Derma Lipo® Cocktail 10ml - KokteIl lipolytickej mezoterapie na zoštíhlenie

Kód: A1311
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€29 –38 %
Derma Lipo 10ml│Zöllner Medical
€29 –38 % €17,90 / bal. €21,48 vrátane DPH €1,79 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

DERMA LIPO - Účinné lipolytické ošetrenie s fosfatidylcholínom 7% a deoxycholátom sodným 3% znižujúce a stimulujúce Derma lipolýzu. Synergia funkčných látok stimulujúcich lipolýzu s remodelačným a zoštíhľujúcim účinkom. Kompletná liečba lokalizovanej adipozity, rapídne zlepšuje partie tela s lokalizovaným tukom vďaka: fosfatidylcholínu 7%, deoxycholátu sodného 3% + karnitínu, kofeínu, extraktu z čučoriedok a semienkam arabskej kávy, Sh-Oligopeptid-2.

Môže sa použiť s transdermálnymi aplikačnými technikami, ako je vpichovanie, elektroporácia, inforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk, termoterapia... Alebo intralipoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou). 

DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA LIPO je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Lipo Cocktail - stimulačný koktejl na redukčnú  a lipolytickú mezoterapiu, ideálny na zoštíhlenie tváre alebo tela, 10ml

Lipolytická a stimulujúca liečba lipolýzy

Lipolytické, zníženie a stimulujúce ošetrenie Derma-Lipo lipolýzu je sterilný produkt vo fľaštičkách pre lipolytickú mezoterapiu (injekčné použitie je určené výhradne pre medicínske účely) na základe fosfatidylcholín 7%, deoxycholát sodný 3%, karnitín, kofein, výťažok z čučoriedky, extrakt zo semien arabskej kávy, Sh-oligopeptid 2.

Lokalizovaná adipozita na miestach, ako je brucho, trochanterická oblasť (bedrá), boky a kolená, sú nedokonalosti, ktoré môžu postihnúť mužov aj ženy a pretrvávajú napriek správnej strave a neustálej fyzickej aktivite. Z tohto dôvodu Derma 2.0 vytvorila stimulačný kokteil lipolýzy, zoštíhlenia a redukcie Derma Lipo.

Kompletný lipolytický kokteil so stimulačným účinkom Derma-Lipo lipolýzy, formulovaný a vyrobený v Taliansku. je výsledkom šikovného zloženia založeného na vedeckých poznatkoch a dôležitosti synergie funkčných látok pri liečbe lokalizovanej adipozity. Pozrime sa, ktoré z nich:

Lipolytický komplex," Ampulky pre lipolytickú mezoterapiu "

  • Fosfatidylcholín, tiež nazývaný lecitín, je jednou z hlavných zložiek bunkových membrán a lipoproteinov, ktoré cirkulujú v krvi. Jeho aktívnou funkciou v rámci Derma-Lipo kokteilu je solubilizácia tukov, čím sa znižuje objem adipocytov, ktoré ich obsahujú.
  • Deoxycholát sodný: degraduje adipoitické membrány, čím podporuje ich deštrukciu.
  • Karnitín: prirodzene sa vyskytuje v ľudskom tele, slúži na mobilizáciu tukov, čo umožňuje ich metabolizmus.

Stimulačný komplex mikrocirkulácie

  • Kofeín a extrakt zo semien arabskej kávy: účinne stimulujú mikrocirkuláciu podporou drenáže.
  • Výťažok z čučoriedok a Sh-Oligopeptid 2 pôsobia tak, že znižujú poškodenie spôsobené voľnými radikálmi.

Všestrannosť použitia robí z Derma-Lipo Cocktail víťaznú zbraň profesionálov v estetickom a medicínskom sektore. ktorí chcú konkrétne, uspokojivé a dlhotrvajúce výsledky prostredníctvom transdermálnych aplikačných techník ( ako je vpichovanie, elektroporácia, inforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk, termoterapia...), alebo Intralipoterapia (s výhradnou kompetenciou a lekárskou zodpovednosťou).

Dôležité: nepoužívajte výrobok, ak máte neznášanlivosť alebo alergiu na jednu alebo viac zložiek výrobku; ak máte v obehu značné množstvo kofeínu alebo alkaloidov, ako je johimbín; u osôb s poruchami srdcovej činnosti alebo tehotných.

DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA LIPO je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridávanie ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

Vyrobené v Taliansku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia