Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Venome DMAE + SILICIUM (DMAE a SILICON) 10 ML - Účinne regeneruje pokožku, zvyšuje jej hustotu a pružnosť

Kód: 1891
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€15,90 –47 %
Venome DMAE + SILICIUM │Zöllner Medical│DermalneVyplne.sk
€15,90 –47 % €8,50 / Ampulka €10,20 vrátane DPH €0,85 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

DMAE + SILICON 10ML -  Kombinácia DMAE a kremíka spevňuje pokožku, poskytuje stavebný materiál pre kolagénové vlákna a napína sa vďaka vlastnostiam dimetylaminoetanolu na stimuláciu uvoľňovania acetylcholínu. Táto unikátna dvojzložková zložka účinne regeneruje pokožku, zvyšuje jej hustotu a pružnosť, zaisťuje jej správny rámec v podobe stiahnutých svalov, a tým zlepšuje prirodzený obrys.

Prípravok má antioxidačné a protizápalové vlastnosti, čím urýchľuje regeneráciu pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome DMAE + SILICIUM (DMAE a SILICON) 10ML

Komponenty mezoterapie značky Venome sú radom 8 sterilných produktov uzavretých v 10 ml injekčných liekovkách.

Vysoká koncentrácia účinných látok umožňuje ich zmiešanie vo vhodných pomeroch, čím sa získa jedinečný mezokokail a individuálny liečebný protokol prispôsobený náročným potrebám každého individuálneho pacienta. Všetky komponenty Venome je možné použiť ako ďalší posilňovač na zvýšenie účinku ampuliek v rade Meso. V prípade záujmu radi vysvetlíme na našej infolinke 0911 373743.

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

Prípravky sú určené pre profesionálov, ktorí vykonávajú ošetrenia v dermatologickýcch ambulanciách, estetických klinikách alebo kozmetických centrách.

V rade Venome Components nájdete komponenty, ktoré keď sa používajú samostatne alebo v kombinácii, úplne vyriešia alebo obmedzia problémy, ako napríklad:

 • Štíhlosť
 • Jemné a vypadávajúce vlasy
 • Vrásky
 • Celulitída
 • Odfarbenie a hyperpigmentácia
 • Tukové tkanivo
 • Strie
 • Jazvy
 • Seborrhea
 • Suchá a bledá pokožka
 • Nedostatok hydratácie a lesku

ZLOŽENIE A PôSOBENIE:

DMAE + SILICON -  Kombinácia DMAE a kremíka spevňuje pokožku, poskytuje stavebný materiál pre kolagénové vlákna a napína sa vďaka vlastnostiam dimetylaminoetanolu na stimuláciu uvoľňovania acetylcholínu.

Táto unikátna dvojzložková zložka účinne regeneruje pokožku, zvyšuje jej hustotu a pružnosť, zaisťuje jej správny rámec v podobe stiahnutých svalov, a tým zlepšuje prirodzený obrys.

Prípravok má antioxidačné a protizápalové vlastnosti, čím urýchľuje regeneráciu pokožky.

INDIKÁCIE:

 • Nedostatok pružnosti pokožky tváre, krku a dekoltu
 • Laxita okolo stehien, rúk a brucha

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.