Clinisept+ Antimicrobial Skin Care - Rýchlo Pôsobiaci REVOLUČNÝ Antimikrobiálny roztok na ČISTENIE pleti PRED A PO estetických zákrokoch, 100ml

Kód: A8866
DORUČENIE 24H NOVÝ HIT
Značka: CLINISEPT+
€12,50 / ks €15 vrátane DPH €1,25 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Rýchlo pôsobiaci REVOLUČNÝ ČISTIACI & ANTIMIKROBIÁLNY roztok PRED A PO ZÁKROKU. Dermatologicky testovaný, hypoalergénny. 

Clinisept+ Skin je jemný, ale vysoko účinný prípravok na čistenie pleti, ktorý pleť čistí, upokojuje a stará sa o ňu. Obsahuje najnovšiu technológiu chlóru na zabezpečenie rýchlej antimikrobiálnej ochrany, ale bez štípania alebo podráždenia. Vzhľadom na svoj jedinečný oxidačný spôsob pôsobenia nie je náchylný na antimikrobiálnu rezistenciu. Clinisept+ Skin minimalizuje riziko komplikácií a skracuje prestoje a poskytuje optimálne podmienky pre prirodzené hojenie. 

Clinisept+ Skin ponúka úplne nový revolučný prístup k profesionálnemu čisteniu pleti, ktorý maximalizuje ochranu pred komplikáciami a optimalizuje výsledky pacienta.

Viac informácií na www.cliniseptplus.sk

Procedúra Následná starostlivosť poskytuje optimálne podmienky pre regeneráciu pokožky:

  • Antimikrobiálne čistenie
  • K pokožke neutrálne pH nedráždivý
  • Necytotoxický
  • Dermatologicky testované
  • Bez alkoholu

„Clinisept+ je jediný produkt, ktorý musíte použiť“

Zöllner Medical International je jediným výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Španielsko.

Detailné informácie

Podrobný popis

Clinisept+ Skin sa odporúča používať pred, počas a po všetkých kozmetických a estetických zákrokoch, aby sa zabezpečila vysoko účinná mikrobiálna kontrola a ochrana pred komplikáciami. 

Je vhodný na použitie PRED A PO PROCEDÚRACH, ako sú injekčné aplikácie, Microneedling, Microblading, Mikropigmentácia, Laserové ošetrenie, Peeling, Elektrokauterizácia, Depilácia atď.

Používa sa po procedúre, udržuje pokožku čistú a poskytuje optimálne podmienky pre prirodzené hojenie. Hypoalergénny a vhodný na použitie na všetky typy pleti vrátane tých, ktoré sú náchylné na rosaceu, ekzémy, psoriázu a dermatitídu.

Clinisept+ Skin ponúka úplne nový prístup k profesionálnemu čisteniu pleti, ktorý maximalizuje ochranu pred komplikáciami a optimalizuje výsledky pacienta.

Clinisept+ Skin používa najnovšiu patentovanú technológiu chlóru na zabezpečenie vysokej úrovne čistenia. Jeho antimikrobiálne vlastnosti poskytujú optimálnu hygienu a ochranu bez štípania alebo podráždenia. Vďaka svojmu oxidačnému spôsobu pôsobenia nie je Clinisept+ citlivý na antimikrobiálnu rezistenciu a je tiež účinným dezodorantom.

 

Žiadny iný produkt nespája podobnú úroveň hygieny pokožky s úplnou kompatibilitou pokožky a tkanív. Schválené poprednými svetovými kozmetickými profesionálmi a odporúčané JCCP.

chrbát

MAXIMÁLNE VÝHODY

Čistenie s Clinisept+ Skin poskytuje vašim klientom oveľa príjemnejší zážitok ako tradičné čistiace prostriedky na pleť, ktoré môžu samy o sebe spôsobiť začervenanie, ale aj vysušenie pokožky.

Clinisept+ Skin poskytuje výnimočnú úroveň hygieny pre vašu ambulanciu, kliniku, kozmetické centrum.

Jediný produkt, ktorý možno použiť pred, počas a po estetickej procedúre – bez toho, aby spôsoboval podráždenie alebo citlivosť.

Ponúknite svojim pacientom rýchlejšie zotavenie z estetických zákrokov.

Ako napríklad aplikácia dermálnych výplní, chirurgické zákroky, Microneedling, Peeling na tvár, PRP, Dermaplaning a Mikrodermabrázia. Clinisept+ Skin minimalizuje riziko komplikácií a skracuje prestoje.

Clinisept+ Skin je bezpečný a ľahko aj použiteľný doma na domácu starostlivosť po zákrokoch.

Umožňuje pacientom udržiavať optimálnu úroveň hygieny pokožky po procedúre na podporu zotavenia alebo sa môže použiť ako súčasť denného režimu starostlivosti o pleť. Vhodné pre ľudí so sklonom k ​​akné, psoriáze, ekzémom, dermatitíde a vyrážkam.

 

 

 

Použitie Clinisept+ Skin 100 ml:

Pred dotykom s pokožkou si vždy umyte ruky. Aplikujte Clinisept+ Skin nastriekaním priamo na zamýšľanú oblasť alebo navlhčením gázy a potom oblasť jemne utrite. Zabezpečte, aby bola oblasť pri každej aplikácii dôkladne navlhčená.

Po aplikácii nezanecháva Clinisept+ Skin na pokožke žiadne zvyšky a môže sa nechať prirodzene zaschnúť. Po aplikácii nesušte a nedotýkajte sa pokožky, pokiaľ nemáte čisté ruky alebo gázu. Clinisept+ Skin by sa mal aplikovať 2-3 krát denne alebo podľa potreby, aby bola pokožka čistá a upokojená. Nie je určený ani vhodný na použitie ako odstraňovač make-upu.

Clinisept+ Skin poskytuje chladivý a upokojujúci pocit a je veľmi účinný pri redukcii začervenania.

Pre maximálnu starostlivosť o zotavujúcu sa alebo podráždenú pokožku dôkladne namočte gázu alebo čistiaci vankúšik Clinisept+ a nechajte ho priložený na postihnuté miesto päť až desať minút. Opakujte podľa potreby. Ak aplikujete Clinisept+ okolo očí, pred nastriekaním alebo utieraním na očné viečka ich zatvorte.

Clinisept+ Skin nezanecháva žiadne zvyšky ani chemickú záťaž, na rozdiel od tradičných chemikálií na čistenie pleti. Naša pokročilá technológia chlóru má unikátny oxidačný spôsob pôsobenia, ktorý čistí a poskytuje antimikrobiálnu ochranu, no zároveň je šetrný k pokožke: nepoškodzuje, nedráždi ani nesenzibilizuje dermálnu vrstvu.

icon_vegan-friendly-cruelty-free
Čo hovoria profesionáli?
 

"Clinisept+ je dôležitým článkom v reťazci osvedčených postupov a starostlivosti o klienta."

- HELENA COLLIER, BSc RGN DNC PGDp (Medical Aesthetics) Riaditeľka kliniky Skintalks, nezávislý predpisujúci lekár a estetická sestra

„Clinisept bol pre mňa skvelou náhradou chlórhexidínu pri mojich injekčných aj laserových procedúrach. Všimol som si znížené podráždenie kože a erytém pri jeho používaní v porovnaní s chlórhexidínom počas liečby aj po nej.“

- DOKTOR BENJI DHILLONE, estetický chirurg. Phi Clinic

"Prvýkrát v novodobej histórii dezinfekcie pokožky sa to teraz mení. Po šiestich rokoch výskumu a vývoja bol nedávno spustený úplne nový prístup k čisteniu pleti, ktorý nielenže zaznamenáva prvý významný vývoj v oblasti počas 30 rokov, ale v skutočnosti to posúva o svetelné roky dopredu."

- LORNA BOWESOVÁ, CEO, Aesthetics Source, Ltd

„Clinisept+ Prep & Procedure používame už nejakú chvíľu a považujeme ho za mimoriadne užitočný pred frakčným resurfacingom kože, laserovým odstránením chĺpkov a laserovým odstránením tetovania. Ostatné možnosti na trhu, ako je jód alebo alkohol, nie sú pre naše ošetrenia vhodné.“

- JAYNE HORTONOVÁ, Senior Laser Practitioner, Skintelligence Clinic

„Efektívne čistenie pleti je základnou a absolútnou nevyhnutnosťou každého estetického zákroku. Vďaka jedinečnej novej formulácii Clinisept s neutrálnym pH na kožu to môžem trvalo dosiahnuť s vynikajúcim bezpečnostným profilom. Dôverujem a používam Clinisept+ vo svojej praxi a prináša vynikajúce výsledky.“

- KAMBIZ GOLCHINM, Med Sci, FRCS (ORL-HNS) konzultant ORL & tvárový plastický chirurg Beacon Face and Dermatology

"Clinisept je môj obľúbený čistiaci prostriedok na prípravu pokožky mojich pacientov pred analýzou kože, injekčným a laserovým ošetrením."

- SHERINA BALARATNAMOVÁ, MBBS, MRCS, MSc (UCL) lekárska riaditeľka, S-Thetics

"Na všetky moje procedúry používam iba Clinisept+. Je oveľa jednoduchšie použiť jeden produkt na procedúry Toxin aj Dermal Filler. Pacientom nevzniká začervenanie a vôňu milujú všetci moji pacienti. Nič iné by som si nevybral.“

- DR HARRY SINGH, Zakladateľ a generálny riaditeľ – Botulinum Toxic Club (BTC)

Upozornenia:

Vždy pozorne dodržiavajte pokyny. Len pre jedného zákazníka. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte priamemu kontaktu s odevom, pretože môže zmeniť farbu látky. Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde ku kontaktu s očami, vypláchnite ich tečúcou vodou.V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc ako preventívne opatrenie. Clinisept+ bol dermatologicky testovaný a bolo preukázané, že je nedráždivý. V prípade podráždenia prestaňte používať. Tento produkt nevyžaduje žiadny špecifický postup likvidácie. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Vyhnite sa extrémnym teplotám a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Všetky komponenty sú plne recyklovateľné – recyklujte prosím zodpovedne.

Zloženie: Voda (Aqua), kyselina fosforečná, chlórnan sodný. Neobsahuje alkohol ani vôňu a je bez farbív.

Viac informácií na www.cliniseptplus.sk/


Zöllner Medical International je jediným výhradným distribútorom značky CLINISEPT+ pre Slovensko, Maďarsko, Poľsko. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com. www.cliniseptplus.sk.

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: