Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Venome Meso BTX 5x5ml - Účinná terapia s efektom BOTOX - Like, so silným regeneračným anti-aging účinkom v boji proti vráskam.

Kód: 2598
DORUČENIE 24H
Značka: VENOME
€69 / bal. €82,80 vrátane DPH €13,80 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

Mezokoktejl Venome Meso BTX 5x5ml - Účinná terapia s efektom Botox - like, so silným regeneračným anti-aging účinkom v boji proti vráskam. Unikátna receptúra, ktorá podporuje obnovu kolagénových vlákien, čím zvyšuje hustotu a vypnutie pokožky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mezokoktejl Venome Meso BTX 5x5ml - Účinná terapia so silným regeneračným anti-aging účinkom v boji proti vráskam

Unikátna receptúra, ktorá podporuje obnovu kolagénových vlákien, čím zvyšuje hustotu a vypnutie pokožky.

 • Použitie unikátneho Hexapeptidu-8, ktorý je skrátenou, bezpečnou a menej invazívnou alternatívou prípravkov spôsobujúcich relaxáciu svalov, vám umožní ovplyvniť neuromuskulárne synapsie, ktorých nepretržitá práca spôsobuje poškodenie pokožky.
 • Relaxačný účinok peptidu na svaly inhibíciou produkcie katecholamínov potrebných na svalové kontrakcie pomáha znižovať viditeľnosť výrazových línií, najmä vraních nôh (vrásky okolo očí, inak aj nazývané mimické vrásky alebo línie smiechu), nosolabiálnych rýh.
 • Pôsobenie Meso BTX je vďaka svojmu zloženiu jednou z najúčinnejších terapií zodpovedných za silný regeneračný anti-aging účinok v boji proti vráskam.

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

ZLOŽENIE:

 • Voda
 • Hexapeptyd -8 (látka uvoľňujúca svalové napätie)
 • Derivát etylénglykolu
 • Benzylalkohol
 • Hydroxid sodný (hygroskopická látka)

BALENIE OBSAHUJE:

 • 5xSterilná 5ml liekovka v krabičke
 • Nálepka s číslom šarže

OŠETRENIE:

 • 1 liekovka na ošetrenie 7 až 14 dní. Potrebných 4 - 6 ošetrení.
 • Tvár, krk, dekolt

INDIKÁCIE:

Proti starnutiu (anti-aging), spevnenie pokožky

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedeného výrobku pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.