FAQ - Otázky a odpovede

FAQ - OTÁZKY A ODPOVEDE

Snažíme sa byť vždy transparentní a preto sme pre vás pripravili sekciu, kde sa budeme snažiť zodpovedať všetky vaše prípadné otázky, na ktoré odpovedáme najčastejšie. Pokiaľ by ste nenašli odpoveď na tú vašu, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 02/ 222 05 888, klapka 1, 2 alebo 3 podľa potreby.

CHEMICKÝ PEELING

FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Musím vždy pred aplikáciou masky urobiť peeling?

Peeling samozrejme nie je povinný pred aplikáciou masky, ale prináša veľké výhody. Peeling  má exfoliačný účinok - odstraňuje odumretú vrstvu epidermis, vďaka čomu môžu aktívne zložky obsiahnuté v maske preniknúť hlbšie do pokožky.
 
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Môžem kombinovať mikroneedling s peelingom?

Množstvo výrobcov samozrejme odporúča tieto techniky kombinovať. Ich použitie je však rozdielne. Pre získanie konkrétneho protokolu nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke 02/222 05 888, kl.3, alebo na info@zollnermedical.com
 
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Môžem kombinovať laserovú terapiu a peeling?

Áno, kombinácia liečby je povolená. Nezabudnite však počkať aspoň mesiac po vykonaní peelingu, kým pristúpite k laserovému ošetreniu. Taktiež je potrebné použiť fotoprotekciu. 
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Môžem použiť biorevitalizačný peeling PRX-T®33 aj v lete?

Áno pretože ide o celoročný unikátny biorevitalizačný peeling, s minimálnou exfoliáciou. Musíte byť však maximálne opatrní, nevystavovať sa slnečnému žiareniu a určite používať fotoprotekciu.  Prípravky na ochranu pred slnkom nájdete u nás tiež. PRX-T33 je vhodný pre mužov a ženy, ktorí hľadajú vypnutie pokožky na tvári alebo tele, zosvetlenie pigmentácie, zlepšenie vzhľadu a textúry jaziev po akné a strií.
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Po ktorých peelingoch dochádza k odlupovaniu a po ktorých nie?

Peelingy, po ktorých nedochádza k výraznej exfoliácii sa nazývajú celoročné peelingy, napríklad Venome Peel TCA Lift, PRX-T®33. Ich použitie pri zachovaní fotoprotekcie je bezpečné a používajú sa na klinikách po celej Európe. Pri jemnej pokožke môže dôjsť k jemnému odlupovaniu. Pri iných prípravkoch je exfoliácia dosť výrazná, napr. pri peelingoch s retinolom alebo kyselinou salicylovou. 
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Prečo sa v poslednej dobe hlavne odporúčajú peelingy s TCA? 

Chemický peeling na báze TCA (kyselina trichlóroctová) je nenahraditeľným spôsobom, ako efektívne regenerovať vrchné aj hlboké vrstvy pokožky, a to ako v prípade mladšej tak aj zrelej pleti. Správne zvolený prípravok vám pomôže obnoviť napätie, hydratáciu, zredukovať zafarbenie, zápaly pokožky a zredukovať jemné vrásky. Príklady produktov: Venome TCA lift, PRX-T®33, Kemikum
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Ucelená ponuka na jednom mieste

Možnosť objednať veci na jednom mieste nemusí byť iba snom. Máme ucelenú ponuka od tovaru až po stroje. Tovar samozrejme vždy skladom. 
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Expresná doprava do 24 hodín v rámci SR

Zabudli ste si objednať materiál a máte klientov? Žiadny problém, dnes objednáte, zajtra máte vysmiateho kuriéra u seba predo dvermi. Neznie to úžasne?
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

360º stupňová starostlivosť

Chápeme, že potreby každej kliniky sa môžu líšiť. Snažíme sa vyjsť v ústrety každej jednej z nich. Poskytujeme 360º strostlivosť o klienta
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Poradenstvo a odborné školenia 

Chodíme po svete a prinášame tie nejlepšie novinky. K tomu vás zaškolíme podľa potreby. Školíme každý týždeň. Stačí sa prihlásiť.
FAQ - Vaše otázky a naše odpovede

Pharm.Dr. Jana Hrušková

Prokurista, Head of Pharma Legal Department
Máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne.  Váš Zöllner Medical tím

V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke 02/222 05 888, prípadne na 0903 483737, alebo písomne na email: 

Všeobecne: info@zollnermedical.com, Objednávky: objednavky@zollnermedical.com, Marketing: marketing@zollnermedial.com