Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

ANTIYAL 1500 1,5g HYALURONIDÁZA

Kód: 3659
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: XCELENS
€35 / Ampulka €38,50 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.8.2022

Anti-Yal 1500 obsahuje hyaluronidázu s dávkovaním: 1500 IU suchého extraktu prášku/liek na zmiešanie s 10 ml fyziologického roztoku. 

Hyaluronidáza je enzým, ktorý katalyzuje hydrolýzu niektorých komplexných sacharidov a depolymerizuje kyselinu hyalurónovú, čo vedie k jej prirodzenému rozkladu, preto sa hyaluronidáza často používa v estetickej medicíne, v skutočnosti v určitých prípadoch môže telo zvážiť injekčne podanú kyselinu hyalurónovú alebo jej nečistoty, ako cudzorodá molekula, takže by mohla vyvolať imunitnú reakciu, ako je tvorba granulómu; endogénna hyaluronidáza, ktorá sa prirodzene nachádza v derme, niekedy nebude mať prístup k cudziemu telu „HA“, takže produkt bude pomaly eliminovaný zápalovou reakciou a fágovými bunkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Indikácie:
1. Na nápravu neuspokojivých výsledkov predchádzajúceho ošetrenia výplňou kyselinou hyalurónovou ako napr.

Nadmerná korekcia, asymetria, Tyndallov efekt, edém pod viečkami, ktorý zvyčajne môže pretrvávať veľmi dlho, uzliny, hematómy a pomáhajú riešiť komplikácie trombózy.

V tomto prípade sa však odporúča podať ihneď po rozpoznaní príznakov komplikácie. Včasnou aplikáciou hyaluronidázy by sa nekróze tkaniva dalo zabrániť alebo by sa mohla stať menej závažnou.

2. Hyaluronidáza redukuje fibrózu, láme fibrotické tkanivo, ktoré zachytilo tukové bunky a redukuje edémy, zlepšuje aj prekrvenie, preto je efektívne používať pri celulitíde 1. a 2. stupňa spolu s iným lipolytickým prostriedkom a správnou masážou anticelulitídou krém.

3. Znížte výskyt hypertrofických jaziev.

4. Zlepšite vstrebávanie iných produktov

Aplikácia odporúčaného podávacieho
produktu by mala byť obmedzená len na postihnutú oblasť. Účinky nastupujú okamžite až po 48 hodinách a trvajú až 14 dní po podaní, v závislosti od typu výplne kyseliny hyalurónovej.

Kontraindikácie
V prípade kožnej infekcie sa treba vyhnúť aplikácii hyaluronidázy, aj po nedávnej injekcii botulotoxínu.

Len na profesionálne použitie. Topické použitie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Xcelens International, európska spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, s potešením predstavuje inovatívny rad produktov kyseliny hyalurónovej, jedinečne vyvinutých tak, aby zaručili zdravotníckemu personálu, a teda aj pacientom, úplný komfort, spokojnosť a spoľahlivosť počas implantácie výplne a biostimulačných ošetrení: GENYAL, Xcelens Extra, Peptidyal HX!

Rad GENYAL je vyvinutý odborným švajčiarsko-talianskym tímom chemikov, technikov, inžinierov a profesionálov pôsobiacich v oblasti estetickej medicíny s cieľom rok čo rok vytvárať vyspelejšie a technologicky avantgardnejšie riešenia.

THE ART OF EXCELLENCE - UMENIE DOKONALOSTI

swiss%20lab%20excelens

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie