NUCLEOFILL

PROMOITALIA je talianska medicínsko-estetická spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1994. Promoitalia má veľké skúsenosti v odvetví estetickej medicíny, ktoré sú založené na znalostiach a inováciách. Veria, že krása je pre každého a ich hnacím motorom je neustála snaha o dokonalosť – od navrhovania a formulovania až po výskum a implementáciu najnovších vedeckých inovácií.

PROMOITALIA je priekopníkom v estetickom biznise a ponúka to najnovšie v tejto oblasti, pričom zaručuje tie najlepšie metodológie, technológie a vedecké riešenia. Ponúkajú cielené riešenia, ktoré sú určené na starostlivosť o všetky chybičky krásy. Okrem iného ponúkajú Nucleofill, čo je najpredávanejší rad prírodných vysoko čistených a vysoko viskóznych biostimulačných gélov na báze polynukleotidov od Promoitalia na celkové omladenie a regeneráciu pokožky.

Zöllner Medical category 800x300-min

Najpredávanejšie

Nucleofill Strong
 
€65
(€71,50 vrátane DPH)
1 položiek celkom
Nucleofill Strong
DORUČENIE 24H
€71,50 vrátane DPH
€65 / ks

Ošetrenie s NUCLEOFILL funguje na troch úrovniach: lifting, antioxidant a hydratácia. Ide o unikátne, trojité pôsobenie na bunkovej úrovni, ktoré dáva efekt jasného a...

Kód: A0920