Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

CLINISEPT+ ANTIMICROBIAL SKIN CARE - RÝCHLO PÔSOBIACI REVOLUČNÝ ANTIMIKROBIÁLNY ROZTOK na čistenie pleti PRED A PO ESTETICKÝCH ZÁKROKOCH

Kód: 3472/100 3472/500 3472/5L Zvoľte variant
DORUČENIE 24H NOVÝ HIT
Značka: CLINISEPT+
€8 / ks €10 / ks €55 / ks od €8 / ks €9,60 vrátane DPH €12 vrátane DPH €66 vrátane DPH od €9,60 vrátane DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.6.2022 29.6.2022 29.6.2022 Zvoľte variant

Rýchlo pôsobiaci REVOLUČNÝ ČISTIACI & ANTIMIKROBIÁLNY roztok PRED A PO ZÁKROKU. Dermatologicky testovaný, hypoalergénny. 

Clinisept+ Skin je jemný, ale vysoko účinný prípravok na čistenie pleti, ktorý pleť čistí, upokojuje a stará sa o ňu. Obsahuje najnovšiu technológiu chlóru na zabezpečenie rýchlej antimikrobiálnej ochrany, ale bez štípania alebo podráždenia. Vzhľadom na svoj jedinečný oxidačný spôsob pôsobenia nie je náchylný na antimikrobiálnu rezistenciu. Clinisept+ Skin minimalizuje riziko komplikácií a skracuje prestoje a poskytuje optimálne podmienky pre prirodzené hojenie. 

Clinisept+ Skin ponúka úplne nový revolučný prístup k profesionálnemu čisteniu pleti, ktorý maximalizuje ochranu pred komplikáciami a optimalizuje výsledky pacienta.

Procedúra Následná starostlivosť poskytuje optimálne podmienky pre regeneráciu pokožky:

  • Antimikrobiálne čistenie
  • K pokožke neutrálne pH nedráždivý
  • Necytotoxický
  • Dermatologicky testované
  • Bez alkoholu

„Clinisept+ je jediný produkt, ktorý musíte použiť“

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Clinisept+ Skin sa odporúča používať pred, počas a po všetkých kozmetických a estetických zákrokoch, aby sa zabezpečila vysoko účinná mikrobiálna kontrola a ochrana pred komplikáciami. 

Je vhodný na použitie PRED A PO PROCEDÚRACH, ako sú injekčné aplikácie, Microneedling, Microblading, Mikropigmentácia, Laserové ošetrenie, Peeling, Elektrokauterizácia, Depilácia atď.

Používa sa po procedúre, udržuje pokožku čistú a poskytuje optimálne podmienky pre prirodzené hojenie. Hypoalergénny a vhodný na použitie na všetky typy pleti vrátane tých, ktoré sú náchylné na rosaceu, ekzémy, psoriázu a dermatitídu.

Clinisept+ Skin ponúka úplne nový prístup k profesionálnemu čisteniu pleti, ktorý maximalizuje ochranu pred komplikáciami a optimalizuje výsledky pacienta.

Clinisept+ Skin používa najnovšiu patentovanú technológiu chlóru na zabezpečenie vysokej úrovne čistenia. Jeho antimikrobiálne vlastnosti poskytujú optimálnu hygienu a ochranu bez štípania alebo podráždenia. Vďaka svojmu oxidačnému spôsobu pôsobenia nie je Clinisept+ citlivý na antimikrobiálnu rezistenciu a je tiež účinným dezodorantom.

 

Žiadny iný produkt nespája podobnú úroveň hygieny pokožky s úplnou kompatibilitou pokožky a tkanív. Schválené poprednými svetovými kozmetickými profesionálmi a odporúčané JCCP.

chrbát

MAXIÁLNE VÝHODY

Čistenie s Clinisept+ Skin poskytuje vašim klientom oveľa príjemnejší zážitok ako tradičné čistiace prostriedky na pleť, ktoré môžu samy o sebe spôsobiť začervenanie, ale aj vysušenie pokožky.

Clinisept+ Skin poskytuje výnimočnú úroveň hygieny pre vašu ambulanciu, kliniku, kozmetické centrum.

Jediný produkt, ktorý možno použiť pred, počas a po estetickej procedúre – bez toho, aby spôsoboval podráždenie alebo citlivosť.

Ponúknite svojim pacientom rýchlejšie zotavenie z estetických zákrokov.

Ako napríklad aplikácia dermálnych výplní, chirurgické zákroky, Microneedling, Peeling na tvár, PRP, Dermaplaning a Mikrodermabrázia. Clinisept+ Skin minimalizuje riziko komplikácií a skracuje prestoje.

Clinisept+ Skin je bezpečný a ľahko aj použiteľný doma na domácu starostlivosť po zákrokoch.

Umožňuje pacientom udržiavať optimálnu úroveň hygieny pokožky po procedúre na podporu zotavenia alebo sa môže použiť ako súčasť denného režimu starostlivosti o pleť. Vhodné pre ľudí so sklonom k ​​akné, psoriáze, ekzémom, dermatitíde a vyrážkam.

Podporuje Clinisept+

Využite priebežné marketingové materiály poskytované spoločnosťou Clinisept+ a buďte informovaní a oprávnení poradiť svojim klientom o výhodách používania Clinisept+. 

 

 

 

Použitie Clinisept+ Skin 100 ml:

Pred dotykom s pokožkou si vždy umyte ruky. Aplikujte Clinisept+ Skin nastriekaním priamo na zamýšľanú oblasť alebo navlhčením gázy a potom oblasť jemne utrite. Zabezpečte, aby bola oblasť pri každej aplikácii dôkladne navlhčená.

Po aplikácii nezanecháva Clinisept+ Skin na pokožke žiadne zvyšky a môže sa nechať prirodzene zaschnúť. Po aplikácii nesušte a nedotýkajte sa pokožky, pokiaľ nemáte čisté ruky alebo gázu. Clinisept+ Skin by sa mal aplikovať 2-3 krát denne alebo podľa potreby, aby bola pokožka čistá a upokojená. Nie je určený ani vhodný na použitie ako odstraňovač make-upu.

Clinisept+ Skin poskytuje chladivý a upokojujúci pocit a je veľmi účinný pri redukcii začervenania.

Pre maximálnu starostlivosť o zotavujúcu sa alebo podráždenú pokožku dôkladne namočte gázu alebo čistiaci vankúšik Clinisept+ a nechajte ho priložený na postihnuté miesto päť až desať minút. Opakujte podľa potreby. Ak aplikujete Clinisept+ okolo očí, pred nastriekaním alebo utieraním na očné viečka ich zatvorte.

Clinisept+ Skin nezanecháva žiadne zvyšky ani chemickú záťaž, na rozdiel od tradičných chemikálií na čistenie pleti. Naša pokročilá technológia chlóru má unikátny oxidačný spôsob pôsobenia, ktorý čistí a poskytuje antimikrobiálnu ochranu, no zároveň je šetrný k pokožke: nepoškodzuje, nedráždi ani nesenzibilizuje dermálnu vrstvu.

icon_vegan-friendly-cruelty-free
Čo hovoria profesionáli?
 

"Clinisept+ je dôležitým článkom v reťazci osvedčených postupov a starostlivosti o klienta."

- HELENA COLLIER, BSc RGN DNC PGDp (Medical Aesthetics) Riaditeľka kliniky Skintalks, nezávislý predpisujúci lekár a estetická sestra

„Clinisept bol pre mňa skvelou náhradou chlórhexidínu pri mojich injekčných aj laserových procedúrach. Všimol som si znížené podráždenie kože a erytém pri jeho používaní v porovnaní s chlórhexidínom počas liečby aj po nej.“

- DOKTOR BENJI DHILLONE, estetický chirurg. Phi Clinic

"Prvýkrát v novodobej histórii dezinfekcie pokožky sa to teraz mení. Po šiestich rokoch výskumu a vývoja bol nedávno spustený úplne nový prístup k čisteniu pleti, ktorý nielenže zaznamenáva prvý významný vývoj v oblasti počas 30 rokov, ale v skutočnosti to posúva o svetelné roky dopredu."

- LORNA BOWESOVÁ, CEO, Aesthetics Source, Ltd

„Clinisept+ Prep & Procedure používame už nejakú chvíľu a považujeme ho za mimoriadne užitočný pred frakčným resurfacingom kože, laserovým odstránením chĺpkov a laserovým odstránením tetovania. Ostatné možnosti na trhu, ako je jód alebo alkohol, nie sú pre naše ošetrenia vhodné.“

- JAYNE HORTONOVÁ, Senior Laser Practitioner, Skintelligence Clinic

„Efektívne čistenie pleti je základnou a absolútnou nevyhnutnosťou každého estetického zákroku. Vďaka jedinečnej novej formulácii Clinisept s neutrálnym pH na kožu to môžem trvalo dosiahnuť s vynikajúcim bezpečnostným profilom. Dôverujem a používam Clinisept+ vo svojej praxi a prináša vynikajúce výsledky.“

- KAMBIZ GOLCHINM, Med Sci, FRCS (ORL-HNS) konzultant ORL & tvárový plastický chirurg Beacon Face and Dermatology

"Clinisept je môj obľúbený čistiaci prostriedok na prípravu pokožky mojich pacientov pred analýzou kože, injekčným a laserovým ošetrením."

- SHERINA BALARATNAMOVÁ, MBBS, MRCS, MSc (UCL) lekárska riaditeľka, S-Thetics

"Na všetky moje procedúry používam iba Clinisept+. Je oveľa jednoduchšie použiť jeden produkt na procedúry Toxin aj Dermal Filler. Pacientom nevzniká začervenanie a vôňu milujú všetci moji pacienti. Nič iné by som si nevybral.“

- DR HARRY SINGH, Zakladateľ a generálny riaditeľ – Botulinum Toxic Club (BTC)

Upozornenia:

Vždy pozorne dodržiavajte pokyny. Len pre jedného zákazníka. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte priamemu kontaktu s odevom, pretože môže zmeniť farbu látky. Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde ku kontaktu s očami, vypláchnite ich tečúcou vodou.V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc ako preventívne opatrenie. Clinisept+ bol dermatologicky testovaný a bolo preukázané, že je nedráždivý. V prípade podráždenia prestaňte používať. Tento produkt nevyžaduje žiadny špecifický postup likvidácie. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Vyhnite sa extrémnym teplotám a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Všetky komponenty sú plne recyklovateľné – recyklujte prosím zodpovedne.

Zloženie: Voda (Aqua), kyselina fosforečná, chlórnan sodný. Neobsahuje alkohol ani vôňu a je bez farbív.


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie