Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Hydrating Peeling D 2.0® - Hydratačný peeling s kyselinou mliečnou pre suchú a dehydrovanú pokožku, PH 2.0, 50ML

Kód: 1245
Novinka GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: Derma 2.0
€46 / ks €55,20 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2021

Derma Hydrating D 2.0® zvlhčujúci ošetrujúci chemický peeling na tvár s obsahom kyseliny mliečnej pre starnúcu a dehydratovanú pokožku. Chemický Peeling s kyselinou mliečnou Derma Hydrating D 2.0® je je určený na hydratačné ošetrenie tváre pre suchú, dehydratovanú a starnúcu pokožku na báze zmesi kyseliny mliečnej, kyseliny citrónovej, kyseliny jablčnej, kyseliny ferulovej, kyseliny laktobiónovej, kyseliny thiotovej, taurínu a glutatiónu. V texte nižšie uvádzame PROTOKOL POUŽITIA!

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Hydrating D 2.0 zvlhčujúci ošetrujúci chemický peeling na tvár s obsahom kyseliny mliečnej pre starnúcu a dehydratovanú pokožku.

Peeling s kyselinou mliečnou Derma Hydrating D 2.0 je je určený na hydratačné ošetrenie tváre pre suchú, dehydratovanú a starnúcu pokožku na báze zmesi kyseliny mliečnej, kyseliny citrónovej, kyseliny jablčnej, kyseliny ferulovej, kyseliny laktobiónovej, kyseliny thiotovej, taurínu a glutatiónu.

Ďalšie výrobky DERMA 2.0 zakúpite online tu:

Z čoho je zložený hydratačný peeling Derma?

Kyselina mliečna je organická kyselina pochádzajúca z mlieka patriaca do rodiny afahydroxykyselín; je schopná rozbiť väzby, ktoré sa vytvárajú medzi keratinocytmi (ich odstránením), a tým podporuje rýchlejšiu a jemnejšiu obnovu buniek (opačne) ako kyselina glykolová. Stimuluje syntézu nových kolagénových a elastínových vlákien (neokolagenéza a neoelastogenéza). Jej základnou vlastnosťou je to, že je to žieravina s výraznými hygroskopickými schopnosťami, ktorá je schopná prilákať molekuly vody k sebe až k najpovrchovejším vrstvám pokožky, čo ju robí viditeľne jasnejšou a kompaktnejšou;

Kyselina ferulová sa získava z ryže, ovsa a pšenice, kde je prítomná v bunkových stenách (tiež v káve a amarantu). Je to vynikajúci antioxidant (určený na oxidačný stres), schopný odlupovať a predchádzať poškodeniu buniek (ošetrenie jemných vrások) stimuláciou produkcie kolagénu. Je tiež vynikajúcim depigmentátorom;

Kyselina citrónová je prítomná hlavne v citrusových plodoch a je schopná regulovať pH pokožky a tvorbu kožného mazu. S antioxidačným účinkom.

Kyselina jablčná, extrahovaná hlavne z jabĺk, je tiež medziproduktom v reťazci premeny sacharidov na energiu. Má rozjasňujúce, vyhladzovacie, zvlhčovacie a kolagén stimulujúce vlastnosti.

Prezentácia: 50 ml fľaša s kvapkadlom

Indikácie: dehydratácia a starnutie pokožky

Zloženie: kyselina mliečna, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina ferulová, kyselina laktobiónová, kyselina tiotická, taurín a glutatión, pH 2,0

Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt a ruky

PROTOKOL POUŽITIA:

na dokonale neporušenú pokožku očistenú a odmastenú odmasťovacím roztokom D 2.0® na predbežné ošetrenie naneste pomocou vejárovej kefky Derma Hydratačný peeling D 2.0® v množstve potrebnom na úplné pokrytie časti pokožky ktoré sa majú ošetrovať (2-4 ml).

V tejto fáze môžete pocítiť mierne pocity pálenia, brnenia a svrbenia, ktoré sú úplne bežné a znesiteľné; v prípade potreby pokračujte v nútenom vetraní smerom k ošetrenej oblasti. Produkt nechajte pôsobiť premenlivú dobu od 2 do 5 minút (alebo do mierneho erytému bez toho, aby ste nepresiahli 10 minút aplikácie!). Potom pokračujte v neutralizácii a odstránení striekaním priamo na ošetrenú pokožku (vždy sa vyhýbajte očiam a slizniciam) neutralizačný roztok D 2.0®.

Doba pôsobenia peelingu s kyselinou mliečnou Derma Hydrating peeling D 2.0® na ošetrenie škvŕn je mimoriadne variabilná, pretože citlivosť a hrúbka pokožky sa líšia od subjektu. Po odstránení kyseliny pokračujte v nanášaní upokojujúceho krému D 2.0® po ošetrení a nechajte ho pôsobiť asi 20 minút. Na záver použite aplikáciu slnečného ochranného filtra SPF 50 + D 2.0®

Frekvencia ošetrenia: ošetrenie je možné opakovať po 7 - 10 dňoch, kým sa nezlepší nedokonalosť, ktorá sa má ošetrovať.

Chemické a fyzikálne vlastnosti:

fyzikálny stav: vodný roztok;

pH: 2,0;

Odporúčania po ošetrení: Krém na upokojenie po ošetrení D 2.0® naneste v dňoch nasledujúcich po filtri na opaľovanie SPF 50 + D 2.0®.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: