PROFHILO H+L 2ML, Unikátny REMODELAČNÝ produkt pre hydratáciu, posilnenie, napnutie a lifting pokožky, až 64mg kyseliny Hyalurónovej

Kód: A1216
Akcia DORUČENIE 24H
Značka: PROFHILO
€109 –18 %
Profhilo
€109 –18 % €89 / bal. €97,90 vrátane DPH €44,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Profhilo H+L je vysoko kvalitný materiál na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA) určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky, nielen na vyplnenie linnií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg/2ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. Profhilo H+L významne vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyalurónovej!

Profhilo H+L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. Profhilo H+L má jednoznačne najlepší pomer ceny a kvality. V cene sú 2ml!

VÝHODY PROFHILO

  • Zlepšenie kvality tkaniva
  • Remodelácia pleti
  • Obnova pevnosti a liečba laxnosti pokožky

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Profhilo H+L

Profhilo H + L je prvý stabilizovaný injekčný produkt na báze kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na ošetrenie laxnosti pokožky a remodeláciu, nielen na vyplnenie linií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. Profhilo poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke.

Profhilo H + L sa má používať v oblastiach postihnutých laxitou pokožky, ako sú malárne a submalárne oblasti tváre. Profhilo H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní. 

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO.

Čo sú stabilizované hybridné komplexy?

Modifikácia HA reťazcov BDDE bola nahradená unikátnym tepelným zosieťovaním bez chemických látok, ktoré prispievajú k štrukturálnej a reologickej stabilite.

Ide o mladú molekulu patentovanú IBSA Pharmaceutical Institute, ktorá omladzuje a akitvuje produkciu elastinu a kolagénu typu I, II, IV, VII.

Objednajte si aj ďalšie produkty z radu Profhilo online tu

AKO Funguje PROFHILO?

Ako stabilizovaný produkt Profhilo vydrží v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA.

Výsledkom stimulácie je významné zlepšenie tkaniva. Nemôžeme preto tvrdiť, že Profhilo posilňuje pokožku, pretože má tiež významný napínací / liftingový účinok na tkanivo.

Unikátny výrobok

Existuje veľa vlastností, vďaka ktorým je Profhilo jedinečný z čohokoľvek iného, čo je na trhu práve teraz. Neexistuje žiadny obsah BDDE. Jedná sa o tepelne zosieťované vytváranie stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov H-HA a L-HA. Napriek vysokému obsahu HA má nízky zápalový profil spojený s proliečivými vlastnosťami podloženými klinickými štúdiami. Aby sme úplne pochopili tento nový koncept v anti-age medicíne, musíme sa najskôr pozrieť na túto novú technológiu.

Profhilo nie je dermálnou výplňou ani biorevitalizátorom - Profhilo otvorilo novú injekčnú kategóriu - bioremodeling.

AKO JE PROFHILO STABILIZOVANÉ?

Profhilo je vyvinuté pomocou patentovanej technológie. 

Výsledkom ktorej sú hybridné kooperatívne komplexy medzi HA s vysokou molekulovou hmotnosťou a HA s nízkou molekulovou hmotnosťou bez použitia akýchkoľvek chemických zosieťovacích zlúčenín. 

Tieto komplexy zvyšujú stabilitu HA voči enzymatickej a mechanickej degradácii.

NAHYCO TECHNOLÓGIA

Tepelné zosieťovanie mení charakter a chovanie HA, čo vedie k tvorbe kooperatívnych hybridných komplexov, ktoré modulujú tkanivá. Toto je tiež vysvetlenie rozdielneho biologického správania, pokiaľ ide o samotné H-HA a L-HA. Jednou z hlavných výhod je životnosť. Hybridné kooperatívne komplexy sa preukázali ako veľmi stabilné pri trávení prírodnou hyaluronidázou (BTH) v porovnaní s H-HA, ktorý sa bežne používa v biorevitalizačných produktoch, alebo s L-HA samotným, čo vedie k dlhotrvajúcemu uvoľňovaniu a dvojitému pôsobeniu týchto dvoch zložiek HA. Táto dvojitá činnosť je ideálna na prestavbu laxnosti pokožky.

VÝHODY

V Profhilo sa L-HA uvoľňuje pomaly z hybridných komplexov HA, a preto nespúšťa prvé zápalové cytokíny, čo ho robí veľmi biokompatibilným. Zvyšuje tiež pohodlie pacienta počas a po ošetrení a dodáva pokožke hydratáciu, najmä v epidermis - Hydro efekt. H-HA v Profhilo poskytuje stabilnú HA architektúru v dermis. 

Ďalšou výhodou stabilného kooperatívneho hybridného komplexu v porovnaní s H-HA a L-HA je zvýšenie expresných hladín kolagénu typu I a typu III vo fibroblastoch a kolagénu typu IV a VII v keratinocytoch. To má za následok zlepšenie kvality a hydratácie pokožky v dermis aj epidermis. Zvyšuje sa tiež produkcia endogénneho HA a elastínu, ktoré dodávajú pleti mladistvejší vzhľad.

Jedna z najvyšších koncentrácií na trhu

Profhilo obsahuje 

  • 32 mg HA s nízkou molekulovou hmotnosťou (80-100 Kda) 
  • 32 mg HA s vysokou molekulovou hmotnosťou (1100-1400 Kda)

 To poskytuje jednu z najvyšších koncentrácií HA na trhu, ktorá predstavuje 64 mg HA v 2 ml naplnenej injekčnej striekačke. 

Je pozoruhodné, že sa to dá ešte vytlačiť pomocou 29G ihly.

Čo obsahuje balenie?

1 x 2ml v injekčnej striekačke

Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných tvárových oblastiach.

Výhody Profhilo H + L

  • Zlepšuje kvalitu tkaniva
  • Remodelácia pokožky, lifting
  • Ošetrenia laxnosti pokožky
  • Obnovuje pevnosť a elasticitu pokožky

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvého ošetrenia. Výsledky budú všeobecne trvať 6 až 9 mesiacov a dokonca až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov ako je typ pleti, vek alebo životný štýl.

 
 

KATEGÓRIA: Zdravotnícka pomôcka

Tento produkt je určený výhradne na použitie profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták! Všetky riziká alebo nežiaduce účinky konzultujte s lekárom či lekárnikom.  

PROFHILO BAP TECHNIQUE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

PROFHILO je jedinečná značka na trhu, ktorá má v portfóliu injekčný produkt určený na remodeláciu a ošetrenie laxnosti pokožky plus krém ideálny na použitie po injekčnom ošetrení. Profhilo je prvý produkt na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej (HA), ktorý sa vyrába bez použitia chemických zosieťovacích prostriedkov (BDDE).

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. PROFHILO H+L je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k ďalším estetickým ošetreniam a postupom dermálnej výplne.

Krém PROFHILO Haenkenium je omladzujúci antioxidačný krém pre všetky typy pleti so svojim účinným zložením, ktoré je ideálne po ošetrení s Profhilo H+L a ďalších lekárskych estetických ošetreniach. Dermálna výplň a krém Profhilo sú navrhnuté ako produkty proti starnutiu, ktoré vyživujú pokožku a obnovujú jej pevnosť, a elasticitu.