STYLAGE BI-SOFT SPECIAL LIPS Lidokaín 1ml s Mannitolom s PREDĹŽENÝM ÚČINKOM pre EŠTE LEPŠIE výsledky!

Kód: A1186
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: STYLAGE
€89 –15 %
Stylage Bi Soft Special Lips Lidocaine
€89 –15 % €75 / bal. €82,50 vrátane DPH €75 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Stylage Bi-Soft Special Lips Lido bol špeciálne navrhnutý na vylepšenie pier, vytvára jemnú plnosť a opravuje kontúry pier. Použite Stylage Bi-Soft Special Pery je na korekciu neprimeranej hornej alebo dolnej veľkosti pier, redukuje periorálne línie alebo fajčiarske vrásky nad hornou perou a obnoví prirodzený objem a hydratáciu pier. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pre bezbolestnú aplikáciu.

Stylage Bi-Soft Special Lips na pery je veľmi známa výplň, ktorá sa teší veľkej obľube klientiek práve pre obsah Mannitolu, ktorý výrazne pôsobí proti voľným radikálom a tým poskytuje optimálnu odolnosť proti degradácii kyseliny hyalurónovej a tým zabezpečí zvýšenú výdrž výplne v perách. 

Výhody Stylage Bi-Soft špeciálne pery Lidokaín:

 • Zväčšenie objemu pier a ich obrysov
 • Odstránenie vrások okolo úst
 • Hydratácia pier

Detailné informácie

Podrobný popis

Stylage Bi-Soft Special Lips Lidokaín bol špeciálne navrhnutý na vylepšenie pier, vytvára jemnú plnosť a opravuje kontúry pier. Použite Stylage® Bi-Soft Special Pery s lidokaínom je na korekciu neprimeranej hornej alebo dolnej veľkosti pier, redukuje periorálne línie alebo fajčiarske vrásky nad hornou perou a obnoví prirodzený objem a hydratáciu pier. 

Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pre bezbolestnú aplikáciu. Stylage Bi-Soft Special Lips s lidokaínom na pery je veľmi známa výplň, ktorá sa teší veľkej obľube klientiek práve pre obsah Mannitolu, ktorý zabezpečí zvýšenú výdrž výplne v perách. 

Stylage Bi-Soft Special Lips obsahuje aj MANNITOL, ktorý výrazne pôsobí proti voľným radikálom a tým poskytuje optimálnu odolnosť proti degradácii. Výsledkom je, že táto inovatívna receptúra ​​vytvára bezpečný a dlhotrvajúci produkt, použiteľný pre všetky typy vrások a všetky typy pleti. 

Výplň má optimalizovanú pružnosť pre ľahké modelovanie a tvarovanie, dokonca aj pre jemné oblasti, ako sú nos, okolie očí a ruky. Zároveň má vysokú viskoelasticitu a prirodzené dlhotrvajúce estetické výsledky.

A prečo práve Bi-Soft? Ten rozdiel hneď pocítite vo vašich rukách! 

Bi-Soft%20Technology  

Jedná sa o inovatívny patentovaný injekčný systém. Laboratóriá VIVACY vyvinuli vo svojom pokračujúcom úsilí o inovatívnu excelentnosť v lekárskej estetike patentovaný systém podávania injekcií novej generácie Bi-SOFT Injection Technology.

Táto novo navrhnutá ergonomická injekčná striekačka ponúka lekárom väčšiu presnosť, pohodlie a kontrolu pri ich každodennej estetickej praxi.

Viac produktov z rady Stylage® nájdete online tu:

Balenie pozostáva z:

 • 1 x 1ml injekčná striečka
 • 1 x 30G ihly
 • 18,5 mg/g kyseliny hyalurónovej
 • 0,3% Lidokaín
 • Mannitol

Výhody Stylage Bi-Soft špeciálne pery Lidokaín:

 • Zväčšenie objemu pier a ich obrysov
 • Odstránenie vrások okolo úst
 • Hydratácia pier

Ako dlho vydrží výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať  9 - 12 mesiacov. Trvanie závisí od individuálneho životného štýlu, veku a typu pleti.


PÔVOD TOHTO VÝROBKU JE VÝHRADNE Z EURÓPSKEJ ÚNIE (EU) 

eu

 

Vivacy presents Bi-SOFT® Injection Technology

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: