Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

O NÁS

Janka Hrušková, náš tím

 

Zöllner Medical - PRÉMIOVÉ značky dermálnych výplní na jednom mieste!

Vitajte vo svete značkových dermálnych výplní, kozmetiky a hygieny s komplexnou ponukou pod jednou strechou.

Zöllner MEDICAL pôsobí ako distribučná spoločnosť v oblasti estetickej medicíny. Poskytuje komplexnú distribúciu svetových značiek dermálnych výplní, mezonití, kozmetiky a výživových doplnkov pre neštátne zdravotné strediská, súkromné kliniky a kozmetické centrá na celom území Slovenska, Čiech, Rakúska, Maďarska, Slovinska a Chorvátska. Hlavným cieľom nášho pôsobenia na trhu je poskytnúť našim partnerom ucelenú a komplexnú ponuku všetkých svetových značiek dermálnych výplní, medicínskej kozmetiky a hygieny na jednom mieste.

Naše produkty sú certifikované, vyrobené v EÚ a pochádzajú od najznámejších svetových výrobcov ako GALDERMA, Allergan, Merz Aesthetics a iní. Spolupráca so Zöllner Medical prebieha na dvoch úrovniach a to vo forme maloobchodného alebo veľkoobchodného predaja. Výhody každej z možnosti si radi s vami prejdeme na osobnom stretnutí. Pre dohodnutie osobného stretnutia nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Pharm. Dr. Janka Hrušková  

 

 PREČO PRÁVE ZÖLLNER MEDICAL

komplexná ponuka tovaru│ dermalnevyplne.sk Možnosti spolupráce │ dermalnevyplne.sk Workshopy a vzdelávanie │ dermalnevyplne.sk

 

Komplexná ponuka dermálnych výplní, nití a hygieny pod jednou strechou. Zároveň vám neustále prinášame nové svetové trendy v dermatológií.

 

Možnosť spolupráce s nami si nastaví každý klient sám. Je jedno, či ste malá ambulancia, alebo veľká klinika. Výhody má u nás každý z vás!

 

Neustále rozširujeme hranicu vedomostí a kontinuálne vzdelávame ako seba, tak i našich klientov. Vzdelávanie lekárskych tímov je jednou z našich priorít.

 

  

Oddelenie predaja - Head of EMEA Sales Janka Hrušková, Pharma

 

DermalneVyplne.sk a DermaFillers.online is a registered trademark of Zöllner Group, s.r.o.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie