Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

REGISTRÁCIA KLIENTA - OTVORENIE KLIENTSKÉHO ÚČTU

Vážení partneri/klienti.

vzhľadom k slovenskej legislatíve a snahe získania individuálnych cien pre niektoré zákaznícke skupiny, pristupujeme od 1.2.2021 k predaju dermálnych výplní iba pre registrovaných partnerov. Pokiaľ máte záujem o nákup iných zdravotníckych pomôcok ako sú rúška, rukavice, kozmetika a pod. tieto produkty sa budú aj naďalej dať objednávať a predávať BEZ REGISTRÁCIE. 

PREČO SA MUSÍM TEDA REGISTROVAŤ?

Veľa krát sa stáva, že tovar potrebujete zaslať na inú adresu, alebo klinika uvedie iné meno osoby, ktorá objednávku vykonala, alebo údaje v systéme nie sú rovnaké pri každej objednávke. Chápeme, aj my sa veľa krát ponáhľame :) Aby sme ale dokázali spárovať všetky vaše nákupy a poskytnúť vám čo najlepšie ceny, prípadne mať plnú históriu, kam sme vám tovar odoslali, je nutné aby vás systém vedel rozpoznať. A práve preto, aby sme to celé v podstate zjednodušili, budete potrebovať si vytvoriť v systéme meno a heslo. Nič viac. Úplne jednoduché, že?

1. UŽ NA DERMALNEVYPLNE.SK NAKUPUJEM, ALE VLASTNÝ ÚČET (PRÍSTUP CEZ MENO A HESLO) EŠTE NEMÁM. ČO TERAZ? 

V prvom rade Vám ďakujeme, že zostávate s nami. Ale žiadny strach, jednoducho si kliknite v pravo hore na domovskej stránke na text PRIHLÁSENIE a pokiaľ u nás nemáte ešte vytvorený účet, jednoducho si ho vytvoríte. Kliknete na NOVÁ REGISTRÁCIA a vypíšete si do systému prihlasovacie meno a heslo. Heslo si prosím uložte. Ak by ste ho zabudli, systém Vám ho pošle. Žiadny problém. Odteraz, keď sa vždy prihlásite vlastným menom a heslom, budeme schopní Vám nastaviť prípadné individuálne ceny. Dobré nie :) Prosím nezabudnite, že sme pripravení Vám kedykoľvek pomôcť s registráciou. Stačí sa nám ozvať na doleuvedené telefónne čísla a registráciu si radi prejdeme s Vami.

2. SOM NOVÝ ZÁKAZNÍK A MÁM ZÁUJEM ODOBERAŤ DERMÁLNE VÝPLNE.

V prípade, že ste u nás ešte nenakupovali, radi Vás tu vidíme. Prvotná REGISTRÁCIA prebieha tak, že si vytvoríte prístup do systému. Klasický spôsob, na domovskej stránke v pravo hore kliknite na PRIHLÁSENIE, potom na NOVÁ REGISTRÁCIA, vyberiete si aký typ zákazníka ste (odborný lekár, estetická klinika, kozmetické centrum, kozmetička, lekáreň, veľkoobchodný partner) a vložíte do systému svoje nové prihlasovacie meno a heslo. Celé sa to dá stihnúť za pár minút. Ak by ste nešli cestou ako uvádzame, môžete kliknúť aj SEM. Prosím nezabudnite, že sme pripravení Vám kedykoľvek pomôcť s registráciou. Stačí sa nám ozvať na doleuvedené telefónne čísla a registráciu si radi prejdeme s Vami.

Po založení Vášho účtu ho budeme musieť validovať a preto sa s Vami ešte obratom spojíme a doriešime registráciu pokiaľ bude obdobie COVIDU telefonicky. V minulosti to robili naše firemné reprezentantky, ktoré by Vás navštívili. Takže pokiaľ by ste nás radi stretli osobne, prosíme o strpenie pokiaľ táto doba Covidu pominie.

Radi by sme ešte raz upozornili, že ››››››››››› PREDAJ PRE FYZICKÉ OSOBY NEVYKONÁVAME! 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našich infolinkách. +421 911 373743, +421 911 133811.

Pre novú registráciu kliknite prosím sem >>> REGISTRÁCIA TU!

Váš Zöllner MEDICAL tím 

 Náš tím rockstars

Upozornenie: Vaše údaje u nás zostávajú v bezpečí a nikdy ich neposkytujeme tretím osobám. Slúžia výhradne na interné účely.