SISTHAEMA HEVO+T 2ML, 70mg/2ml = 50mg/HA + 20mg Trehalóza. UNIKÁTNA Dermálna Regenerácia, SKUTOČNÉ OMLADENIE, LIFTING a hydratácia, Patentované zloženie (VENOME)

Kód: A0179
DORUČENIE 24H Modul cena pre prihlasených
€105 –19 %
sisthaema nove
€105 –19 % €85 / bal. €93,50 vrátane DPH €42,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

SISTHAEMA HEVO T - Predstavujeme vám jedinečný a bezkonkurenčný produkt vo svojej kategórií. Dnes vstupujete do novej éry - Éry regenerácie pokožky - Sisthemická dermálna regenerácia. Okamžité pôsobenie a dlhotrvajúce výsledky! 

SISTHAEMA HEVO T prináša efekt okamžitého OMLADENIA a bioregenerácie, ktorý nielenže trvá TÝŽDNE po ošetrení, ale časom sa stáva SILNEJŠÍM. 2ml injekčná striekačka obsahuje 50mg kyseliny hyalurónovej a 20mg trehalózy

Detailné informácie

Podrobný popis

SISTHAEMA HEVO T prináša efekt okamžitého omladenia a bioregenerácie, ktorý nielenže trvá týždne po ošetrení, ale časom sa stáva silnejším. 

Aplikuje sa špeciálne vyvinutou Tense technikou. Táto aplikačná technika je v súčasnosti najpokrokovejšia a predstavuje vrchol aplikačných techník.

Sisthaema email banner

SISTHAEMA HEVO T je prelomový a patentovaný hydrogél na intradermálnU aplikáciu, obsahujúci kombináciu kyseliny hyalurónovej a trehalózy s preukázaným dlhším retenčným časom tkaniva v porovnaní s inými formuláciami obsahujúcimi lineárnu kyselinu hyalurónovú. Poskytuje bioregeneračný efekt, dodáva objem a hĺbkovo hydratuje pokožku.

Prirodzený liftingový efekt

Keď prebehne proces sisthemickej dermálnej regenerácie, pokožka sa začne sama regenerovať, produkovať nové kolagénové vlákna typu III, čo vedie k prirodzenému liftingu tkanív spôsobom, ktorý zvýrazní črty vašej tváre. Výsledok? Tvoja mladšia verzia.

Objem a hĺbková hydratácia

Zložky s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou dodávajú tkanivám objem a hlboko ich zvlhčujú. Jedinečná kombinácia zložiek SISTHAEMA HEVO T má schoponosť pritiahnuť oveľa viac vody v porovnaní s inými produktmi obsahujúcimi lineárnu kyselinu hyalurónovú, čím umožňuje pokožke hĺbkovú hydratáciu.

Sisthaema Zurich

Sisthaema Tense Technique

DVE TECHNIKY OŠETRENIA!

Čo je technika TENSE?

Táto technika bola vyvinutá prostredníctvom spolupráce medzi etablovými univerzitami a kvalifikovanými medzinárodnými lídrami. Bol vytvorený na zintenzívnenie vlastností SISTHAEMA HEVO T, zvýšenie účinnosti produktu, ako aj jeho liftingové a regeneračné vlastnosti. Jedná sa o 6 bodovú TENSE techniku. Viď obr. nižšie.

Môže sa podať aj SISTHAEMA 5-bodová technika je vpichnúť ihlu kolmo do hlbokých vrstiev dermis a zanechať depozity 0,1 - 0,3 ml na bod. Body by mali byť umiestnené na 5 miestach na oboch stranách tváre.

 • 1 bod - 2 cm nadol od vonkajšieho uhla trhliny očného viečka v línii spájajúcej mandibulárny uhol
 • 2 bod - 1 cm bočne od krídla nosa
 • 3 bod - 1 cm v priamej línii od ušnej chrupavky
 • 4 bod - 2 cm nadol a 1 cm mediálne od línie vedenej od vonkajšieho uhla pier nadol
 • 5 bod - 1,5 cm mediálne a nahor od uhla čeľuste

Technológia selektívneho spektra

Vo formulácii SISTHAEMA HEVO T - technológia sa používa selektívne spektrum ( selective spectrum technology, SST), čo je pokročilý výrobný postup, ktorý indikuje zložky s rôznou molekulovou hmotnosťou a rôznym priestorovým usporiadaním a následne vyberie tie, ktoré najefektívnejšie dosiahnu cieľ (bioregenerácie) a maximalizuje efektivitu konečného produktu.

Tenšia ihla, menej bolesti

Ihla je väčšinou zodpovedná za bolesť počas injekcie. Na prípravu SISTHAEMA HEVO T sú spojené dve 30G ihly, jedna z najtenších na trhu.

Ako často by sa mali vykonávať ošetrenia?

Pre postupné dosahovanie stále lepších výsledkov a aktiváciu efektu "Sisthemickej dermálnej regenerácie" v závislosti od stavu pokožky a stupňa fotostarnutia a chronologického starnutia by sa mal realizovať úplný protokol s 3 sedeniami, medzi ktorými by malo byť povolených 15 dní a potom by sa mali opakované sedenia vykonávať každých 30 dní počas 3 mesiacov. Aplikačný protokol sa odporúča opakovať raz ročne. Tento cyklus je flexibilný. Váš lekár pre Vás vypracuje najlepší protokol. Často sa plánuje 4-5 sedení ročne.

Jedinečné zloženie = najlepšie hydratačné účinky

2ml injekčná striekačka obsahuje 50mg kyseliny hyalurónovej a 20mg trehalózy

 1. Najčistejšia kyselina hyalurónová a menej vedľajších účinkov - SISTHAEMA HEVO T obsahuje najčistejšiu formu kyseliny hyalurónovej s najnižšou koncentráciou endotoxínov, vďaka čomu je riziko nežiadúcich účinkov spôsobené úživanie prípravku takmer nulové.
 2. Mladý kolagén - Zvyčajne prípravky s kyselinou hyalurónovou stimulujujú predovšetkým tvorbu fibrotického kolagénu (typ I). SISTHAEMA HEVO T  má schopnosť stimulovať tvorbu predovšetkým retikulovaného kolagénu (typ III), často označovaného aj ako "mladý kolagén", keďže sa najviac vyskytuje v mladšej pokožke.
 3. Trehalóza - Prečo sú účinky používania SISTHAEMA HEVO T také výnimočné? Prípravok okrem kyseliny hyalurónovej obsahuje aj TREHALOSIS - disacharid, ktorý má schopnosť chrániť kyselinu hyalurónovú pred prirodzenými degradačnými procesmi, vďaka čomu je kyselina hyalurónová schopná zostať v pokožke a vydržať dlhšie ako iné nezosieťované injekčné prípravky na báze kyseliny hyalurónovej. Trehalóza má tiež pôsobivú schopnosť viazať vodu, čím udržuje pokožku napnutú a hydratovanú dlhšie.

Vlastnosti

 • Dve rôzne molekulové hmotnosti -  SISTHAEMA HEVO T obsahuje zložky s dvomi molekulovými hmotnosťami. Väčšinou ide o zložky s vysokou molekulovou hmotnosťou - dodávajú tkanivám objem, stimulujú tvorbu kolagénu typu III a priťahujú vodu s hydratačným účinkom. Nízkomolekulárne zložky robia gél mäkkým, takže môžete dosiahnuť prirodzenejšie výsledky a samotný postup podávania je oveľa jednoduchší.
 • Fragmentácia HA - V procese výroby dochádza k fragmentácii kyseliny hyalurónovej - a takto vytvorené fragmenty presne ovplyvňujú špecifické receptory v koži (CD 44), stimulujú tvorbu správneho typu kolagénu, teda kolagénu typu III (mladý kolagén).

Zurich Aesthetic Academy

KONTRAINDIKÁCIE - Sisthaema Hevo T sa nemôže použiť v:

 • Pacienti so sklonom k ​​vzniku hypertrofických jaziev
 • Pacienti, ktorí dostávajú imunoterapiu
 • Pacienti so známou precitlivenosťou na kyselinu hyalurónovú
 • Tehotné alebo dojčiace ženy
 • Pacienti mladší ako 18 rokov
 • Pacienti liečení antikoagulanciami alebo pacienti užívajúci inhibítory agregácie krvných doštičiek sa nemajú liečiť 
 • SISTHAEMA HEVO + T bez konzultácie s lekárom.
 • SISTHAEMA HEVO + T sa nesmie používať v oblastiach s kožnými, zápalovými a/alebo infekčnými procesmi (napr. akné, opary...). SISTHAEMA HEVO + T nemožno použiť v spojení s laserovou terapiou, chemickým peelingom alebo dermabráziou.
 • Nie sú dostupné žiadne klinické údaje (účinnosť, znášanlivosť) o injekcii SISTHAEMA HEVO + T do oblasti, ktorá už bola ošetrená iným výplňovým produktom.
 • Nepodávajte injekciu do krvných ciev. 
 • Nepoužívajte SISTHAEMA HEVO + T na kosti, šľachy, väzy alebo svaly. 
 • Nevpichujte SISTHAEMA HEVO + T do kožných znamienok.
VEDĽAJŠIE ÚČINKY
 • Zápalové reakcie (napr. začervenanie, opuch, erytém...), ktoré môžu byť spojené so svrbením a bolesťou pri tlaku po injekcii.
 • Tieto reakcie môžu trvať 7-14 dní
 • Stvrdnutie alebo hrčky v mieste vpichu, najmä ak je umiestnenie príliš povrchne.
 • Zmena farby miesta vpichu.

PRODUKT JE VYROBENÝ V TALIANSKU

eu


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky SISTHAEMA HEVO T pre CZ, SK, HU, RO trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: