O NÁS

Pharm.Dr.Jana Hrušková

ZÖLLNER MEDICAL INTERNATIONAL 

PRÉMIOVÉ značky dermálnych výplní, mezoterapie a peelingov na jednom mieste!

Vitajte vo svete značkových dermálnych výplní, mezoterapie, peelingov, kozmetiky a hygieny s komplexnou ponukou pod jednou strechou.

Zöllner MEDICAL pôsobí ako distribučná spoločnosť v oblasti estetickej medicíny. Poskytuje komplexnú distribúciu svetových značiek dermálnych výplní, mezoterapie, peelingov, kozmetiky, hygieny a doplnkov pre neštátne zdravotné strediská, súkromné kliniky a kozmetické centrá na celom území Slovenska, Čiech, Rakúska, Maďarska, Slovinska a Chorvátska. K vybraným značkám ponúkame aj školenia, podľa krajiny pôsobenia.

Hlavným cieľom nášho pôsobenia na trhu je poskytnúť našim partnerom ucelenú a komplexnú ponuku všetkých svetových značiek dermálnych výplní, mezoterapie, peelingov, medicínskej kozmetiky a hygieny na jednom mieste.

Naše produkty sú certifikované, vyrobené v EÚ a pochádzajú od najznámejších svetových výrobcov ako GALDERMA, Allergan, Merz Aesthetics a iní. Spolupráca so Zöllner Medical prebieha na dvoch úrovniach a to vo forme maloobchodného alebo veľkoobchodného predaja. Výhody každej z možnosti si radi s vami prejdeme na osobnom stretnutí. Pre dohodnutie osobného stretnutia nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Pharm.Dr. Jana Hrušková

 

 PREČO PRÁVE ZÖLLNER MEDICAL
 
komplexná ponuka tovaru│ dermalnevyplne.sk Možnosti spolupráce │ dermalnevyplne.sk Workshopy a vzdelávanie │ dermalnevyplne.sk

 

Komplexná ponuka dermálnych výplní, nití a hygieny pod jednou strechou. Zároveň vám neustále prinášame nové svetové trendy v dermatológií.

 

Možnosť spolupráce s nami si nastaví každý klient sám. Je jedno, či ste malá ambulancia, alebo veľká klinika. Výhody má u nás každý z vás!

 

Neustále rozširujeme hranicu vedomostí a kontinuálne vzdelávame ako seba, tak i našich klientov. Vzdelávanie lekárskych tímov je jednou z našich priorít.

 NÁŠ TÍM

Pharm.Dr.Jana Hrušková Martin Zöllner photo Denisa Kurtiová min

 

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Prokurista, Head of Pharma Division

 

Martin M. Zöllner

CEO & Founder

 

Denisa Kürtiová

Produktový špecialista, Certifikovaná školiteľka

 

Mgr. Barbora Víglašová photo Ema Tarnovská photo Marieta Dobrá

 

Mgr. Barbora Víglašová

Sales Manager

 

Ema Tarnovská

Marketing Manager

 

Mgr.Marieta Dobrá

HR Manager

 

DermalneVyplne.sk a DermaFillers.online is a registered trademark of Zöllner Medical International, s.r.o.