LINERASE

LINERASE je talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a distribúciu dermokozmetických, dietetických a dermatologických produktov s dvadsaťročnými skúsenosťami v tomto sektore. Spoločnosť bola založená v roku 1997 s cieľom poskytovať inovatívne medicínske riešenia v dermatologickej oblasti, ktoré reagujú na potreby pacientov a zdravotníckych pracovníkov.

 

Osobitná pozornosť sa venuje liečbe patológií, ako je akné, kožná mykóza, rosacea, fotostarnutie, ako aj štúdiu a tvorbe korekčných a estetických produktov proti fyziologickému starnutiu pokožky.


Rozvojová politika LINERASE bola vždy orientovaná na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov s cieľom efektívne reagovať na potreby veľmi početnej klientely. Všetky produkty spĺňajú prísne normy stability, bezpečnosti a dermatologickej znášanlivosti, aby sa zabezpečila ich účinnosť v priebehu času.

Produkcia ponúka širokú škálu riešení v dermatologickej oblasti, rozdelených na spotrebiteľské a profesionálne rady.


Zvláštnosť produktov umožnila CSD etablovať sa medzi poprednými spoločnosťami v sektore a rok čo rok rásť, získavajúc si dôveru používateľov: špecializovaná a exkluzívna kompetencia spolu so získanými dvadsaťročnými skúsenosťami robia z CSD bod. referenčný pre všetkých operátorov v Taliansku aj v zahraničí, ktorí majú v úmysle dodávať špičkové, bezpečné a efektívne produkty.

 

 

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
ANTIOXIDAČNÝ KRÉM
Novinka DORUČENIE 24H
€70 vrátane DPH
€58,33 / ks

LINERASE ANTIOXIDAČNÝ KRÉM s vysokou antioxidačnou a hydratačnou silou.

Kód: A0484
MASKA
Novinka DORUČENIE 24H
€35 vrátane DPH
€29,17 / ks

LINERASE MASKA je upokojujúca a zvláčňujúca maska na báze aloe, harmančeka, nechtíka a oxidu zinočnatého.

Kód: A0482
PEEL OF
Novinka DORUČENIE 24H
€105 vrátane DPH
€87,50 / bal.

LINERASE PEEL OF je maska s "odlupovacím" účinkom na báze vylepšeného retinolu, vitamínu C a polypeptidov. V balení 4 tuby po 10ml.

Kód: A0481
REGENERAČNÝ KRÉM
Novinka DORUČENIE 24H
€70 vrátane DPH
€58,33 / ks

LINERASE REGENERAČNÝ KRÉM vysoko výživný a revitalizačný.

Kód: A0485
SÉRUM
Novinka DORUČENIE 24H
€60 vrátane DPH
€50 / bal.

LINERASE SÉRUM je vysoko revitalizačné sérum s hodvábnym a na dotyk ľahkým zložením.

Kód: A0483