Bonus CLUB/ ZĽAVY/ IMCAS - AMWC

Milý klienti, lekári.

Tešíme sa vašej priazni a sme radi, že už veľa z vás využíva nový spôsob nákupu v estetike - online formu. Zaregistrovaní členovia nášho Bonus klubu majú možnosť po registrácii využiť EXTRA BONUSY, SKONTÁ A INÉ MARKETINGOVÉ PODPORY.

Pri žiadnom odbere nie ste limitovaný zmluvnými podmienkami, samotný odber je plne vo vašich rukách. 

EXTRA BONUS VO FORME OKAMŽITEJ ZĽAVY:

5 balení = 3%

10 balení = 5%

20 balení = 8%

30 balení = 10%

40 balení = 12%

*Počet balení NEmusí byť vždy z toho istého druhu výplne alebo nití. Toto sa ale dohaduje písomne, alebo telefonicky.

** Pokiaľ pri produkte nie je uvedená množstevná zľava a vy máte záujem o viac kusov, volajte našu infolinku +421 911 133811.

 

VEĽKOOBCHODNÉ ZĽAVY:

Pokiaľ Vám nestačia naše množstevné zľavy, ponúkame ešte predaj dermálnych výplní a nití za veľkoobchodné ceny. V tomto prípade sú ceny nastavené od MQ (minimálneho množstva) a v cene objednávky od 2.000 Eur/odber.

 

BONUS CLUB:

Neváhajte nás preto kontaktovať a využite nielen naše vynikajúce množstevné zľavy ale aj výborný bonusový systém, kde za každý zakúpený kus výplne obdržíte od nás body, ktoré potom na začiatku roka vymeníte buď za tovar GRÁTIS, alebo poukaz na svetový kongres s ubytovaním pre svojich lekárov napr. IMCAS Paris, Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress (AMWC Monaco) a pod.

 

IMCAS PARIS 2018

Imcas_Paris

Dermálne Výplne.sk sa o svojich klientov starajú a okrem originálnych dermálnych výplní od svetových výrobcov vám ponúkame najlepšie podmienky na trhu. Žiadne zmluvy, všetky značky výplní pod jednou strechou a za zvýhodnené ceny už od jedného kusu. To je naša pridaná hodnota, ktorú nikde inde nenájdete!

Tím DermalneVyplne.sk

dermalnevyplne.sk_1600x400

 Prečo nakupovať

Pre viac informácií nás kontaktujte na infolinke +421 911 373743, alebo emailom na info@zollnermedical.comZásielky výplní do ČR sú účtované bez DPH(V prípade platcovstva DPH partnera).