MESORGA

MESORGA S.r.l. je talianska spoločnosť tvorená skupinou vizionárov zo sveta estetickej medicíny a kozmetológie. Výrobky spoločnosti predstavujú vrchol a doslova čisté revolučné umenie v oblasti estetickej medicíny. Zaručujú to prostredníctvom inovatívnych technológií a ohľaduplnosti k prírode, absolútnu bezpečnosť a kvalitu prostredníctvom výhradného používania čistých surovín, s produktmi navrhnutými a vyrobenými pomocou ekologicky udržateľných technológií v súlade s životným prostredím, ale zároveň s využitím revolučných technológií.

Pri výrobe produktov spoločnosti boli použité vzorce novej generácie na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov. Veríme, že MESORGU si obľúbite presne tak ako my. Pokiaľ hľadáte jedinečnosť, revolučnú kvalitu a bezpečnosť ste na správnej adrese.

Zakúpením originálnych výrobkov značky MESORGA od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov a kozmetiky pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

MESORGA - SME VÝHRADNÝ DISTRIBÚTOR PRE SK│CZ│HU│RO

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

MESORGA│ZÖLLNER MEDICAL│DermalneVyplne.sk