NEOGENESIS

NeoGenesis: Špecialisti na autológnu bunkovú a regeneratívnu terapiu

Od roku 2012 posúva NeoGenesis hranice medicínskych inovácií. Spoločnosť založená na báze odborných znalostí v oblasti autológnej bunkovej terapie vyvíja špičkové medicínske zariadenia, ktoré prinášajú liečbu nielen na domáci, ale aj na globálny trh, s pôsobnosťou v Amerike, Európe, Ázii a Afrike.

NeoGenesis sa neobmedzuje len na vývoj produktov. Aktívne sa zapája do edukácie prostredníctvom seminárov, výstav a školení po celom svete, čím šíri poznatky o modernej bunkovej terapii a jej benefitoch. Vďaka tomuto prístupu sa stala NeoGenesis cenným partnerom aj v globálnom kozmetickom priemysle.

NeoGenesis sa zaviazala k poskytovaniu zdravotníckych pomôcok a liečiv najvyššej kvality a bezpečnosti. Spoločnosť kladie dôraz na pohodlie, spokojnosť a dôveru svojich pacientov a neustále sa usiluje o posúvanie hraníc v oblasti lekárskej starostlivosti.

V NeoGenesis si vážia váš záujem a podporu, vďaka ktorým môžu spoločne prispieť k rozvoju globálneho priemyslu lekárskej starostlivosti.

Samoliečebné schopnosti: Zázraky ľudského tela

Ľudské telo je neuveriteľný stroj, obdarený fascinujúcou schopnosťou samoliečby. Prostredníctvom regeneračných procesov dokáže poškodené tkanivá, ovplyvnené vonkajšími faktormi, obnoviť do pôvodného zdravého stavu.

V NeoGenesis si uvedomujú túto úžasnú odolnosť ľudského tela a s úctou k nej pristupujú a k vývoju nových produktov. Hľadajú inšpiráciu v tajomstvách ľudského tela a jeho mimoriadnej vitalite, aby vám pomohli na ceste k zdraviu a celkovej pohode.

 

2 položiek celkom
CO2 CARBOXY THERAPY SET│Zöllner Medical
Novinka DORUČENIE 24H
€90 vrátane DPH
€75 / ks

CO2 RIOX CARBOXY THERAPY - Profesionálna patentovaná RIOX  maska určená pre CO2 Karboxy terapiu priamo pre vás z Kórei. Produkt je určený pre profesionálnu kozmetickú...

Kód: A8894
NEO CO2 RIOX CARBOXY THERAPY│Zöllner Medical
Novinka DORUČENIE 24H
€76,80 vrátane DPH
€64 / ks

CO2 RIOX CARBOXY THERAPY - Profesionálna patentovaná RIOX  maska určená pre CO2 Karboxy terapiu priamo pre vás z Kórei. Produkt je určený pre profesionálnu kozmetickú...

Kód: A1533

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom