JUVEDERM ULTRA SMILE s Lidokaínom (2x0,55ml)

Kód: A0004
Akcia DORUČENIE 24H
Značka: JUVÉDERM
€159 –21 %
Juvederm Ultra Smile
€159 –21 % €125 / bal. €137,50 vrátane DPH €56,82 / 0.5 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Juvederm Ultra Smile je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval plné, jemné, prirodzene vyzerajúce pery a používa sa na vyhladenie jemných línií a zlepšenie oblasti úst. Je navrhnutý tak, aby zvyšoval objem pery, predefinoval tvar pery a napravil vertikálne okraje pery. Juvederm Ultra Smile sa dá použiť aj na úpravu línií okolo úst. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

Výhody Juvederm Ultra Smile 2x0,55ml:

  • Zväčšuje objem pier
  • Zdokonaľuje a jemne doladí oblasť úst
  • Predefinuje tvar pier

Detailné informácie

Podrobný popis

Juvederm Ultra Smile je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval plné, jemné, prirodzene vyzerajúce pery a používa sa na vyhladenie jemných línií a zdokonalenie oblasti úst.

Je navrhnutý tak, aby zvyšoval objem pier, predefinoval tvar pier a napravil vertikálne okraje pery. Juvederm Ultra Smile sa dá použiť aj na úpravu línií okolo úst. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií. 

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Juvederm  online tu

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 0,55ml injekčná striekačka
  • 4x30g 1/2“ ihly
  • 24mg/ml kyseliny haylurónovej
  • 0,3% lidokaín

Juvederm Ultra Smile 2x0,55ml:

  • Zväčšuje objem pier
  • Zdokonaľuje a jemne doladí oblasť úst
  • Predefinuje tvar pier

Ako dlho trvá výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia a životný štýl.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

eu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Veríme, že kolekciu dermálnych výplní Juvéderm špeciálne predstavovať netreba. Kto by nepoznal jedničku na trhu. Absolútnu špičku po stránke kvality. Produktová rada značky Juvéderm je vyrobená z kyseliny hyalurónovej (HA), ktorá je našej pokožke prirodzená. Pomocou dermálnych výplní Juvéderm dokážete dodať stratený objem do rôznych oblastí tváre, vyhladiť vrásky alebo vymodelovať nádherné a zvodné pery.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Juvéderm od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk