Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Školenie MAKROPEEL - Jedinečné bezihlové Bio-revitalizačné (TCA) sérum pre dokonalú hydratáciu, omladenie a lifting tváre a tela, redukuje vrásky, jazvy, strie

Kód: 1754
Tip NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: MAKROPEEL
€84 / Kupón €100,80 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

MAKROPEEL® je REVOLUČNÉ BEZIHLOVÉ BIOREVITALIZAČNÉ sérum, ktoré súčasne exfoliuje, biorevitalizuje a má LIFTINGOVÝ účinok. Hlavný exfoliačný účinok je spôsobený kyselinou trichlóroctovou (TCA), ktorá na rozdiel od iných invazívnych peelingov pôsobí na hlbšie vrstvy dermy bez toho, aby spôsobovala povrchové podráždenie; to nám umožňuje skutočnú reštrukturalizačnú akciu, ktorá v synergickej kombinácii s ostatnými zložkami umožňuje, aby bol MAKROPEEL® považovaný za skutočný hydrogenerátor, a stal sa tak platnou alternatívou k ihličkám (needling) a tiež vývojom liečby, ktorú je možné vykonať so súčasnými zdravotníckymi prístrojmi. PRODUKTOVÉ ŠKOLENIA MAKROPEEL a KEMIKUM robíme v rámci jedného školenia a v rámci jedného poplatku. Obe séra sa dokonale dopĺňajú, čo umožňuje kozmetickým centrám ich použitie podľa typu vhodného ošetrenia. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto unikátna biorevitalizácia bola vyvinutá špičkovými talianskými inžiniermi pre dosiahnutie biologického omladenia bez ihiel to aj pre aktívne akné!

MAKROPEEL® je REVOLUČNÉ BEZIHLOVÉ BIOREVITALIZAČNÉ sérum, ktoré súčasne exfoliuje, biorevitalizuje a má LIFTINGOVÝ účinok. Hlavný exfoliačný účinok je spôsobený kyselinou trichlóroctovou (TCA), ktorá na rozdiel od iných invazívnych peelingov pôsobí na hlbšie vrstvy dermy bez toho, aby spôsobovala povrchové podráždenie; to nám umožňuje skutočnú reštrukturalizačnú akciu, ktorá v synergickej kombinácii s ostatnými zložkami umožňuje, aby bol MAKROPEEL® považovaný za skutočný hydrogenerátor, a stal sa tak platnou alternatívou k ihličkám (needling) a tiež vývojom liečby, ktorú je možné vykonať so súčasnými zdravotníckymi prístrojmi.

Hlavný exfoliačný účinok je spôsobený kyselinou trichlóroctovou (TCA), ktorá na rozdiel od invazívnejších bežných peelingov (ktoré si vyžadujú veľmi dlhú dobu rekonvalescencie s bolesťou, začervenaním, možnou hyperpigmentáciou) pôsobí na hlbšie vrstvy pokožky bez toho, aby spôsobovala povrchové podráždenie.

Toto ošetrenie obnovuje mladistvý vzhľad so žiarivou a hladkou pokožkou.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov budete potrebovať 3-5 sedení v závislosti od typu pokožky. Potom stačí, ak na zvýšenie stimulácie použijete vhodné domáce výrobky na ošetrovanie pokožky.

- redukcia drsnosti, hyperpigmentácie a hypertrofie pokožky -

VÝHODY MAKROPEEL BIOREVITALIZAČNÉHO SÉRA:

 • Neinvazívna liečba
 • Poskytuje neablatívnu (nepoškodzujúcu hornú vrstvu pokožky) chemickú stimuláciu dermy bez exfoliácie epidermis
 • Úplne bezbolestné
 • Funguje veľmi dobre ako jediné ošetrenie, tak aj v kombinovaných ošetreniach, pretože výsledky každého sú lepšie
 • Nie je fotosenzitívne, takže ho môžete použiť aj v lete
 • Výsledky sú okamžité
 • Po ošetrení peelingom tváre nedochádza k tvorbe modrín ani začervenania, takže sa pacient môže vrátiť do svojho každodenného života bez známok kozmetického ošetrenia

ČO DOSIAHNETE PRODUKTOVÝM ŠKOLENÍM BIOREVITALIZAČNÉHO SÉRA S TCA - MAKROPEEL U NÁS:

 • MARKOPEEL je produkt, ktorý sa teší veľkej obľube množstvu estetických profesionálov. Práve jeho veľké výhody z neho robia ideálneho kandidáta do každej ambulancie dermatológa, estetickej kliniky, kozmetického centra.
 • Maximálne vedomosti o produkte MARKOPEEL na školení - plus školiace materiály na doma, videá a iné pravidelne zasielajúce informácie na váš email
 • Možnosť prevádzať oštrenie s výrobkom MAKROPEEL alebo KEMIKUM u vás v ambulancii, na klinike, v kozmetickom centre
 • Certifikát na meno, alebo názov firmy
 • Informáciu o prípadných ďalších produktoch zaradených do produktovej línie od spoločnosti Mesorga

ŠKOLITEĽ: Školiteľka s dlhoročnou praxou v kozmetike

PRODUKTOVÉ ŠKOLENIA MAKROPEEL a KEMIKUM robíme v rámci jedného školenia a v rámci jedného poplatku. Obe séra sa dokonale dopĺňajú, čo umožňuje kozmetickým centrám ich použitie podľa typu vhodného ošetrenia.

LOKALITA ŠKOLENIA: Školíme celé Slovensko. Rešpektujeme nariadenia pri Covid semafore. Zavolajte nám a opýtajte sa na možnosti školenia vo vašom meste. 

CENA ŠKOLENIA: 100 Eur/osoba (dostanete produktový voucher) ktorý si môžete pri školení vymeniť za tovar! (štartovací balíček)

Potrebný počet účastníkov: 3-4 účastníci, prípadne jedna väčšia klinika

Registrácia: info@zollnermedical.com, 0910 382858, 0911 373743

Spoločnosť Zöllner Medical International, s.r.o., je výhradným predajcom produktov od spoločnosti Mesorga s možnosťou poskytovať školenia pre celé územie CZ/SK/HU/RO!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: