OUTLET

Prečo OUTLET? 

V rámci nového projektu „Udržateľnosť planéty“ sa snažíme prichádzať s krokmi, ktoré dokážu pomôcť našej planéte, či už vo forme redukcie uhlíkovej stopy, alebo iných systematických krokov, ktoré nám dokážu byť nápomocné pri plnení nášho cieľa. Máme iba jednu planétu a snažíme sa aspoň svojou časťou prispieť tam, kde vieme. Predávame tisíce balení produktov ročne a doteraz poškodené kusy končili vždy v odpise. Nešlo tak ani o financie, vzhľadom k počtu predaných kusov, ako o zbytočný odpis a technologickú stratu. 

Čo je to OUTLET 

Outlet je NAŠA NOVÁ SLUŽBA pre klientov, kde majú možnosť získať ZAUJÍMAVÚ zľavu MIESTAMI až DO 80% z ceny nových produktov. V tejto kategórií môžete nájsť produkty s krátkym expiračným dátumom, alebo s poškodeným vonkajším obalom (krabička). Väčšina krabičiek sa poškodí pri preprave. Každý jeden produkt je 3x dôkladne skontrolovaný a vnútorný obsah je v 100% stave. Predávame síce obsah balenia, ale povedzte, keby ste si mali vybrať, vzali by ste si tovar v poškodenej krabičke? No vidíte. 

Poškodenie vonkajších balení 

Poškodenie sa vzťahuje VÝLUČNE iba na poškodenia vonkajších obalov na ceste od výrobcu alebo dodávateľa do nášho veľkoobchodu. Vnútorný obsah je vždy v 100% stave.  

Krátka expiračná doba 

Vzťahuje sa na 1-3 mesačné expiračné dátumy. Aby sme dokázali posúvať ďalej dobré ceny, musíme nakupovať veľa. Občas niečo aj nám ostane...

Ako objednať tovar z Outletu?

Veľmi jednoducho. Chodte do sekcie OUTLET a vyberte si podľa aktuálnej ponuky tovar podľa vlastného výberu. V prípade, že sa jedná o skrátenú dobu expirácie, táto expirácia je vždy uvedená v popise produktu. V prípade, že sa jedná o poškodenú krabičku, pred zaslaním objednávky vám pošleme do správy, alebo whatsappu aktuálnu fotografiu produktu, z titulu odsúhlasenia objednávky.

Pozor: Produkty v Outlete nerezervujeme. Poznáte to, kto prv príde ....

Máte otázky?

Akékoľvek otázky vám radi zodpovieme na písomne na info@zollnermedical.com alebo prípadne telefonicky na našej infolinke.

Najpredávanejšie

LARIMIDE MISTIFY
€25 –72 %
Pôvodne: €25  (–72 %)
€7
(€8,40 vrátane DPH)
2 položiek celkom
face care hydrating face mist 650x650
Akcia DORUČENIE 24H
€23 –69 %
€8,40 vrátane DPH
€7 / bal.

FACE CARE HYDRATING FACE MIST - Osviežujúci On-The-Go sprej na tvár s antioxidačným účinkom 50ml OSVIEŽUJÚCI Osviežujúci On-The-Go sprej na tvár s antioxidačným účinkom...

Kód: A8804
LARIMIDE MISTIFY
Akcia DORUČENIE 24H
€25 –72 %
€8,40 vrátane DPH
€7 / ks

Prebuďte svoju pokožku a zmysly hydratačným a osviežujúcim prílevom energie. Osviežujúca vyrovnávacia hmla s organickou citrónovou vodou. Dodajte svojej pokožke čistú energiu....

Kód: A0880