NAŠE GARANCIE

Bude to už pomaly 5 rok, ktorý pôsobíme na slovenskom trhu a naučilo nás to, že byť úspešný znamená predovšetkým byť hlavne zodpovedný. A to nielen smerom k našim obchodným partnerom, ale aj k našim zamestnancom. A určité veci jednoducho musíme GARANTOVAŤ!

Preto k vám prichádzame s nasledovnými GARANCIAMI, za ktorými si stojíme a VŽDY SI STÁŤ BUDEME!


 

GARANCIA ORIGINALITY

Garancia originality


Pre našich partnerov platí za KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ, ŽE DISTRIBUJEME IBA 100% ORIGINÁLNE A KVALITNÉ dermálne výplne. Naše značky patria medzi najväčšie svetové značky v dermálnej estetike, ktoré sú vyrábané a dodávané tými najprestížnejšími výrobcami vo svete ako Allergan, Galderma, Vivacy, Teoxane, WiQomed, TSK a iné.

Milujeme to, čo robíme. A keďže našu prácu robíme vždy so srdcom, správame sa ku každému partnerovi maximálne zodpovedne.

Na trhu s dermálnymi výplňami sa vynárajú rýchlokvasení odborníci každý mesiac. Nielenže majú pocit, že disponujú najširšou škálou vedomostí, ale dovoľujú si aj dehonestovať prácu iných súkromných spoločností. Od takýchto pseudo odborníkov (niekedy bohužiaľ aj zo známych spoločností) sa verejne dištancujeme. V našej spoločnosti máme vždy zodpovedný prístup ako k zákazníkom, tak i zamestnancom. Pretože naša práca je VŽDY našou vizitkou!


 

GARANCIA DORUČENIA TOVARU DO 48 HODÍN

Garancia doručenia

V prípade, že u produktu je uvedené GARANCIA 48h, znamená to jednoducho Garanciu doručenia tovaru do 48 hodín. 

Doručenie prebehne formou služby slovenskej pošty - Expres kuriér, vždy na druhý pracovný deň, na vami udanú adresu na zaslanej objednávke platné pre doručenie na území Slovenska. Tovar posielame v priebehu týždňa každý pracovný deň OKREM piatku z titulu víkendového skladovania u prepravcu, kde nedokážeme monitorovať skladovanie výplní. 

Doručenie zásielky prebehne vždy za predpokladu, že tovar bol uhradený formou zálohovej platby a pripísaný na náš bankový účet. Zasielanie na dobierku prebehne po dohode oboch strán. 


 

V prípade otázok ohľadne našich GARANCIÍ neváhajte kontaktovať naše oddelenie zákazníckeho servisu na telefónnom čísle +421 911 373743

Váš Zöllner MEDICAL tím ღ

Zollner Medical