Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

REGISTRÁCIA KLIENTA - OTVORENIE KLIENTSKÉHO ÚČTU

Vážení partneri/klienti.

srdečne vás vítame v našom online veľkoobchode dermálnych výplní, nití, medicínskej kozmetiky a hygieny. Vzhľadom k slovenskej legislatíve a snahe získania individuálnych cien pre niektoré zákaznícke skupiny, (odborní lekári, estetické kliniky, lekárne, distribučné firmy), pristupujeme od 1.2.2021 k predaju dermálnych výplní a nití iba pre registrovaných partnerov. Pokiaľ máte záujem o nákup iných zdravotníckych pomôcok ako sú rúška, rukavice, dezinfekcia, kozmetika a pod. tieto produkty sa budú aj naďalej dať objednávať BEZ REGISTRÁCIE. 

PREČO SA MUSÍM TEDA REGISTROVAŤ?

Veľa krát sa stáva, že tovar potrebujete zaslať na inú adresu, alebo klinika uvedie iné meno osoby, ktorá objednávku vykonala, alebo údaje v systéme nie sú rovnaké pri každej objednávke. Dodávame tovar do viacerých krajín, máme viac ako tisíc obchodných partnerov. Viete koľko informácií by sme si mali pamätať? Aby sme ale dokázali spárovať všetky vaše nákupy a poskytnúť vám čo najlepšie ceny, prípadne mať plnú históriu, kam sme vám tovar odoslali, je nutné aby vás systém vedel rozpoznať. A práve preto, aby sme to celé v podstate zjednodušili, budete potrebovať si vytvoriť v systéme meno a heslo. Nič viac. Úplne jednoduché, že?

1a) UŽ NA DERMALNEVYPLNE.SK NAKUPUJEM, ALE VLASTNÝ ÚČET (PRÍSTUP CEZ MENO A HESLO) EŠTE NEMÁM. ČO TERAZ? 

V prvom rade Vám ďakujeme, že zostávate s nami. Ale žiadny strach, jednoducho si kliknite vpravo hore na domovskej stránke na text PRIHLÁSENIE alebo v mobile na ikonku postavičky v hornej časti obrazovky a pokiaľ u nás nemáte ešte vytvorený účet, jednoducho si ho vytvoríte. Kliknete na NOVÁ REGISTRÁCIA a vypíšete si do systému prihlasovacie meno a heslo. Heslo si prosím uložte. Ak by ste ho zabudli, systém Vám ho pošle. Žiadny problém. Odteraz, keď sa vždy prihlásite vlastným menom a heslom, budeme schopní Vám nastaviť prípadné individuálne ceny. Dobré nie :) Prosím nezabudnite, že sme pripravení Vám kedykoľvek pomôcť s registráciou. Stačí sa nám ozvať na doleuvedené telefónne čísla a registráciu si radi prejdeme s Vami.

1b). SOM NOVÝ ZÁKAZNÍK A MÁM ZÁUJEM ODOBERAŤ DERMÁLNE VÝPLNE PRÍPADNE INÉ ZDRAVOTNÍCKE POMÔCKY.

V prípade, že ste u nás ešte nenakupovali, radi Vás tu vidíme. Prvotná REGISTRÁCIA prebieha v dvoch krokoch a to tak, že si v rámci prvého kroku vytvoríte prístup do systému. Klasický spôsob, na domovskej stránke vpravo hore kliknite na PRIHLÁSENIE alebo v mobile hore na malú postavičku, potom na NOVÁ REGISTRÁCIA, vyberiete si aký typ zákazníka ste (odborný lekár, estetická klinika, kozmetické centrum, kozmetička, lekáreň, veľkoobchodný partner) a vložíte do systému svoje nové prihlasovacie meno a heslo. Celé sa to dá stihnúť za pár minút. Ak by ste nešli cestou ako uvádzame, môžete kliknúť aj SEM. Prosím nezabudnite, že sme pripravení Vám kedykoľvek pomôcť s registráciou. Stačí sa nám ozvať na doleuvedené telefónne čísla a registráciu si radi prejdeme s Vami.

2. DRUHÝ KROK VYPLNENIE REGISTRAČNÉHO FORMULÁRU - PRÍPADNE NÁM ZAVOLAJTE A VYPÍŠEME HO SPOLOČNE :)

V druhom kroku nám prosím vypíšte online formulár založenia zákazníckeho účtu, ktorý nám dá všetky potrebné informácie ako fakturačná adresa, doručovacia adresa, odbornosť a pod. Zaberie to iba pár minút a stačí ho vyplniť iba raz. Buď Vám ho zašleme emailom, alebo ho môžete vyplniť po kliknutí na uvedený link. Online formulár je uvedený tu: VSTUP DO ONLINE FORMULÁRU

Pokiaľ ste kozmetický salón/kozmetička SZČO prosím zavolajte nám pred registráciou.

Takže postupne urobíte cca 3 kroky. Prvý, že vpravo hore na stránke kliknete na prihlásenie

Registrácia partnera

následne potom kliknite sem na NOVÁ REGISTRÁCIA

Registrácia partnera2

a posledná fáza prosím vybrať si druh partnera (zákazníka) a vyplniť zvyšné údaje (NIE IBA EMAIL. ALE AJ MENO FIRMY, ADRESU, TELEFÓN A POD.)

Registrácia partnera3

Po založení Vášho účtu ho budeme musieť validovať a preto sa s Vami ešte obratom spojíme a doriešime PRÍPADNÉ OTÁZKY pokiaľ bude obdobie COVIDU telefonicky. Prípadne vieme vyriešiť všetky vaše otázky osobne pri stretnutí. 

Radi by sme ešte raz upozornili, že ››››››››››› PREDÁVAME IBA LEKÁROM, KLINIKÁM, KOZMETICKÝM CENTRÁM S LEKÁROM! 

Vaše otázky Vám radi zodpovieme na našich infolinkách. +421 911 373743, +421 911 133811.

Pre novú registráciu kliknite prosím sem >>> REGISTRÁCIA TU!

Váš Zöllner MEDICAL tím 

 Zollner Medical

Upozornenie: Vaše údaje u nás zostávajú v bezpečí a nikdy ich neposkytujeme tretím osobám. Slúžia výhradne na interné účely.