FILORGA/ FILLMED

Značka FILLMED má veľmi široké porfólio produktov a je založená na výhodách ich kombinácie a použitých techník s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Rad pozostáva zo všetkých dermálnych výplní proti starnutiu a produktov starostlivosti o pleť, aby sa dosiahol žiarivejší, bezchybný a mladistvý vzhľad. Opravte pomocou dermálnych výplní, oživte pomocou NCTF, obnovte povrchovým peelingom a vylepšite kozmetikou. No treba ešte niečo?

Výplň Fillmed Art je jedinečná kolekcia výplní na báze HA s lidokaínom, navrhnutá na vyhladenie povrchových a hlbokých vrások, zväčšenie objemu pier a na vytvorenie kontúr tváre. Rad výplní Fillmed pozostáva zo štyroch rôznych textúrovaných gélov, z ktorých každý bol vyvinutý na konkrétne účely: FILLMED® Art Filler Universal, FILLMED® Art Filler Volume, FILLMED® Art Filler Fine Lines a FILLMED® Art Filler Lips. Universal je vyvinutý na korekciu stredných až hlbokých liniek, Volume je určený na obnovenie strateného objemu tváre, Fine Lines sa používa na ošetrenie jemných a povrchových liniek a nakoniec sú to Pery určené na tvarovanie, zväčšenie a hydratáciu pier.

Sortiment tiež obsahuje mezoterapeutické výrobky FILLMED NCTF. Tieto výrobky sú určené na prevenciu a nápravu známok starnutia pokožky. Produkty NCTF sú kombináciou kyseliny hyalurónovej a rôznych aktívnych zložiek (vitamíny, aminokyseliny atď.) Pre revitalizovanú a zdokonalenú pokožku.

Fillmed Skin Perfusion je najnovším členom značky Fillmed. Rad starostlivosti o pokožku sa špecializuje na širokú škálu peelingov a kozmetiky, ktoré zahŕňajú krémy proti starnutiu, séra, masky, očné krémy, nočné balzamy, krémy na opaľovanie, čistiace prostriedky, prostriedky na povrchovú úpravu a zvlhčovače. Všetky produkty nechávajú tvár hladkú a vyživovanú pokožku a sú tiež navrhnuté tak, aby zlepšovali výsledky estetického ošetrenia.

Zakúpením originálnej kozmetiky značky FILLMED od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen výhodnú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia a workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SI/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Fillmed by Zöllner Medical

ZRUŠENIE ZNAČKY K 1.9.2021 - Bude nahradená novou kozmetickou značkou v našom portfóliu!