SKLADOVANIE DERMÁLNYCH VÝPLNÍ

Dôležité upozornenie! Prosíme o venovanie pozornosti k nižšie uvedenému skladovaniu dermálnych výplní!

S príchodom leta by sme radi klientov upozornili, aby nezabudli na teplotný rozsah pri skladovaní dermálnych výplní. Skladované musia byť v suchu, na tmavom mieste a to maximálne pri izbovej teplote. Pokiaľ si skontrolujete zadnú stranu balenia, tak na prevažnej väčšine balení sa uvádza teplotný rozsah skladovania a to od 2 do 25°C!

Zároveň by sme radi upozornili, aby ste nemenili skokovo teplotný rozsah balenia.

Na skladovanie dermálnych výplní kladieme podľa veľký dôraz. Všetky dermálne výplne máme skladované pri kontrolovanom teplotnom procese, ktorý sa zaznamenáva každých 24 hodín. Tovar, ktorý príde od nás má dodržiavaný teplotný reťazec v rozmedzí 20-24°C. 

Skladovanie dermálnych výplní podľa uvedeného rozsahu platí pre dermálne výplne, pokiaľ na balení od výrobcu nie je uvedené inak. Preto výrazne doporučujeme, aby ste si pri každej značke výplní vždy skontrolovali uvádzaný teplotný rozsah priamo od výrobcu, nakoľko sa môže mierne líšiť!

Vaše ďalšie otázky ohľadne skladovania dermálnych výplní radi zodpovieme písomne na info@zollnermedical.com alebo telefonicky na našej infolinke +421 911 373743.

 Váš Zöllner MEDICAL tím 

Zollner Medical