Celoročný kvalitný omladzovací chemický Peeling s kyselinou mandľovou 50% D2.0® (NON FOTOSENSITIVE), 50ML

Kód: A0042
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€65 –30 %
Mandelic Acid Peeling 50%│Zöllner Medical
€65 –30 % €45 / bal. €54 vrátane DPH €9 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Mandelic Acid Peeling 50% - Unikátny chemický peeling s kyselinou mandľovou (50%) vám zabezpečí hladšiu, pevnejšiu a žiarivejšiu pokožku už na prvý pohľad. Nazýva sa aj letný peeling, nakoľko nie je fotocitlivý. Ideálny počas slnečných dní pre každý typ pleti, alebo aj počas celého roka. Pokiaľ ale hľadáte ideálny peeling na leto, práve ste ho našli. V texte nižšie uvádzame PROTOKOL POUŽITIA!

Detailné informácie

Podrobný popis

Mandelic Acid Peeling 50% - Unikátny chemický peeling s kyselinou Mandľovou 50 % D 2.0® vám zabezpečí hladšiu, pevnejšiu a žiarivejšiu pokožku už na prvý pohľad. Nazýva sa aj letný peeling, nakoľko nie je fotocitlivý. Ideálny počas slnečných dní pre každý typ pleti. Pokiaľ hľadáte ideálny peeling na leto, práve ste ho našli. 

Kyselina mandľová je alfa hydroxykyselina pochádzajúca z horkých mandlí, ktorá sa ako efektívne tónovacie ošetrenie exfoliuje na úrovni najpovrchovejšej vrstvy pokožky. Tento konkrétny peeling (50% peelingu s kyselinou mandľovou) urýchľuje premenu buniek rozbitím malých väzieb súdržnosti medzi epitelovými bunkami "stratum corneum", ktoré sa tak jemne odstraňujú, a následne vytvárajú na povrchu najvnútornejšie vrstvy pokožky s kompaktnejším a svetlejším vzhľadom. Výsledkom jeho nepretržitej aplikácie je vizuálne hladšia pokožka a homogénnejšia textúra. Tento peeling sa nazýva aj letný peeling, pretože nie je fotocitlivý. Dokonca aj pri vysokých koncentráciách pôsobí bez toho, aby spôsoboval pálenie a začervenanie na všetkých typoch pleti a etnických skupinách, s dobou spracovania, ktorá sa môže pohybovať od 15 minút do niekoľkých hodín.

Ďalšie výrobky DERMA 2.0 zakúpite online tu:

Prezentácia: 50 ml fľaša s kvapkadlom

Indikácie: strata tónu a nerovná textúra

Zloženie: kyselina mandľová 50%

Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt a ruky

 

PROTOKOL POUŽITIA:

Na dokonale neporušenú pokožku očistenú a úplne odmasťovanú odmasťovacím roztokom D 2.0® na predbežné ošetrenie naneste pomocou pílingového štetca potrebné množstvo peelingu s kyselinou mandľovou 50 D 2.0® na úplné zakrytie časti pokožky, ktorá sa má ošetrovať (2-4 ml). V tejto fáze možno pociťovať veľmi mierne pocity pálenia a brnenia, ktoré sú úplne bežné a znesiteľné;

v prípade potreby pokračujte v nútenom vetraní smerom k ošetrenej oblasti. Produkt nechajte pôsobiť asi 2-6 minút, potom ho odstráňte nastriekaním neutralizačného roztoku D 2.0® priamo na ošetrovanú pokožku (vždy sa vyhýbajte očiam a slizniciam). Rýchlosť uzávierky je extrémne variabilná, pretože citlivosť a hrúbka pokožky sa líšia od subjektu.

Po odstránení kyseliny pokračujte v nanášaní upokojujúcej masky po liečbe a nechajte ju pôsobiť asi 20 minút. Na záver použite ochranný filter SPF 50+.

Frekvencia liečby: jedna aplikácia každých 7 dní po dobu najmenej 5 sedení.

Chemické a fyzikálne vlastnosti:

  • fyzikálny stav: vodnoalkoholický roztok;
  • pH: 2,5;
  • stupeň penetrácie: povrchný.

Odporúčania po liečbe: v nasledujúcich dňoch naneste krém na upokojenie masky po liečbe a krém na opaľovanie SPF 50+.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia