Derma Bio® Coctail - Unikátna Biorevitalizácia tváre, krku a dekoltu (anti-aging) a efektívna liečba tmavých kruhov, 5ml

Kód: A1303
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€28 –28 %
Derma BIO 2.0 │ Zöllner Medical
€28 –28 % €19,90 / Ampulka €23,88 vrátane DPH €3,98 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Derma-Bio® je unikátny komplexný biorevitalizačný koktail na biorevitalizáciu tváre, krku a dekoltu a víťazná voľba pre prevenciu a korekciu vrások, vynikajúce ošetrenie pre tmavé kruhy. V tomto biorevitalizačnom koktaili je synergia medzi tromi rôznymi molekulovými hmotnosťami kyseliny hyalurónovej s pridaním jednotlivých účinných látok z neho robia prémiového spoločníka pre kvalitné anti-aging ošetrenia od malých po veľké príznaky spojené s fotostarnutím alebo klasickým chronologickým starnutím.

Ošetrením dosiahneme viditeľne vyhladené vrásky, nový tón, žiarivejší vzhľad, zlepšenie elasticity a kompaktnosť len niektoré z účinkov, ktoré budú prínosom pre našu pokožku vďaka bio-revitalizačnému koktejlu Derma-Bio®.

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma-Bio® je unikátny komplexný biorevitalizačný a tonizujúci koktail: víťazná voľba na potlačenie neúprosného toku času a každodenného stresu.
 
Biorevitalizačný koktail na tvár, krk a dekolt s biorevitalizačným a tonizujúcim účinkom na prevenciu povrchových, stredných a hlbokých vrások spôsobených chronickým/ foto startnutím, vynikajúci produkt na biorevitalizáciu tváre s globálnymi vlastnosťami proti starnutiu tváre, ktorý sa používa plošne podľa schopností a odborných kvalifikácií. 

Transdermálne podanie - elektroporácia, toforéza, ultrazvuk, termoterapia, kontinuálne galvanické prúdy, rádiofrekvencia, vpichovanie, hyalurónové pero, v mezoterapií.
 
Toto všetko je v Derma hydratačnom koklejle možné vďaka prítomnosti 3 rôznych molekúl kyseliny hyalurónovej s 3 rôznymi molekulovými hmotnosťami (vysoká, stredná, nízka) vitamínu A, E, B (B1, B3, B6, B8), vitamínu C, aminokyselíny (glycín, L-prolín, L-hydroxyprolín, L-arinín), Dmae, Argireline, Sodium Dna, Glutathion.
 
Unikátny vzorec pre bio-revitalizáciu tváre, krku a dekoltu, v ktorom je synergia medzi tromi rôznymi molekulovými hmotnosťami kyseliny hyalurónovej s pridaním jednotlivých účinných látok z neho robia ideálneho spoločníka pre anti-aging ošetrenia od malých po veľké príznaky spôsobených ako foto startnutím tak i klasickým chronologickým starnutím.
 
Denne je naša pokožka vystavená ultrafialovému žiareniu, ktoré výrazne ovplyvňuje štruktúru našej pleti. Máme nevyvážený životný štýl a znečistenie ovzdušia patria medzi hlavné príčiny zhoršenia kvality našej pokožky: Derma-Bio® obnovuje optimálne dermálne funkcie, revitalizuje pokožku pri 360 stupňoch pre jedinečný anti-aging efekt. 
 
Ošetrením dosiahneme viditeľne vyhladené vrásky, nový tón, žiarivejší vzhľad, zlepšenie elasticity a kompaktnosť len niektoré z účinkov, ktoré budú prínosom pre našu pokožku vďaka bio-revitalizačnému koktejlu Derma-Bio®.
 
Balenie obsahuje: 1 sterilná injekčná liekovka s objemom 5 ml.
 
Dôležité: DERMA BIO koktail je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽTIE a nevyžaduje pridanie ani riedenie žiadneho druhu látky! 
 
Derma Bio D2.0 Derma Bio_D2.0
1.   obrázok                                                                                                                                                                 2. Obrázok
 
1. Ošetrenie periorálnych vrások - s použitím Peeling Kyseliny Glikolovej 50% D2.0® a Needling s Biorevitalizačným koktailom DERMA Bio D 2.0®.
3-6 ošetrení, raz týždenne. Počet ošetrení sa môže líšiť od kvality pokožky.
 
2. Ošetrenie periorálnych vrások - Hydratačný peeling D2.0® a needling s Biorevitalizačným koktailom DERMA Bio D 2.0®.
3-6 Ošetrení raz týždenne.  Počet ošetrení sa môže líšiť od kvality pokožky.
 
biorevitalizácia
 
Unikátne zloženie hlavných účinných látok:
 
KOMPLEX BIOMIMETICKÝCH PEPTIDOV
 • DMAE
 • Argirelín
 
KOMPLEX KYSELINY HYALURÓNOVEJ
UNIKÁTNE ZLOŽENIE 3 MOLEKULÁRNYCH HMOTNOSTÍ  KYSELINY HYALURÓNOVEJ
 
NÍZKA + STREDNÁ + VYSOKÁ
 • Hyaluronát Sodný 16 MilDA
 • Hyaluronát Sodný 15 Kda
 • Hydrolyzovaná Kyselina Hyalurónová 5Kda
 
MULTIVITAMÍNOVÝ REVITALIZAČNÝ KOMPLEX
 • Biotín - Vitamín B8
 • Kyselina askorbová - vitamín C
 • Retinyl palmitát - Vitamín A
 • Niacinamid - Vitamín B3
 • Pyridoxín - Vitamín B6
 • Tiamín - Vitamín B1
 • Acetát tokoferolu - vitamín E
ANTIOXIDAČNÝ KOMPLEX
 • Sodium DNA
 • Glutatión
KOMPLEX AMINO KYSELÍN
 • L-Arginine
 • L-Proline
 • Glycine
 • Hydroxyproline
REVITALIZAČNÝ KOMPLEX S MINERÁLNYMI SOĽAMI
 • Chlorid Horečnatý
 • Chlorid Sodný
 • Chlorid Draseľný

INDIKÁCIE: 

Matnosť, nedostatok jasu a nerovnomernosť textúry, jazvy, tmavé kruhy, fotoaging, povrchové, stredné a hlboké vrásky, strie

PROTOKOL POUŽITIA

Jedna aplikácia týždenne po dobu 5-7 týždňov

ZLOŽENIE:

Aqua, Sodium DNA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol,Sodium Hydroxide,Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Arginine Hcl, Proline, Glycine, Hydroxyproline, Biotin, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Niacinamide, Ubiquinone, Thiamine Hcl, Tocopheryl Acetate, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Dimethylaminoethanol tartrate, Glutathione, Acetyl Cysteine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Glycerin, Pentapeptide-18, Leucine, Isoleucine, Alanine, Methionine, Cyanocobalamin, Pyridoxine Hcl, Riboflavin, Ferrous Gluconate, Resveratrol

POPIS:

BIOREVITALIZAČNÝ KOKTAIL NA TVÁR, KRK A DEKOLT

A KOMPLETNÚ PREVENCIU A KOREKCIU PROTI STARNUTIU DERMA-BIO®

Komplexný biorevitalizačný koktail na tvár, krk a dekolt, biorevitalizáciu na prevenciu a korekciu vrások, vynikajúce ošetrenie tmavých kruhov.

Od hlbokého výskumu, od pozornosti po suroviny a použité nové technológie v estetickej oblasti, derma-Bio komplexný anti-aging tváre biorevitalizačný koktail: víťazná voľba proti prechodu času a každodennému stresu. Unikátny vzorec pre biorevitalizáciu tváre, v ktorom synergia medzi tromi rôznymi molekulovými hmotnosťami kyseliny hyalurónovej a jednotlivými funkčnými látkami z neho robí prémiového spoločníka na liečbu menších a hlavných príznakov spôsobených chronoagingom a denným plynutím času a pri liečbe tmavých kruhov. Vystavenie fotoagingu, nevyvážený životný štýl, znečistenie ovzdušia patria medzi hlavné príčiny zhoršenia našej pokožky: s Derma-Bio budete môcť obnoviť stratenú rovnováhu revitalizáciou pokožky pri 360 stupňoch pre jedinečný anti-aging efekt.

Nový tón, žiarivejší a uvoľnenejší vzhľad, väčšia elasticita a pevnosť sú len niektoré z účinkov, ktoré budú prospešné pre pokožku vďaka Derma-Bio; výborný aj pri liečbe v tmavých kruhoch.

Spôsoby použitia: ako najlepšie využiť biorevitalizačný koktail na tvár DERMA-BIO

Všestrannosť použitia znamená, že Derma-Bio môže byť víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom a medicínsko-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych dopravných  techník, ako je NEEDLING, ELEKTROPORÁCIA, RÁDIOFREKVENCIA, IONTOFORÉZA, ULTRSUONI, TERMOTERAPIA, KONTINUÁLNE GALVANICKÉ PRÚDY (pri liečbe v tmavých kruhoch je vhodnejšie používať ich s týmito technikami), HYALURON PEN a v estetickej medicíne (s výlučnou lekárskou spôsobilosťou), ako je MEZOTERAPIA  A  BIOREVITALIZÁCIA. 

To všetko je možné vďaka prítomnosti 3 rôznych molekúl kyseliny hyalurónovej pri 3 rôznych molekulových hmotnostiach (vysoká, stredná, nízka), vitamín A, vitamín E, vitamíny B (B1, B3, B6, B8), vitamín C, aminokyseliny (glycín, L-prolín, L-hydroxyprolín, L-arginín), Dmae,  Argirelin, DNA sodíka, glutatión.

Biorevitalizujúca tvár Derma-Bio, kompozícia:

HYALURONÁT SODNÝ (kyselina hyalurónová) pri 3 rôznych molekulových hmotnostiach

Je to sodná soľ kyseliny hyalurónovej (kyselina hyalurónová + hydroxid sodný) a nachádza uplatnenie pre svoju väčšiu schopnosť absorbovať na úrovni kože.

V kompletnej tvári je biorevitalizačný koktail Derma-Bio prítomný v troch molekulových hmotnostiach:

 • vysoká molekulová hmotnosť: vzhľadom na svoju viskozitu (nie je absorbovaná) vykonáva svoju činnosť na epidermálnej úrovni, kde pôsobí ako zvlhčovač vzhľadom na pozoruhodnú hydratačnú kapacitu (väčší turgor); je to filmotvorná zlúčenina, ktorá zabraňuje transdermálnej disperzii vody.
 • nízka molekulová hmotnosť: pôsobí a preniká do dermis, kde pôsobí ako výplň a stimuluje syntézu kolagénových vlákien;
 • stredná molekulová hmotnosť: má medziľahlé charakteristiky medzi dvoma predchádzajúcimi charakteristikami;

BIOREVITATALIZAČNÝ MULTIVITAMÍNOVÝ KOMPLEX PRE TVÁR, KRK A DEKOLT.

 • VITAMÍN A A PALMITÁT (RETINOL) Esterifikovaná forma (s Kyselinou Palmitovou) retinolu vitamínu A (RETINOL), ľahšie sa vstrebáva (najprv sa premení na retinol a potom na kyselinu retinovú). Na epidermálnej úrovni stimuluje bunkový obrat, ktorý dodáva pokožke hladší vzhľad; prispieva k šíreniu keratinocytov. Na dermálnej úrovni stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu (v synergii s vitamínom E);
 • ACETÁT VITAMÍN E alebo alfa-tokoferol acetát sa bežne používa ako prírodná konzervačná látka. Na dermo-epidermálnej úrovni (v synergii s vitamínom A) má funkcie: antioxidant a elastické, vyživujúce, protizápalové a proreparačné, seboregulačné;
 • VITAMÍN B1 (tiamín) potrebný na metabolizmus sacharidov (poskytuje energiu bunkám). Užitočné pre rast buniek, keď pôsobí synergicky s vitamínom B6;
 • VITAMÍN B3 (niacinamid) pôsobí ako antioxidant, regulátor kožného tuku, kofaktor pri syntéze keratínu a ceramidov, zvlhčovač, faktor keratinocytovej diferenciácie;
 • VITAMÍN B6 (pyridoxín) potrebný na metabolizmus bielkovín, sacharidov a mastných kyselín. Zasahuje ako kofaktor pri syntéze kolagénu a cysteínu, aminokyseliny užitočnej pre pohodu nechtov a vlasov, ako aj syntézu glutatiónu;
 • VITAMÍN B8 (biotín) zasahuje do syntézy mastných kyselín a metabolizme bielkovín a uhľohydrátov. Na koži vykonáva činnosť regulujúcu tvorbu kožného tuku a prispieva k syntéze keratínu an udržanie zdravých tkanív.
 • VITAMÍN C (kyselina askorbová) s antioxidačným a vnútorným a vonkajším účinkom proti starnutiu (foto-ochrana). Na dermálnej úrovni pomáha udržiavať primeranú hustotu kolagénu reguláciou enzymatickej syntézy.

KOMPLEX AMINOKYSELÍN NA BIOREVITALIZÁCIU TVÁRE

 • GLYCINE - Najjednoduchšia z aminokyselín a hlavná zložka NMF a kolagénu. Používa sa na suchú a nepružnú pokožku, pretože má hydratačné, regeneračné a antioxidačné účinky.
 • L-PROLÍN - Spolu s glycínom je táto aminokyselina hlavnou zložkou kolagénu (niacín a vitamín C slúžia ako syntetické kofaktory).
 • L- HYDROXYPROLÍN - Je to prolín, ktorý prechádza postsyntetickou modifikáciou (hydroxyláciou), prispieva k tvorbe kolagénu.
 • L-ARGINÍN - Alkalická aminokyselina, prítomná v NMF s hydratačnými vlastnosťami, pôsobí proti starnutiu, so stabilizátorom ph, a vazodilátorom (blahobytom vlasov);

ANTIOXIDANTY, BIOMIMETICKÉ PEPTIDY A STIMULANTY PRE BIOREVITALIZÁCIU

 • DMAE analóg Cholínu (prekurzor acetylcholínu) s anti-aging, antioxidačnými, hydratačnými vlastnosťami a vazoprotektívnymi funkciami.
 • ARGIRELÍN (acetyl hexapeptid 8) Biomimetický peptid, ktorý napodobňuje účinok botulotoxínu (kompetícia na komplex SNARE) čo spôsobuje roztiahnutie a relaxáciu pokožky.
 • DNA sodíka Sodná soľ kyseliny deoxyribonukleovej, používaná v imunokozmetikách pre svoje vynikajúce regeneračné schopnosti, stimulujúca proliferáciu buniek, reparatívna, stimulujúca syntézu kolagénu a elastínu;
 • GLUTATIÓN Tripeptid (glycín + glutamát + cysteín), ktorý pôsobí ako silný antioxidant, najmä keď pracuje synergicky so selénom, B3, B6 a E. Poskytuje jas, tón a elasticitu pokožky.

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA-BIO je OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

 Navrhnuté a vyrobené v Taliansku podľa normy ISO 22716:2007 a ISO 13485:2016 akreditovanými Talianskými laboratóriami.

akreditácia

 100% Vyrobené v Taliansku.
 

DERMA BIO 2.0®

DERMA BIO 2.0® 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia