LOVE COSMEDICAL│Extra silná a účinná mezoterapia a lipolýza

category Love Cosmedical Zollner Medical

Love Cosmedical je talianska spoločnosť, ktorá ponúka revolučné ošetrenie rozpúšťaním tukov a mezoterapiu ako výsledok profesionálneho know-how a špičkových technológií. Spoločnosť má vynikajúce odborné znalosti v oblasti kozmetickej medicíny a vysoko kvalitných výrobkov, vďaka ktorým dosahuje vynikajúce výsledky pri zachovaní vysokej úrovne bezpečnosti.

Love Cosmedical Desobody a Desoface sú produkty, ktoré účinne liečia všetky typy lokalizovaných tukových zásob v oblasti brucha, stehien, paží, krku a tváre.

Love Cosmedical Neofound je extra silný a účinný bio revitalizátor, ktorý obsahuje účinné látky s vlastnosťami protivráskového vyhladzovania, omladenia kožných buniek, stimulácie kolagénu a zvýšenia tónu pleti.

Intraliponeedle 23Gx100MM, 25Gx70MM a 20Gx100MM sú ostré ihly špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovali cielenejšie a presnejšie vstrekovanie produktov rozpúšťajúcich tuk pri použití techniky Intralipoterapie na tvári.

Zakúpením originálnych produktov značky DesoBody, DesoFace a NeoFound od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen výhodnú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov a kozmetiky pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Najpredávanejšie

Neofound 3ml│Zöllner Medical
€31 –16 %
Pôvodne: €31  (–16 %)
€25,90
(€31,08 vrátane DPH)
Neofound 5x3ML│Zöllner Medical
€155 –23 %
Pôvodne: €155  (–23 %)
€119
(€142,80 vrátane DPH)
2 položiek celkom
Neofound 5x3ML│Zöllner Medical
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
€155 –23 %
€142,80 vrátane DPH
€119 / bal.

Love Cosmedical Neofound je unikátny biostimulujúci a biorevitalizačný mezoterapeutický produkt NOVEJ GENERÁCIE určený na zlepšenie kvality pokožky. Mezoroztok obsahuje niekoľko...

Kód: A1285
Neofound 3ml│Zöllner Medical
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
€31 –16 %
€31,08 vrátane DPH
€25,90 / Liekovka

Love Cosmedical Neofound® je unikátny biostimulujúci a biorevitalizačný mezoterapeutický produkt NOVEJ GENERÁCIE určený na zlepšenie kvality pokožky. Mezoroztok obsahuje...

Kód: A0160