Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

NAŠE GARANCIE

Za čas, ktorý pôsobíme na slovenskom trhu sme sa naučili, že byť úspešný znamená byť hlavne zodpovedný. A to nielen smerom k našim klientom, ale aj k našim zamestnancom. A určité veci jednoducho musíme GARANTOVAŤ!

Preto k vám prichádzame s nasledovnými GARANCIAMI, za ktorými si VŽDY stojíme!

- GARANCIA ORIGINALITY A KVALITA VŽDY NA 100%

Garancia kvality 250_250

Milujeme to, čo robíme. A keďže našu prácu robíme vždy so srdcom, správame sa ku každému partnerovi zodpovedne.

Pre našich zákazníkov PLATÍ ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ, ŽE DISTRIBUJEME IBA 100% ORIGINÁLNE A KVALITNÉ dermálne výplne vyrobené v Európskej únií a výplne, ktoré sú legislatívne registrované pre slovenský trh a majú vždy ŠUKL kód. Naše značky patria medzi TOP svetové európske značky v dermálnej estetike.

Na trhu s dermálnymi výplňami sa poslednú dobu vynárajú rýchlokvasení odborníci každý mesiac. Nielenže majú pocit, že disponujú najširšou škálou vedomostí, ale dovoľujú si aj dehonestovať prácu iných súkromných spoločností. Od takýchto pseudo odborníkov (niekedy bohužiaľ aj zo známych spoločností) sa verejne dištancujeme. V našej spoločnosti máme vždy zodpovedný prístup ako k zákazníkom, tak i zamestnancom. Naša práca je preto VŽDY naša vizitka!


 

- GARANCIA DORUČENIA DO 48 HODÍN

Garancia doručenia 1600x400

V prípade, že u produktu je uvedené GARANCIA 48h, znamená to Garanciu doručenia do 48 hodín. 

Doručenie prebehne formou služby slovenskej pošty - Expres kuriér, prevažne do 14:00 hod. v pracovné dni, na vami udanú adresu na zaslanej objednávke platné pre doručenie na území Slovenska. Tovar posielame v priebehu týždňa každý pracovný deň okrem piatku z titulu víkendového státia. Pre odoslanie tovaru v piatok treba túto skutočnosť oznámiť vopred do zaslanej objednávky.

Doručenie zásielky prebehne vždy za predpokladu, že tovar bol uhradený formou zálohovej platby a pripísaný na náš bankový účet.


 

V prípade otázok ohľadne našich GARANCIÍ neváhajte kontaktovať naše oddelenie zákazníckeho servisu na telefónnom čísle +421 911 133811.

Zöllner MEDICAL Tím