Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

SKLADOVANIE DERMÁLNYCH VÝPLNÍ

Dôležité upozornenie! Prosíme o venovanie pozornosti k nižšie uvedenému skladovaniu dermálnych výplní!

S príchodom leta by sme radi klientov upozornili, aby nezabudli na teplotný rozsah pri skladovaní dermálnych výplní. Skladované musia byť v suchu, na tmavom mieste a pri izbovej teplote. Pokiaľ si skontrolujete zadnú stranu balenia, tak na prevažnej väčšine balení sa uvádza teplotný rozsah skladovania a to od 2 do 25°C!

Zároveň by sme radi upozornili, aby ste nemenili skokovo teplotný rozsah balenia a to napríklad vkladaním a opätovným vykladaním z chladničky a podobne.

Na skladovanie dermálnych výplní kladieme podľa SK legislatívy veľký dôraz. Všetky dermálne výplne máme skladované pri kontrolovanom teplotnom procese, ktorý každých 24 hodín automaticky zaznamenávame. Tovar, ktorý príde od nás má dodržiavaný teplotný reťazec v rozmedzí 20-23°C. 

Skladovanie dermálnych výplní podľa uvedeného rozsahu platí pre dermálne výplne, pokiaľ na balení od výrobcu nie je uvedené inak. Preto výrazne doporučujeme , aby ste si pri každej značke výplní skontrolovali uvádzaný teplotný rozsah priamo od výrobc, nakoľko sa môže líšiť!

Vaše ďalšie otázky ohľadne skladovania dermálnych výplní radi zodpovieme písomne na info@zollnermedical.com alebo telefonicky na našej infolinke +421 911 133811.

 Váš tím Zöllner MEDICAL