Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

EATLESS+ 60 KAPSÚL

Kód: 4588
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: ORIN
€19,17 / bal. €23 vrátane DPH €0,32 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Možnosti doručenia

Na potlačenie chuti do jedla

Aj Vy často vyjedáte chladničku? Ľahko podľahnete sladkému a to aj vtedy, keď sa rozhodnete schudnúť? Prichádza na Vás neovládateľný pocit hladu aj vo večerných hodinách? Máte potrebu často snackovať? Žiadny strach! Máme pre Vás riešenie, ako efektívne potlačiť chuť do jedla a zároveň vytvoriť pocit zasýtenia. Riešením je unikátna kombinácia patentovaného extraktu z Rohovníka obyčajného a prášku z hnedej riasy Kelp s jódom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sila produktu EATLESS sa ukrýva v synergii jednotlivých zložiek. Čo to znamená?

Za potlačenie chuti do jedla môže kombinácia zložiek, ktoré sa navzájom podporujú a dopĺňajú. Pri vynechaní akejkoľvek zložky by došlo k výraznému oslabeniu alebo k úplnému vymiznutiu efektu.

Ide o synergiu týchto zložiek

Patentovaná zložka z Rohovníka obyčajného

Patentovaný extrakt s pôvodom zo Španielska pochádza z 90% zo struku a z 10% z plodu Rohovníka obyčajného. Zaujímavosťou je, že plody môžete poznať aj pod prezývkou svätojánsky chlieb. Struky zas pripomínajú chuť čokolády, vďaka čomu sú vhodné aj ako náhrada za kakao. Keďže struky obsahujú mnohé vzácne vitamíny skupiny B, sacharidy, omega 3-mastné kyseliny, atď., výrazne prispievajú k pocitu sýtosti. Do dennej dávky sme namiešali až 1000 mg patentovaného extraktu, pretože výsledky sú pri tejto dávke najefektívnejšie.

Výsledky štúdií hovoria:

Na Rohovník obyčajný bola vykonaná klinická štúdia, ktorá trvala 12 týždňov. Skúmali sa tri skupiny. Prvej skupine sa podávala štandardná strava. Druhej skupine bola nasadená diéta s vysokým obsahom tuku/sacharózy. Tretej skupine bola podávaná strava, doplnená o Rohovník obyčajný. V závere štúdie sa zistilo, že Rohovník obyčajný zmierňuje obezitu.

Prášok z hnedej riasy Kelp s jódom

Kelp je veľká morská tráva rastúca v plytkých moriach. Kelp je tiež charakteristický vysokým obsahom jódu, vďaka čomu je vhodný na zažívací trakt, jeho čistenie a detoxikáciu.

Vďaka týmto účinkom si Kelp s jódom zamilujete:

  • Znižuje chuť do jedla
  • Jód podporuje funkciu štítnej žľazy
  • Predchádza nezdravým stravovacím návykom
  • Znižuje potrebu kalórií
  • Vytvára pocit nasýtenia v priebehu dlhšieho času

Stačia dve kapsuly denne a Vy môžete dosiahnuť výsledky, o ktorých ste roky snívali.

Množstvo účinných látok 2 kapsuly *RVH%
Extrakt z rohovníka obyčajného 1000 mg
Prášok z morskej riasy Kelp 100 mg
z toho jód 50 µg 33%

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
 
Hmotnosť: 0,3 kg
 
Balenie: 60 kapsúl
 
Odporúčaná denná dávka dospelého: 2 kapsuly denne 30 minút pred večerou.
 
Zložky: Extrakt z plodov rohovníka obyčajného (Ceratonia Siliqua), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, prášok z hnedej morskej riasy Kelp (Ascophyllum nodosum). Pôvod základnej zložky z EÚ.
 
Upozornenie: Nádobu uchovávajte zatvorenú, uskladňujte mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Konzumujte po rozpustení v tekutine. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 
Výrobca: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
 

Zöllner Medical International - Distribúcia a školenia dermálnych výplní, mezoterapie, peelingov, hygieny, strojov a výživových doplnkov pre estetické kliniky a kozmetické centrá. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

  • Facebok prezentáciu
  • Instagram prezentáciu
  • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
  • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: