Registrácia nového klienta - Otvorenie klientského účtu

REGISTRÁCIA? PREČO?

Na registráciu máme viacero opodstatnených dôvodov. 1. Legislatíva kto môže a kto nemôže nakupovať zdravotnícke pomôcky (Dermálne výplne) je jednoducho dané. Ako zodpovedná spoločnosť túto legislatívu jasne dodržujeme. 2. Vysledovanie materiálu - Od výrobcu po kliniku musíme vedieť v každom okamihu komu a čo išlo a kedy, vrátane dátumu expirácie, šarže a to aj rok dozadu. Sme členmi systémov vysledovateľnosti a musíme mať z hladiska bezpečnosti vždy prehľad komu sme čo poslali. 3. Logistika - Veľa krát sa stáva, že tovar potrebujete zaslať na inú adresu, alebo klinika uvedie iné meno osoby, ktorá objednávku vykonala, alebo údaje v systéme nie sú rovnaké pri každej objednávke. Dodávame tovar do viacerých krajín, máme viac ako tisíc obchodných partnerov. Viete koľko informácií by sme si mali pamätať? Aby sme ale dokázali spárovať všetky vaše nákupy a poskytnúť vám čo najlepšie ceny, prípadne mať plnú históriu, kam sme vám tovar odoslali, je nutné aby vás systém vedel rozpoznať. A práve preto, aby sme to celé v podstate zjednodušili, budete potrebovať si v privej fáze vytvoriť v systéme meno a heslo. Nič viac. Úplne jednoduché, že? S následným krokom vám pomôžeme sami.

Som nový zákazník, 1 krok

V prípade, že ste nový zákazník, radi Vás tu vidíme. Prvotná REGISTRÁCIA prebieha v dvoch krokoch. V rámci prvého kroku si vytvoríte prístup do systému. Klasický spôsob, na našej domovskej stránke vpravo hore kliknite na PRIHLÁSENIE alebo v mobile hore na malú postavičku, potom na NOVÁ REGISTRÁCIA, vyberiete si aký typ zákazníka ste (odborný lekár, estetická klinika, lekáreň, kozmetické centrum, kozmetička, atď.) a zadáte do systému svoje nové prihlasovacie meno a heslo. 

Celé sa to dá stihnúť za pár minút. Ak by ste nešli cestou ako uvádzame, môžete kliknúť aj SEM.

Prosím nezabudnite, že sme pripravení Vám kedykoľvek pomôcť s registráciou. Stačí sa nám ozvať na doleuvedené telefónne čísla a registráciu si radi prejdeme s Vami. 

Registračný formulár, 2 krok

V druhom kroku nám prosím vypíšte online formulár založenia zákazníckeho účtu, ktorý nám dá všetky potrebné informácie ako fakturačná adresa, doručovacia adresa, legislatívna odbornosť a pod. 

Zaberie to iba pár minút a stačí ho vyplniť iba raz. Buď Vám ho zašleme emailom, alebo ho môžete vyplniť po kliknutí na uvedený link nižšie.

Formulár musia vyplniť estetické kliniky a kozmetické salóny. Online formulár podľa druhu je uvedený tu:

1. Estetická klinika - prosím kliknite SEM

2. Kozmetický salón - prosím kliknite SEM

Ideme urobiť 3 kroky a to

Prosím prejdite si tieto 3 nasledovné kroky.
Registrácia klienta - Otvorenie klientského účtu

Ucelená ponuka na jednom mieste

Možnosť objednať veci na jednom mieste nemusí byť iba snom. Máme ucelenú ponuka od tovaru až po stroje. Tovar samozrejme vždy skladom. 
Registrácia klienta - Otvorenie klientského účtu

Expresná doprava do 24 hodín v rámci SR

Zabudli ste si objednať materiál a máte klientov? Žiadny problém, dnes objednáte, zajtra máte vysmiateho kuriéra u seba predo dvermi. Neznie to úžasne?
Registrácia klienta - Otvorenie klientského účtu

360º stupňová starostlivosť

Chápeme, že potreby každej kliniky sa môžu líšiť. Snažíme sa vyjsť v ústrety každej jednej z nich. Poskytujeme 360º strostlivosť o klienta
Registrácia klienta - Otvorenie klientského účtu

Poradenstvo a odborné školenia 

Chodíme po svete a prinášame tie nejlepšie novinky. K tomu vás zaškolíme podľa potreby. Školíme každý týždeň. Stačí sa prihlásiť.

Prevádzkujete estetickú kliniku alebo ste odborný lekár?

Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás v pracovné dni na našej infolinke 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne prebiehajúcich školení.

Prevádzkujete salón krásy, alebo ste kozmetička?

Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia prípadne nás kontaktujte e-mailom na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Aesthetic Academy & Zöllner Media House

Vytvárame len tie najlepšie spojenia pre vás. Naša Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, prípadne náš Zöllner Media House vám poskytne všetky dostupné marketingové materiály. Disponujeme vlastným in-house marketingovým oddelením.

Pre sociálne médiá poskytneme

  • Facebook/ Instagram prezentáciu
  • Webovú prezentáciu produktov pre váš web
  • Naučíme vás ako pracovať na sociálnych sieťach, prípadne vám postavíme web, eshop priamo na mieru

Pre print marketing poskytneme

  • Roll-upy, banery
  • Polepy okien, stojany
  • Letáky a plagáty
  • Služby grafika na mieru
Registrácia klienta - Otvorenie klientského účtu

Pharm.Dr. Jana Hrušková

Prokurista, Head of Pharma Legal Department
Máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne.  Váš Zöllner Medical tím

V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email: 

Všeobecné info: info@zollnermedical.com, Objednávky: objednavky@zollnermedical.com, Marketing: marketing@zollnermedial.com