REVOFIL

REVOLUČNÉ VÝPLNE ZALOŽENÉ NA PREVRATNEJ BIO-TECHNOLÓGII!

Dermálne výplne Revofil majú dvojfázové aj jednofázové fyzikálne vlastnosti ako výsledok špičkovej technológie biomimetických peptidov a zosieťovanej kyseliny haylurónovej (HA). Táto kombinácia poskytuje vysoko kvalitný gél so zlepšenou elasticitou a viskozitou, ktorá predlžuje jeho životnosť, pričom táto kombinácia navyše podporuje syntézu kolagénu, ktorá má účinky proti tvoreniu vrások a zlepšuje pevnosť pokožky.

Rada Revofil pozostáva z:

  • Revofil Fine je ideálny na vyplnenie jemných línií a povrchových vrások na tvári i tele.
  • Revofil Plus sa používa na vyplnenie hlbokých až stredne silných vrások a liniek, ako sú lícne oblasti, vyplnenie čela a pier.
  • Revofil Ultra je navrhnutý na predefinovanie kontúry tváre a korekciu hlbokých vrások, ako sú čelo, T oblasť a čeľusť.

Spoločnosť Caregen bola založená v roku 2001 v Kórei. Caregen je svetový líder v oblasti výskumu a marketingu biomimetických peptidov a rastových faktorov. Caregen je známy tým, že sa venuje inováciám a technológiám, čo im dáva konkurenčnú výhodu. Caregen je dynamická, progresívna spoločnosť zaoberajúca sa biológiou kože založená na výskume a vývoji. Caregen má jasnú víziu „Byť poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti rastových faktorov a biomimetických peptidov pre kozmeceutiká a farmaceutiká.“ Na slovensku je Caregen veľmi dobre známy napr. materiálom Aquashine BTX.

Revofil od Caregenu je úplne prvý druh dermálnych výplní s biomimetickými peptidmi a zosieťovanou kyselinou Hyalurónovou, materiál určený na remodeláciu tváre a tkanív, napríklad na redukciu vrások. Dermálne výplne Revofil sú v tele biologicky odbúrateľné a obsahujú inovatívne účinné látky, ktoré zvyšujú napnutie pokožky a jej zdvihnutie. Výplne sú ideálne pre starnúcu pokožku, ktorej cieľom je dosiahnuť prirodzený a mladšie vyzerajúci vzhľad.

Zakúpením originálnej značky REVOFIL od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom, českom, alebo maďarskom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner Medical International - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov, dermo-kozmetiky, prístrojov pre estetiku, vybavenie ambulancií a spotrebného materiálu pre Česko, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko.

Zöllner Medical category 800x300-min

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Revofil Plus
NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
€85,80 vrátane DPH
€78 / bal.

Revofil Plus je inovatívna dermálna výplň typu soft touch, špeciálne navrhnutá na vyplnenie hlbokých vrások a línií tváre pre harmonizáciu objemu, kontúrovanie pier a zlepšenie...

Kód: A1284
Aquashine PTX
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
€104,50 vrátane DPH
€95 / bal.

Aquashine PTx je indikovaný na ošetrenie stredných až hlbokých vrások na tvári, ako sú nosoústne ryhy, a na omladenie starnúcej pleti. Vďaka unikátnemu zloženiu hyaluronátu...

Kód: A0321
Aquashine Soft Filler
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
€85,80 vrátane DPH
€78 / bal.

AQUASHINE SOFT FILLER je dermálna výplň, používa sa na ošetrenie vrások a omladzuje pleť. Je zložený z bioaktívnych zložiek vrátane kyseliny hyalurónovej, multivitamínov a...

Kód: A0322
Aquashine Soft Filler BR
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
€86,90 vrátane DPH
€79 / ks

AQUASHINE SOFT FILLER BR je gélová výplň rozjasňujúca pokožku, ktorá tiež redukuje linky a zároveň zvyšuje elasticitu pokožky. Produkt sa skladá z bioaktívnych zložiek...

Kód: A0323