Derma Repair Cocktail s PEPTIDMI 5ml - Efektívna liečba strií a jaziev po akné

Kód: A1313
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€31 –35 %
Derma Repair 5ml│Zöllner Medical
€31 –35 % €19,90 / Liekovka €23,88 vrátane DPH €3,98 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Účinná zmes funkčných látok v DERMA REPAIR® s využitím najmodernejšieho zloženia schopného účinne liečiť jazvy (jazvy po akné) alebo strie. (aj biele). To všetko je možné vďaka inovanívnej účinnej látke (extrakt PSEUDOALTEROMONAS) a synergií patentového peptidového komplexu (najmä Acetyl Tripeptide-30, Pentapeptide-18), aminokyselín (L-argín, L-prolín. glycín, citrulín) odborne kombinované s vysokou koncentráciou extraktu D-Panthenol a Centella asiatica. Hypertrofické jazvy a strie už nebudú problém!

Koktejl DERMA REPAIR® je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridanie ani riedenie žiadneho druhu látky!

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚČINNÁ LIEČBA JAZIEV PO AKNÉ A STRIÍ

Ošetrenie strií a jaziev po akné s DERMA REPAIR® je výsledkom dlhoročného výskumu a klinické štúdie ukázali, že je schopný dodať pokožke hydratáciu a odolnosť, výrazne zlepšuje vzhľad jaziev a taktiež eliminuje biele strie vďaka synergií aktívnych funkčných látok, ktoré boli múdro spojené s objavom účinnej inovatívnej látky: extraktu PSEUDOALTEROMONAS.

Nepretržité elastické napätie tkaniva (v dôsledku chudnutia a priberania, životného štýlu, veku a traumy) je faktorom degradácie dermálnej matrice, ktoré sa prejavujú ako strie a jazvy.

DERMA REPAIR® je účinný kokteil zameraný na obnovu autológnych mechanizmov regenerácie a stimulácie pokožky a to vďaka synergií:

 • Extrakt Pseudoalteromonas: objav v estetickej a lekárskej oblasti; tento exopolysacharid má veľmi silný reštrukturalizačný účinnok, ktorý sa používa predovšetkým ako liečba strií a jaziev;
 • D-Panthenol: pôsobiaci ako aktivátor proliferácie fibroblastov;
 • Extrakt z Centella asiatica: Silné hojivé činidlo, ktoré zvyšuje fibrilárny obsah spojivového tkaniva;
 • Komplex aminokyselín: L-arginín, L-prolín, glycín, citrulín;
 • Peptidové biomimetiká: Acetyltripeptid-30, Pentapeptid-18
 • Hyaluronát sodný: hrá dôležitú úlohu pri reštrukturalizácií jaziev a strií, čím dodáva textúre jednotnosť. 

OBSAH BALENIA: 5ml sterilná liekovka

 ODSTRÁŇTE AJ BIELE STRIE

Pri správnom použití a správnej frekvencií ošetrení s Derma-Repair® kokteil, umožňuje eliminovať biele strie, zjazvenie (dokonca aj postraumatické) a biele strie sa zníži až o 68%.

Všestrannosť použitia robí z Derma-Repair® koktail víťaznlú zbraň profesionálov v estetickom a medicíno-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych dopravných techník (ako je needling alebo elektroporácia, toforéza, termoterapia, ultrazvuk, kontinuálne galvanické prúdy atď ...); estetická medicína: mezoterapia (s výhradnou kompetenciou a lekárskou zodpovednosťou).

Derma Repair 5ml│Zollner Medical

Derma Repair photo

LIEČBA STRIÍ VYKONANÁ V 5 SEDENIACH (1X TÝŽDENNE) S DERMA REPAIR®

========

Dôležité: nepoužívajte výrobok, ak ste netolerantný alebo alergický na jednu alebo viac zložiek

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA REPAIR je OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA NORIEM ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI A TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI

100% VYROBENÉ V TALIANSKU

 akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia