Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

RADIESSE®

Najpredávanejšie

RADIESSE® 1,5ML
RADIESSE® 1,5ML
Skladom (5)
Kód: 722
 
€107 / ks
(€117,70 vrátane DPH)
1 položiek celkom
RADIESSE® 1,5ML
RADIESSE® 1,5ML
Skladom (5 ks)
€117,70 vrátane DPH
€107 / ks

Radiesse® 1,5 ml je dermálna výplň, ktorá dodá objem, pomáha vyhladzovať a redukovať stredne ťažké až ťažké vrásky na tvári a má okamžitý liftingový a spevňujúci účinok na...

Kód: 722

Radiesse brand

V rámci procesu stárnutia dochádza k rozpadu prirodzeného kolagénu pokožky, čo vedie k strate objemu tváre. Unikátna receptúra ​​výplne Radiesse® stimuluje produkciu nového kolagénu v pokožke. Výsledkom je zväčšený objem tváre a okamžitý liftingový a spevňujúci efekt. Radiesse® je k dispozícii aj s lidokaínom, pre pohodlnejšiu aplikáciu. Pomáha vyhladiť mierne až ťažké vrásky tváre.

Dermálna výplň značky Radiesse® je celosvetovo vyhľadávaná dermálna výplň nielen pre jej jedinečnú kvalitu ale aj optimálnym pomer kvality a ceny. Radiesse® - prírodný vzhľad, ktorý vydrží!

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Radiesse® od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen výhodnú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia a workshopy a tovar samozrejme vždy skladom.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SI/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk