Crystal Meso® Polynukleotidy 1x1ml - Účinná SILA KVALITNÝCH POLYNUKLEOTIDOV v regenerácii pokožky v citlivých partiách (očné okolie, okolie úst, tvár, krk a dekolt)

Kód: A1344
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: KORU PHARMA
€80 –33 %
Crystal Meso
€80 –33 % €53 / bal. €63,60 vrátane DPH €53 / 1 ml
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Biorevitalizácia formou produktu Crystal® Meso PN Eyes je účinná rekonštrukcia, spevnenie a regenerácia pokožky v citlivých partiách (okolie očí, úst, krku a dekoltu)

Crystal® Meso PN obsahuje extrakt kyseliny deoxyribonukleovej (DNA) extrahovaný z mlieka samčieho lososa, ktorý bol dôkladne vyčistený a depolymerizovaný. Táto technológia spracovania zaručuje absolútnu bezpečnosť pri aplikácií.

VÝHODY

 • Viditeľný efekt už po prvom ošetrení
 • Koncentrácia PDRN je o 70% vyššia ako v iných produktoch
 • Chráni pred UV žiarením
 • Zlepšenie kvality pokožky - hlavne u fajčiara

Detailné informácie

Podrobný popis

Crystal® Meso PN Eyes 1x1ml

je účinná rekonštrukcia, spevnenie a regenerácia pokožky v citlivých partiách (tvár, okolie očí, úst, krku a dekoltu). Crystal® Meso PN obsahuje extrakt kyseliny deoxyribonukleovej (DNA) extrahovaný z mlieka samčieho lososa, ktorý bol dôkladne vyčistený a depolymerizovaný. Táto technológia spracovania zaručuje absolútnu bezpečnosť pri aplikácií.

BALENIE OBSAHUJE:

 • 1X1ml naplnená injekčná striekačka
 • 2x34G ihly

ZLOŽENIE ÚČINNOSŤ

Polydeoxyribonukleotid (PDRN) zvyšuje reparačný potenciál pokožky, stimuluje regeneráciu a hojenie poškodených a starnúcich buniek, posilňuje ochrannú bariéru, udržuje pokožku zdravú a elastickú. 

Produkt má silný účinnok proti starnutiu, regeneruje proces obnovy buniek.

Vďaka účinným látma a regeneračným vlastnostiam je CRYSTAL® MESO PN nenahraditeľný pri liečbe akné, ako aj pri postaknóznych kúrach zameraných na prinavrátenie hladkosti a zdravej farby pleti.

POUŽITIE

 • Hĺbka aplikácie: 0,3-0,4cm (aplikuje sa do papilárnej časti)
 • Ihla: 33G-34G, ideálne Fillmed Nanosoft ihly určené špeciálne pre očné okolie alebo iné citlivé časti tela
 • Pre najlepšie estetické výsledky ho možno použiť v 4 sedeniach s odstupom 2-3 týždňov
 • Ďalšie aplikácie sa môžu podať o 10-14 dní, tento interval sa vša môže predĺžiť alebo skrátiť v závislosti od stavu pokožky
 • Odporúča sa robiť injekcie v objeme 0,05 ml každých 0,5-2 cm, pozdĺž ošetrovanej oblasti

Prevádzkujete estetickú kliniku alebo ste odborný lekár? 

Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás v pracovné dni na našej infolinke 02/22205888, klapka 3, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne prebiehajúcich školení.

Prevádzkujete salón krásy, alebo ste kozmetička?

Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia prípadne nás kontaktujte e-mailom na info@zollnermedical.com. 

Zöllner Aesthetic Academy & Zöllner Media House

Vytvárame len tie najlepšie spojenia pre vás. Naša Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, prípadne náš Zöllner Media House vám poskytne všetky dostupné marketingové materiály. Disponujeme vlastným in-house marketingovým oddelením.

Pre sociálne médiá poskytneme

 • Facebook/ Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktov pre váš web
 • Naučíme vás ako pracovať na sociálnych sieťach, prípadne vám postavíme web, eshop priamo na mieru

Pre print marketing poskytneme

 • Roll-upy, banery
 • Polepy okien, stojany
 • Letáky a plagáty
 • Služby grafika na mieru
Crystal® Meso PN 1x1ml - Účinná SILA KVALITNÝCH POLYNUKLEOTIDOV v regenerácii pokožky v citlivých partiách (okolie očí, úst, tvár, krk a dekolt)

Ucelená ponuka na jednom mieste

Možnosť objednať veci na jednom mieste nemusí byť iba snom. Máme ucelenú ponuka od tovaru až po stroje. Tovar samozrejme vždy skladom. 
Crystal® Meso PN 1x1ml - Účinná SILA KVALITNÝCH POLYNUKLEOTIDOV v regenerácii pokožky v citlivých partiách (okolie očí, úst, tvár, krk a dekolt)

Expresná doprava do 24 hodín v rámci SR

Zabudli ste si objednať materiál a máte klientov? Žiadny problém, dnes objednáte, zajtra máte vysmiateho kuriéra u seba predo dvermi. Neznie to úžasne?
Crystal® Meso PN 1x1ml - Účinná SILA KVALITNÝCH POLYNUKLEOTIDOV v regenerácii pokožky v citlivých partiách (okolie očí, úst, tvár, krk a dekolt)

360º stupňová starostlivosť

Chápeme, že potreby každej kliniky sa môžu líšiť. Snažíme sa vyjsť v ústrety každej jednej z nich. Poskytujeme 360º strostlivosť o klienta
Crystal® Meso PN 1x1ml - Účinná SILA KVALITNÝCH POLYNUKLEOTIDOV v regenerácii pokožky v citlivých partiách (okolie očí, úst, tvár, krk a dekolt)

Poradenstvo a odborné školenia 

Chodíme po svete a prinášame tie nejlepšie novinky. K tomu vás zaškolíme podľa potreby. Školíme každý týždeň. Stačí sa prihlásiť.
Crystal® Meso PN 1x1ml - Účinná SILA KVALITNÝCH POLYNUKLEOTIDOV v regenerácii pokožky v citlivých partiách (okolie očí, úst, tvár, krk a dekolt)

Pharm.Dr. Jana Hrušková

Prokurista, Head of Pharma Legal Department
Máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne.  Váš Zöllner Medical tím

KATEGÓRIA: IBA PRE PROFESIONÁLOV

Tento produkt je určený výhradne na použitie profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták! Všetky riziká alebo nežiaduce účinky konzultujte s lekárom či lekárnikom.  

V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke 02/ 222 05 888, alebo 0903 483737, prípadne písomne na email: 

Všeobecné info: info@zollnermedical.com, Objednávky: objednavky@zollnermedical.com, Marketing: marketing@zollnermedial.com

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd je rýchlo rastúca kórejská farmaceutická spoločnosť, ktorá vytvára inovatívne medicínske a kozmetické produkty, ktoré pomáhajú ľuďom udržiavať krásu, mladosť a zdravie.

Vedecké záujmy Koru Pharmaceuticals Co., Ltd zahŕňajú niekoľko sľubných oblastí, vrátane štúdia vlastností toxínov, práce s peptidovými bioregulátormi a štúdia mechanizmov starnutia.

Názov spoločnosti z kmeňa Maori symbolizuje nový život, silu a harmóniu s prírodou. Názov Koru zdôrazňuje prírodné zložky používané vo všetkých produktoch a záväzok neustáleho vývoja.

Koru Pharmaceuticals Co., Ltd patrí medzi popredné kórejské Pharmaceutické spoločnosti.