Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Školenie KEMIKUM - Jedinečná Bezihlová Biorevitalizácia s výrazným liftingovým účinkom vhodné aj pre aktívne akné

Kód: 1753
NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: PRX THERAPY
€84 / Kupón €100,80 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

KEMIKUM od AeraZen Lab je absolútne jedinečný a inovatívny. Kemikum exfoliuje a biorevitalizuje a zároveň ma výrazný liftingový efekt. Sérum, biorevitalizačný peeling a lifting v jednom, ktorý je vhodný aj na biorevitalizáciu pokožky na prsníkoch alebo účinnú liečbu aktívneho akné!  Vhodný na aplikáciu počas celého roka, pretože nie je fotosenzitívny. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto unikátna biorevitalizácia bola vyvinutá špičkovými talianskými inžiniermi pre dosiahnutie biologického omladenia bez ihiel to aj pre aktívne akné!

AeraZen Laboratoires s potešením predstavuje inovatívny produkt, profesionálny biorevitalizačný chemický peeling KEMIKUM - absolútne jedinečný a inovatívny produkt na estetickom trhu. Kemikum exfoliuje a biorevitalizuje a zároveň ma výrazný liftingový efekt.

Uvedené omladenie je rýchle, bezbolestné a pretože ošetrenie nie je fotosenzitívne, dá sa vykonávať po celý rok, dokonca aj v letných mesiacoch a samozrejme vždy bez ihiel.

Kemikum spôsobuje, že sa vrchná vrstva pokožky odlupuje, čo spôsobuje, že sa živé bunky v nižších vrstvách množia a pohybujú sa smerom nahor k povrchu, čo následne zvyšuje produkciu kolagénu a hyalurónu. V podstate vyvoláva reakciu, vďaka ktorej sa pokožka začína správať ako mladá koža.

Hlavný exfoliačný účinok je spôsobený kyselinou trichlóroctovou (TCA), ktorá na rozdiel od invazívnejších bežných peelingov (ktoré si vyžadujú veľmi dlhú dobu rekonvalescencie s bolesťou, začervenaním, možnou hyperpigmentáciou) pôsobí na hlbšie vrstvy pokožky bez toho, aby spôsobovala povrchové podráždenie.

Toto ošetrenie obnovuje mladistvý vzhľad so žiarivou a hladkou pokožkou. Jeho bezpečné a ľahké použitie - vďaka jeho vlastnostiam je tento výrobok vhodný aj pre laxnú pokožku prsníkov. Antibakteriálne pôsobenie kyslíka uvoľňovaného ozonizovaným olivovým olejom robí z tohto produktu aj vynikajúcu liečbu aktívneho akné.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov budete potrebovať 3-5 sedení v závislosti od typu pokožky. Potom stačí, ak na zvýšenie stimulácie použijete vhodné domáce výrobky na ošetrovanie pokožky.

- redukcia drsnosti, hyperpigmentácie a hypertrofie pokožky -

VÝHODY PRX THERAPIE:

 • Neinvazívna liečba
 • Poskytuje neablatívnu (nepoškodzujúcu hornú vrstvu pokožky) chemickú stimuláciu dermy bez exfoliácie epidermis
 • Úplne bezbolestné
 • Funguje veľmi dobre ako jediné ošetrenie, tak aj v kombinovaných ošetreniach, pretože výsledky každého sú lepšie
 • Nie je fotosenzitívne, takže ho môžete použiť aj v lete
 • Výsledky sú okamžité
 • Po ošetrení peelingom tváre nedochádza k tvorbe modrín ani začervenania, takže sa pacient môže vrátiť do svojho každodenného života bez známok kozmetického ošetrenia

ČO DOSIAHNETE PRODUKTOVÝM ŠKOLENÍM KEMIKUM TERAPIE U NÁS:

 • KEMIKUM je produkt, ktorý sa teší veľkej obľube množstvu estetických profesionálov. Práve jeho veľké výhody z neho robia ideálneho kandidáta do každej ambulancie dermatológa, estetickej kliniky, kozmetického centra.
 • Maximálne vedomosti o produkte KEMIKUM na školení - plus školiace materiály na doma, videá a iné pravidelne zasielajúce informácie na váš email
 • Možnosť prevádzať oštrenie s výrobkom KEMIKUM u vás v ambulancii, na klinike, v kozmetickom centre
 • Certifikát na meno, alebo názov firmy
 • Informáciu o prípadných ďalších produktoch zaradených do produktovej línie od spoločnosti AeraZen Laboratoires

ŠKOLITEĽ: Školiteľka s dlhoročnou praxou v kozmetike

LOKALITA ŠKOLENIA: Školíme celé Slovensko. Rešpektujeme nariadenia pri Covid semafore. Zavolajte nám a opýtajte sa na možnosti školenia vo vašom meste. 

CENA ŠKOLENIA: 100 Eur/osoba (dostanete produktový voucher) ktorý si môžete pri školení vymeniť za tovar! (štartovací balíček)

Potrebný počet účastníkov: 3-4 účastníci, prípadne jedna väčšia klinika

Registrácia: info@zollnermedical.com, 0910 382858, 0911 373743

Spoločnosť Zöllner Medical International, s.r.o., je výhradným predajcom produktov od spoločnosti AeraZen Laboratoires s možnosťou poskytovať školenia pre celé územie CZ/SK/HU/RO!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: