FILLMED

Značka FILLMED má široké portfólio a je založená na výhodách kombinovania produktov a techník na dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Sortiment pozostáva z dermálnych injekčných výplní proti starnutiu a produktov starostlivosti o pleť na dosiahnutie žiarivejšieho, bezchybného a mladistvého vzhľadu. Opravte dermálnymi výplňami, revitalizujte pomocou NCTF, obnovte povrchovým peelingom a vylepšite kozmetikou. VÝBER JE LEN NA VÁS!

Fillmed Art filler je unikátna kolekcia výplní na báze HA s lidokaínom, určená na vyhladenie povrchových až hlbokých vrások, zvýšenie objemu pier a vytvorenie kontúr tváre. Rad Fillmed výplní pozostáva zo štyroch rôznych textúrovaných gélov, z ktorých každý bol vyvinutý na špecifické účely: FILLMED Art Filler Universal, FILLMED Art Filler Volume, FILLMED Art Filler Fine Lines a FILLMED Art Filler Lips. Universal je vyvinutý na korekciu stredných až hlbokých vrások, Volume je určený na obnovenie strateného objemu tváre, Fine Lines sa používa na ošetrenie jemných a povrchových vrások a nakoniec je Lips určený na tvarovanie, objem a hydratáciu pier.

Rad obsahuje aj produkty mezoterapie FILLMED NCTF. Tieto produkty sú určené na prevenciu a úpravu príznakov starnutia pleti. Produkty NCTF sú kombináciou kyseliny hyalurónovej a rôznych aktívnych zložiek (vitamíny, aminokyseliny atď.) pre revitalizovanú a dokonalú pleť.
Fillmed Skin Perfusion je najnovším členom značky Fillmed. Rad starostlivosti o pleť sa špecializuje na širokú škálu peelingov a kozmetiky, ktorá zahŕňa krémy proti starnutiu, séra, masky, očné krémy, nočné balzamy, opaľovacie kúry, čistiace prostriedky, obnovovacie prostriedky a zvlhčovače. Všetky produkty zanechávajú na tvári hladkú a vyživenú pokožku a sú určené aj na umocnenie výsledkov estetických ošetrení.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky FILLMED od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom, českom, alebo maďarskom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL International - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov, dermo-kozmetiky, prístrojov pre estetiku, vybavenie ambulancií a spotrebného materiálu pre Česko, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko.

V prípade záujmu o prezentáciu značky, alebo o bližšie informácie k uvedenej značke, prosím kontaktujte nás na našich infolinkách uvedených v záhlaví tejto stránky, alebo na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Medical International