Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

XCELENS UltrHA Eyes Contour 30ml - Prevratná ultrasonická nanotechnológia (Ultrasonická kyselina Hyalurónová s nanopeptidmi) pre úžasné a okamžité výsledky.

Kód: 1971
DORUČENIE 24H
Značka: XCELENS
€65 / bal. €78 vrátane DPH €2,17 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

UltrHA Eyes contour 30ml Ultrasonic HA + Nanopeptides. V tomto super inovatívnom sére na kontúru očného okolia je ultrasonická zmes kyseliny Hyalurónovej (ultra nízka hmotnosť) zvýraznená spolu so špecifickými peptidmi navrhnutými tak, aby vyvolali účinok Podobný botoxu - Botox Like pri uvoľňovaní acetylcholínu pre senzačné a okamžite viditeľné výsledky a to aj vďaka tenkosti pokožky periorbitálnej oblasti, čo zabezpečí rýchlejšie doručenie aktívnych zložiek.

Doprajte si najvyššiu švajčiarsku kvalitu v rámci prelomovej nanotechnológií s nanopeptidmi. Úžasné a viditeľné výsledky bez ihiel aj u vás v kozmetickom salóne prípadne pri predaji na domácu starostlivosť!

Vďaka laboratórnym skúškam a dokázateľným porovnaniam dosahujeme niekoľko násobne lepšie výsledky ako bežná kozmetika na našom trhu. Presvedčte sa aj vy ešte dnes o švajčiarskej kvalite! Pozrite si porovnania v grafoch nižšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA - UltraHA - POUŽITIE UTRA FRAGMENTOVANEJ A ULTRAZVUKOVEJ KYSELINOU HYALURÓNOVEJ!

Xcelens International s hrdosťou predstavuje inovatívnu ultrasonickú nanotechnológiu aplikovanú na dermokozmetiku. Táto prevratná technológia umožní "okamžité" dodanie aktívnych zložiek účinných látok BEZ POUŽITIA IHIEL alebo technológie na báze stlačeného vzduchu ako spôsobu dodania aktívnych látok do podkožia - ULTRHA•X TECHNOLOGY.

Dvojitá sila UltrHA Eyes Contour│Zöllner Medical

Pri tejto prevratnej technológií pôsobí kyselina hyalurónová s dvojitou hmotnosťou POVRCHOVO ALE AJ HĹBKOVO, ultra-fragmentovaná časť je ultra rýchlo prijímaná a poskytuje okamžité a úžasné účinnky.

Všetky produkty radu ULTRASONIC HA nevyžadujú nanášanie so žiadnymi špeciálnymi nástrojmi, možno ich použiť aj v rámci domácej starostlivosti aj ako domáce krémy. Úžasné inovatívne výsledky získané bez bolesti a bez inekcií. Tieto produkty sú maximálne bezpečné, nakoľko sú neustále študované a testované vo švajčiarskych laboratóriach spoločnosti Xcelens Research & Development.

Použitie fragmentov kyseliny hyalurónovej spolu s obvyklou makromolekulárnou kyselinou hyalurónovou prítomnou s rôznymi molekulovými hmotnosťami má dvojitý protizápalový účinok a účinok proti starnutiu (anti-aging), pričom zápal je jednou z hlavných príčin starnutia pokožky; týmto spôsobom budeme mať rôzne výhody, ako je zníženie začervenania, zvýšená elasticita a turgor, hĺbková hydratácia a rýchlejšie procesy reepitelizácie. 

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou má lepšiu povrchovú distribúciu ako kyselina s vysokou hmotnosťou, čo je však dôležité pri stimulácii vrstiev dermis a hypodermis; 

Z tohto dôvodu sa pri použití ultrazvukovej technológie na trasenie molekúl intermolekulárne akcie prerušia, získanie ultra-fragmentovaného derivátu so silnou aktívnou silou, ktorý bude distribuovaný lepšie a rýchlejšie ako iná dermokozmetika, čím sa posilní celá dermálna štruktúra. 

Ultra-fragmentovaná a ultrazvuková kyselina hyalurónová je použitá vo všetkých produktoch radu Xcelens.

UltrHA Eyes contour 30ml Ultrasonic HA + Nanopeptides

ultrasonic_ha_eyes

UltrHA Eyes contour 30ml Ultrasonic HA + Nanopeptides

V tejto super inovatívnej kontúre očí je ultrazvuková zmes kyseliny hyalurónovej zvýraznená spolu so špecifickými peptidmi navrhnutými tak, aby vyvolali účinok „ podobný botoxu “ pri uvoľňovaní acetylcholínu pre senzačné a okamžite viditeľné výsledky, a to aj vďaka tenkosti pokožky periorbitálnej oblasti, čo zabezpečí rýchlejšie doručenie aktívnych zložiek spolu s videteľnými výsledkami.

 Všetky výhody použitia UltrHA Eyes Contour

UltrHA účinok│Zöllner Medical

ÚČINNÉ LÁTKY:

Acetylxapeptid -8 (Argilreline), ktorý sa hromadí v pokožke po dňoch neustáleho používania, začína znižovať komunikáciu medzi nervami a mimickými svalmi, ktoré sa uvoľňujú znížením viditeľnosti mimických vrások (Botox Like Action) .

Pentapeptid-18 redukuje hĺbku vrások spôsobených svalovou kontrakciou mimiky a inhibuje uvoľňovanie neurotransmiterov.

Acetyl tetrapeptid-5 je dobre známe, zvlhčovadlo (hygroskopické látky, ktoré udržujú vlhkosť na povrchu kože čím umožňujú sa vyhnúť dehydratácii), ktorý znižuje opuch a tým aj vačky pod očami, dochádza k zlepšeniu všeobecnej pružnosti a hladkosti pokožky: To je inhibítor 'ACE ( ANGIOTENSIN CONVERTING ENZYME), ktorý dokáže výrazne zlepšiť lymfatickú drenáž.

Acetyl Octapeptide-3 inhibuje receptory SNARE COMPLEX, proteínový systém, ktorý aktivuje uvoľňovanie acetylcholínu z intraneuronálnych vezikúl.

Tomografická analýza Z hlásených výsledkov (potvrdených in vitro aj in vivo) na snímke tomografickej analýzy nasnímanej na drsnej ploche sa ukázalo maximálne zníženie hĺbky vrások o približne 67 % v priebehu 30 dní.

 

 Porovnanie pri použití UltraHA

 

PRODUKT JE VYROBENÝ V VO ŠVAJČIARSKU

ultrasonic_ha_red_block-2de6d3f148c913ca254437202385ad0ab5b1f8f16db00c4ff53b959c9c3ebddb


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky XCELENS pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Xcelens International, európska spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, s potešením predstavuje inovatívny rad produktov kyseliny hyalurónovej, jedinečne vyvinutých tak, aby zaručili zdravotníckemu personálu, a teda aj pacientom, úplný komfort, spokojnosť a spoľahlivosť počas implantácie výplne a biostimulačných ošetrení: GENYAL, Xcelens Extra, Peptidyal HX!

Rad GENYAL je vyvinutý odborným švajčiarsko-talianskym tímom chemikov, technikov, inžinierov a profesionálov pôsobiacich v oblasti estetickej medicíny s cieľom rok čo rok vytvárať vyspelejšie a technologicky avantgardnejšie riešenia.

THE ART OF EXCELLENCE - UMENIE DOKONALOSTI

swiss%20lab%20excelens