ktoré sa môžu použiť samostatne alebo v kombinácií, úplne sa vyriešia alebo obmedzia problémy ako napríklad:

 • Štíhlosť
 • Jemné a vypadávajúce vlasy
 • Vrásky
 • Celulitída
 • Zmena pigmentácie a hyperpigmentácia
 • Tukové tkanivá
 • Strie
 • Jazvy
 • Seborrhea
 • Suchá a bledá pokožka
 • Nedostatok hydratácie a žiarivosti

ZLOŽENIE A PÔSOBENIE:

BIOTÍN – tiež známy ako vitamín B7 alebo vitamín H. Je to organická zlúčenina patriaca k vitamínom B, rozpustná vo vode.

Je súčasťou mnohých metabolických procesov v tele, ako je tvorba mastných kyselín, zrážanie krvi a systéza aminokyselín. Pri jeho absencii dochádza k nepravidelnostiam v katalyzovaní vybraných reakcií.

Nízka hladina vitamínu H sa prejavuje lámavosťou a vypadávaním vlasov, zemitým odtieňom pokožky, zápalmi a pretrvávajúcou suchosťou s atopiou.

Mezoterapia s použitím biotínu rieši problém lámavých a slabých vlasov vďaka atómom síry obsiahnutým v štruktúre vitamínu, ktoré sú súčasťou keratínu, ich hlavného stavebného materiálu.

Biotín posilňuje štruktúru vlasov, obnovuje ich správny stav a posilňuje matricu. Vitamín B7 aplikovaný na pokožku tiež obnovuje správnu funkciu mazových žliaz, ktorých dysfunkcia môže spôsobiť kontamináciu a hnisavý zápal.

INDIKÁCIE:

 • Krehké a lámavé vlasy
 • Strata vlasov
 • Svetlá pokožka
 • Suchá pokožka
 • Zápaly
 • Seborrhea

 PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.