Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

O NÁS

Janka Hrušková, náš tím

 

Zöllner Medical - PRÉMIOVÉ značky dermálnych výplní na jednom mieste!

Vitajte vo svete značkových dermálnych výplní, kozmetiky a hygieny s komplexnou ponukou pod jednou strechou.

Zöllner MEDICAL pôsobí ako distribučná spoločnosť v oblasti estetickej medicíny. Poskytuje komplexnú distribúciu svetových značiek dermálnych výplní, mezonití, kozmetiky a výživových doplnkov pre neštátne zdravotné strediská, súkromné kliniky a kozmetické centrá na celom území Slovenska, Čiech, Rakúska, Maďarska, Slovinska a Chorvátska. Hlavným cieľom nášho pôsobenia na trhu je poskytnúť našim partnerom ucelenú a komplexnú ponuku všetkých svetových značiek dermálnych výplní, medicínskej kozmetiky a hygieny na jednom mieste.

Naše produkty sú certifikované, vyrobené v EÚ a pochádzajú od najznámejších svetových výrobcov ako GALDERMA, Allergan, Merz Aesthetics a iní. Spolupráca so Zöllner Medical prebieha na dvoch úrovniach a to vo forme maloobchodného alebo veľkoobchodného predaja. Výhody každej z možnosti si radi s vami prejdeme na osobnom stretnutí. Pre dohodnutie osobného stretnutia nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Pharm. Dr. Janka Hrušková  

 

 PREČO PRÁVE ZÖLLNER MEDICAL

komplexná ponuka tovaru│ dermalnevyplne.sk Možnosti spolupráce │ dermalnevyplne.sk Workshopy a vzdelávanie │ dermalnevyplne.sk

 

Komplexná ponuka dermálnych výplní, nití a hygieny pod jednou strechou. Zároveň vám neustále prinášame nové svetové trendy v dermatológií.

 

Možnosť spolupráce s nami si nastaví každý klient sám. Je jedno, či ste malá ambulancia, alebo veľká klinika. Výhody má u nás každý z vás!

 

Neustále rozširujeme hranicu vedomostí a kontinuálne vzdelávame ako seba, tak i našich klientov. Vzdelávanie lekárskych tímov je jednou z našich priorít.

 

  

Oddelenie predaja - Head of EMEA Sales Janka Hrušková, Pharma

 

DermalneVyplne.sk a DermaFillers.online is a registered trademark of Zöllner Group, s.r.o.