Derma Whitening Cocktail 5x5ml - Účinné ošetrenie hyperpigmentácie (liečba škvŕn) nabité mimetickými PEPTIDMI

Kód: A1315
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€150 –40 %
Derma Whitening│Zöllner Medical
€150 –40 % €89 / bal. €106,80 vrátane DPH €17,80 / 5 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

DERMA WHITENING® - Zosvetlenie pokožky a účinné odstránenie pigmentačných škvŕn. Účinné depigmentačné a zosvetľujúce ošetrenie nabité MIMETICKÝMI PEPTIDMI, ktoré pôsobí na všetky typy hyperpigmentácie vďaka depigmentačnému komplexu na báze kyseliny jantárovej, rezorcinolu, arbutínu, kyseliny azelaovej, vitamícu C, glatatiónu a synergie biomimetických peptidov, akými sú SH-Oligopeptide-1, Sh-Oligopeptide-2, Polypeptide-1, Polypeptide-9, Polypeptide-11. Viditeľné výsledky už po druhom sedení!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA WHITENING® - Zosvetlenie pokožky a účinné odstránenie pigmentových škvŕn.

Ošetrenie škvŕn na tvári a ošetrenie zosvetlenia tváre pomocou glutatiónu, vitamínu C a kyseliny pyrohroznovej. Škvrny na pokožke (hyperpigmentácia) sú dôsledkom zvýšenej produkcie a distribúcie melanínu v koži alebo pigmentom spracovaného konkrétnymi bunkami (melanofory alebo melanocyty), ktorý v závislosti od koncentrácie, v ktorej sa vyskytuje, určuje farbu viac či menej tmavú farbu kože a vlasov.

Kokteil Derma-Whitening® obsahuje silnú zmes účinných látok, ktoré pôsobia tak, že inhibujú melanogenézu a rozkladajú hromadenie melanínu, čím predchádza tvorbe nových škvŕn. Špeciálny komplex biomimetických peptidov zaisťuje optimálne pôsobenie proti poškodeniu spôsobeného foto-starnutím. 

ZLOŽENIE Derma-Whitening®

DEPIGMENTANTNÝ KOMPLEX A INHIBÍTOR MELANOGENÉZY:

 • Rezorcinol: pôsobí na úrovni enzýmu tyrosinázy: moduluje produkciu melanínu a je účinný pri znižovaní a korekcií sfarbenia pokožky, ako sú slnečné škvrny, chloasma gravidum, melasma, postzápalová hyperchrómia. Pri tejto koncentrácii spôsobuje resorcinol úplné oddelenie vrstvy stratum corneum; so silnými zosvetľovacími a depigmentačnými vlastnosťami používanými desaťročia pri liečbe hyperpigmentácie;
 • Arbutin: je to prírodný hydrochinónový glukozid so zosvetlením a de-pigmentáciou prítomný najmä v listoch hrozna Ursina. Účinok arbutínu je inhibovať tyrozinázu s následným de-pigmentačným účinkom, je ideálny na boj proti lokalizovanou hyperpigmentáciou, ako sú pehy, starecké škvrny, miesta vystavenia slnku reguláciou produkcie melanínu;
 • Kyselina azelaová: so známymi depigmentačnými vlastnosťami. Kyselina azelaová má veľmi silnú inhibičný aktivitu proti enzýmu 5-alfa-reduktáze; tento účinok nie je priamy (ako v prípade progesterónu), ale vyplýva z inhibície NADP reduktázy s blokovaním produkcie NADPH (kľúčový koenzým 5-alfa-reduktázy). Vďaka svojmu účinku proti voľným radikálom je tiež účinným prostriedkom proti starnutiu a antioxidantom.
 • Vitamín C: antioxidant a funkciou inhibície melanogenézy;
 • Glutatión: Tiol-Tripeptid s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorý zohráva vedúcu úlohu pri udržiavaní intracelulárnej redoxnej rovnováhy. Okrem pozoruhodných antioxidačných vlastností viedol objav jeho antimelanogénnych vlastností k jeho propagácii ako zosvetľujúceho činidla. Glutatión je prítomný na intracelulárnej úrovni v redukovanej forme a zohráva dôležitú úlohu v rôznych fyziologických funkciách. Jeho odľahšujúce účinky vyplývajú z priamej a nepriamej inhibície enzýmu tyrosinázy a z prechodu od produkcie eumelanínu k feomelanínu. Inhibuje syntézu melanínu, neutralizuje voľné radikály a zlepšuje obnovu buniek;

METABOLICKÝ REAKTIVAČNÝ KOMPLEX ZALOŽENÝ NA BIOMIMETICKÝCH PEPTIDOCH S ANTI-AGING ÚČINKOM:

 • Sh-Oligopeptide-1: EGF, ktorý umožňuje znižovať a predchádzať vráskam a expresným líniám vďaka vytvárianiu nových kožných buniek. Zlepšuje tón pleti vďaka intenzívnemu energizujúcemu a revitalizačnému účinku. Jeho nutričné vlastnosti dodávajú pokožke mladistvejší vzhľad, čo tiež podporuje odstránenie jaziev a nedokonalostí. Kategória EGF, do ktorej sh-oligopeptid-1 patrí, zahŕňa komplexné bielkoviny s biologicky identickou štruktúrou ako endogénne proteíny, ktoré podporujú fyziologické procesy bunkového rastu, proliferácie a apoptózy;
 • Sh-Oligopeptid- 2: tiež nazývaný ako inzulínový rastový faktor 1 a patrí do rovnakej skupiny rastových faktorov ako Sh-Oligopeptide-1. Tento EGF sa skladá zo 70 aminokyselín a podobne ako EGF stimuluje proliferáciu buniek a hojenie tkanív. Štúdie naznačujú, že EGF a IGF1 pracujú synergicky na podporu proliferácie keratinocytov;
 • Polypeptid-1: Bunkový signalizačný proteín tiež nazývaný základný rastový faktor fibroblastov a je podobný kyslému fibroblastovému rastovému faktoru. Je to mitogénna aktívna látka (stimuluje proliferáciu buniek) a tiež stimuluje rast a proliferáciu fibroblastov. Stimuluje tiež syntézu kolagénu a iných zložiek extracelulárnej matrice;
 • Polypeptid-9: podporuje vaskularizáciu a neoangiogenézu (vytvorenie nových krvných ciev), ako aj permeabilizáciu kapilár na uľahčenie prechodu živín;
 • Polypeptid-11: Tiež nazývaný rastový faktor kyslých fibroblastov. Patrí do rovnakej skupiny ako Sh-Oligopeptid-1. Stimuluje rast a proliferáciu fibroblastových buniek (VIP buniek, ktoré produkujú kolagén). Stimuluje tiež regeneráciu tkaniva a syntézu kolagénu a elastínu.

PRÍSADY: Kyselina Azelaová, Kyselina Jantárová, Arbutín, Glutatión, Polypeptid-1, Polypeptid-11, Polypeptid-9, Rezorcinol, Sh-Oligopeptid-1, SH-Oligopeptid-2, Vitamín C

INDIKÁCIE: Chloasma, poškodenie foto agingom, hyperpigmentácia, pehy, melasma

OBLASŤ POUŽITIA: Tvár, krk, dekolt

PROTOKOL POUŽITIA: Jedna aplikácia týždenne po dobu 5-7 týždňov

SPôSOB KONZERVÁCIE: Sterilné ampulky, Uchovávajte mimo dosahu svetla, medzi 5-25C.

VÝSLEDOK:

Všestrannosť použitia robí Derma-Whitening® víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom a medicíno-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych techník (ako je napríklad microneedling alebo elektroporácia).

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA-WHITENING je OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA NORIEM ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI A TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI.

100% VYROBENÉ V TALIANSKU.

akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia