Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

OUTLET

OUTLET DERMALNEVYPLNE.SK-min

Prečo OUTLET?

V rámci nového projektu „Udržateľnosť planéty“ sa snažíme prichádzať s krokmi, ktoré dokážu pomôcť našej planéte, či už vo forme redukcie uhlíkovej stopy, alebo iných systematických krokov, ktoré nám dokážu byť nápomocné pri plnení nášho cieľa. Máme iba jednu planétu a snažíme sa aspoň svojou časťou prispieť tam, kde vieme. Predávame tisíce balení produktov ročne a doteraz poškodené kusy končili vždy v odpise. Nešlo tak ani o financie, vzhľadom k počtu predaných kusov, ako o zbytočný odpis a technologickú stratu.

Čo je to OUTLET

Outlet je NAŠA NOVÁ SLUŽBA pre klientov, kde majú možnosť získať ZAUJÍMAVÚ zľavu MIESTAMI až DO 80% z ceny nových produktov. V tejto kategórií môžete nájsť produkty s krátkym expiračným dátumom, alebo s poškodeným vonkajším obalom (krabička). Väčšina krabičiek sa poškodí pri preprave. Každý jeden produkt je 3x dôkladne skontrolovaný a vnútorný obsah je v 100% stave. Predávame síce obsah balenia, ale povedzte, keby ste si mali vybrať, vzali by ste si tovar v poškodenej krabičke? No vidíte.

Poškodenie vonkajších balení

Poškodenie sa vzťahuje VÝLUČNE iba na poškodenia vonkajších obalov na ceste od výrobcu alebo dodávateľa do nášho veľkoobchodu. Vnútorný obsah je vždy v 100% stave.

Krátka expiračná doba

Vzťahuje sa na 1-3 mesačné expiračné dátumy. Aby sme dokázali posúvať ďalej dobré ceny, musíme nakupovať veľa. Občas niečo ostane...

Ako objednať tovar z OUTLETU?

Veľmi jednoducho. Chodte do sekcie OUTLET a vyberte si podľa aktuálnej ponuky tovar podľa vlastného výberu. V prípade, že sa jedná o skrátenú dobu expirácie, táto expirácia je vždy uvedená v popise produktu. V prípade, že sa jedná o poškodenú krabičku, pred zaslaním objednávky vám pošleme do správy, alebo whatsappu aktuálnu fotografiu produktu, z titulu odsúhlasenia objednávky.

Pozor: Produkty v Outlete nerezervujeme. Poznáte to, kto prv príde ....

Máte otázky?

Akékoľvek otázky vám radi zodpovieme na písomne na info@zollnermedical.com alebo prípadne telefonicky na čísle 0911 373743.

Najpredávanejšie

PQAge evolution promoitalia
€39 –67 %
Pôvodne: €39  (–67 %)
€13
(€15,60 vrátane DPH)
Restylane Defyne Lidokaín (1x1ml)
€89 –24 %
OUTLET - RESTYLANE DEFYNE Lidokaín (1x1ml)
Iba pre prihlásených
Kód: 5476
Pôvodne: €89  (–24 %)
€68
(€74,80 vrátane DPH)
2 položiek celkom
PQAge evolution promoitalia
OUTLET Modul cena pre prihlasených
€39 –67 %
€15,60 vrátane DPH
€13 / ks

PQAge Evolution je celoročný peeling. Jeho inovatívne zloženie bolo navrhnuté laboratóriom tak, aby poskytovalo rýchly výsledok od prvého...

Kód: 8198
Restylane Defyne Lidokaín (1x1ml)
OUTLET Modul cena pre prihlasených
€89 –24 %
€74,80 vrátane DPH
€68 / bal.

Restylane Defyne s lidokaínom je jemná dermálna výplň určená na pozdvihnutie (liftingový efekt) a mladistvý vzhľad. Restylane Defyne je riešenie pre hlboké vrásky a záhyby...

Kód: 5476