Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

UltrHA Face Sérum - Prevratná ultrasonická kyselina Hyalurónová s Bio-mimetickými nanopeptidmi pre úžasné a okamžité výsledky.

Kód: 1973
DORUČENIE 24H
Značka: XCELENS
€65 / bal. €78 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

UltrHA Face sérum - Ultrasonická kyselina Hyalurónová + Bio-mimetické nanopeptidy. V tomto inovatívnom pleťovom sére je okrem ultrananosonickej kyseline Hyalurónovej použitá aj zmes nanokapsulovaných biotechnologických rastových faktorov: Bio-mimetické nanopeptidy

Doprajte si najvyššiu švajčiarsku kvalitu v rámci prelomovej nanotechnológií s nanopeptidmi. Úžasné a viditeľné výsledky bez ihiel aj u vás v kozmetickom salóne prípadne pri predaji na domácu starostlivosť!

Vďaka laboratórnym skúškam a dokázateľným porovnaniam dosahujeme niekoľko násobne lepšie výsledky ako bežná kozmetika na našom trhu. Presvedčte sa aj vy ešte dnes o švajčiarskej kvalite! Pozrite si porovnania v grafoch nižšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA - UltraHA - POUŽITIE UTRA FRAGMENTOVANEJ A ULTRAZVUKOVEJ KYSELINOU HYALURÓNOVEJ!

Xcelens International s hrdosťou predstavuje inovatívnu ultrasonickú nanotechnológiu aplikovanú na dermokozmetiku. Táto prevratná technológia umožní "okamžité" dodanie aktívnych zložiek účinných látok BEZ POUŽITIA IHIEL alebo technológie na báze stlačeného vzduchu ako spôsobu dodania aktívnych látok do podkožia - ULTRHA•X TECHNOLOGY.

Dvojitá sila UltrHA Eyes Contour│Zöllner Medical

Pri tejto prevratnej technológií pôsobí kyselina hyalurónová s dvojitou hmotnosťou POVRCHOVO ALE AJ HĹBKOVO, ultra-fragmentovaná časť je ultra rýchlo prijímaná a poskytuje okamžité a úžasné účinnky.

Všetky produkty radu ULTRASONIC HA nevyžadujú nanášanie so žiadnymi špeciálnymi nástrojmi, možno ich použiť aj v rámci domácej starostlivosti aj ako domáce krémy. Úžasné inovatívne výsledky získané bez bolesti a bez inekcií. Tieto produkty sú maximálne bezpečné, nakoľko sú neustále študované a testované vo švajčiarskych laboratóriach spoločnosti Xcelens Research & Development.

Použitie fragmentov kyseliny hyalurónovej spolu s obvyklou makromolekulárnou kyselinou hyalurónovou prítomnou s rôznymi molekulovými hmotnosťami má dvojitý protizápalový účinok a účinok proti starnutiu (anti-aging), pričom zápal je jednou z hlavných príčin starnutia pokožky; týmto spôsobom budeme mať rôzne výhody, ako je zníženie začervenania, zvýšená elasticita a turgor, hĺbková hydratácia a rýchlejšie procesy reepitelizácie. 

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou má lepšiu povrchovú distribúciu ako kyselina s vysokou hmotnosťou, čo je však dôležité pri stimulácii vrstiev dermis a hypodermis; 

Z tohto dôvodu sa pri použití ultrazvukovej technológie na trasenie molekúl intermolekulárne akcie prerušia, získanie ultra-fragmentovaného derivátu so silnou aktívnou silou, ktorý bude distribuovaný lepšie a rýchlejšie ako iná dermokozmetika, čím sa posilní celá dermálna štruktúra. 

Ultra-fragmentovaná a ultrazvuková kyselina hyalurónová je použitá vo všetkých produktoch radu Xcelens.

UltrHA Face sérum - Ultrasonická kyselina Hyalurónová + Bio mimetické nanopeptidy

ultrasonic_ha_face

UltrHA Face sérum - Ultrasonická kyselina Hyalurónová + Bio mimetické nanopeptidy

V tomto inovatívnom pleťovom sére je okrem ultrananosonickej HA použitá aj zmes nanokapsulovaných biotechnologických rastových faktorov: Biomimetické nanopeptidy

Tieto látky syntetizované v Xcelens laboratóriách sú oligopeptidy, ktoré vzájomnou interakciou pôsobenie prirodzených proteínov reprodukujúcich ich správanie a preto ich pokožka dokonale znáša.

Sú to skutočné bunkové induktory, ktoré modulujú bunkovú aktivitu, ktorá reaguje priamo so špecifickými membránovými receptormi, čo je trend, ktorý už regeneratívna medicína sleduje inými spôsobmi, ako je napríklad v dlhodobej liečbe používaná PLAZMA - bohatá na krvné doštičky (PRP) a lipofilling, oba autológne produkty pretože sa odoberajú od samotného pacienta a z tohto dôvodu je ich činnosť ovplyvnená mnohými inter-individuálnymi faktormi.

 

UltrHa Face sérum  špeciálna zmes│Zöllner Medical

Biomimetické oligopeptidy sú krátke aminokyselinové sekvencie so štruktúrou podobnou aktívnej časti prirodzených proteínov, ktoré vstupujú do buniek a modifikujú ich správanie jednak reguláciou iónových kanálov zodpovedných za membránové toky, ako aj aktiváciou produkcie molekúl. V " ultr HA Face sére " táto špeciálna zmes rýchlo zlepší výrazové vrásky a pevnosť pokožky, zvýši turgor a tým pádom aj pružnosť pokožky.

Benefity UltrHA Face Sérum

PRODUKT JE VYROBENÝ VO ŠVAJČIARSKU

ultrasonic_ha_red_block-2de6d3f148c913ca254437202385ad0ab5b1f8f16db00c4ff53b959c9c3ebddb


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky XCELENS pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Xcelens International, európska spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, s potešením predstavuje inovatívny rad produktov kyseliny hyalurónovej, jedinečne vyvinutých tak, aby zaručili zdravotníckemu personálu, a teda aj pacientom, úplný komfort, spokojnosť a spoľahlivosť počas implantácie výplne a biostimulačných ošetrení: GENYAL, Xcelens Extra, Peptidyal HX!

Rad GENYAL je vyvinutý odborným švajčiarsko-talianskym tímom chemikov, technikov, inžinierov a profesionálov pôsobiacich v oblasti estetickej medicíny s cieľom rok čo rok vytvárať vyspelejšie a technologicky avantgardnejšie riešenia.

THE ART OF EXCELLENCE - UMENIE DOKONALOSTI

swiss%20lab%20excelens