Derma Hydrating Peeling D 2.0® - Hydratačný peeling s kyselinou mliečnou pre suchú a dehydrovanú pokožku, PH 2.0, 50ML

Kód: A0048
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€49 / ks €58,80 vrátane DPH €9,80 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Derma Hydrating D 2.0® zvlhčujúci ošetrujúci chemický peeling na tvár s obsahom kyseliny mliečnej pre starnúcu a dehydratovanú pokožku. Chemický Peeling s kyselinou mliečnou Derma Hydrating D 2.0® je je určený na hydratačné ošetrenie tváre pre suchú, dehydratovanú a starnúcu pokožku na báze zmesi kyseliny mliečnej, kyseliny citrónovej, kyseliny jablčnej, kyseliny ferulovej, kyseliny laktobiónovej, kyseliny thiotovej, taurínu a glutatiónu. V texte nižšie uvádzame PROTOKOL POUŽITIA!

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Hydrating D 2.0 zvlhčujúci ošetrujúci chemický peeling na tvár s obsahom kyseliny mliečnej pre starnúcu a dehydratovanú pokožku.

Peeling s kyselinou mliečnou Derma Hydrating D 2.0 je je určený na hydratačné ošetrenie tváre pre suchú, dehydratovanú a starnúcu pokožku na báze zmesi kyseliny mliečnej, kyseliny citrónovej, kyseliny jablčnej, kyseliny ferulovej, kyseliny laktobiónovej, kyseliny thiotovej, taurínu a glutatiónu.

Ďalšie výrobky DERMA 2.0 zakúpite online tu:

Z čoho je zložený hydratačný peeling Derma?

Kyselina mliečna je organická kyselina pochádzajúca z mlieka patriaca do rodiny afahydroxykyselín; je schopná rozbiť väzby, ktoré sa vytvárajú medzi keratinocytmi (ich odstránením), a tým podporuje rýchlejšiu a jemnejšiu obnovu buniek (opačne) ako kyselina glykolová. Stimuluje syntézu nových kolagénových a elastínových vlákien (neokolagenéza a neoelastogenéza). Jej základnou vlastnosťou je to, že je to žieravina s výraznými hygroskopickými schopnosťami, ktorá je schopná prilákať molekuly vody k sebe až k najpovrchovejším vrstvám pokožky, čo ju robí viditeľne jasnejšou a kompaktnejšou;

Kyselina ferulová sa získava z ryže, ovsa a pšenice, kde je prítomná v bunkových stenách (tiež v káve a amarantu). Je to vynikajúci antioxidant (určený na oxidačný stres), schopný odlupovať a predchádzať poškodeniu buniek (ošetrenie jemných vrások) stimuláciou produkcie kolagénu. Je tiež vynikajúcim depigmentátorom;

Kyselina citrónová je prítomná hlavne v citrusových plodoch a je schopná regulovať pH pokožky a tvorbu kožného mazu. S antioxidačným účinkom.

Kyselina jablčná, extrahovaná hlavne z jabĺk, je tiež medziproduktom v reťazci premeny sacharidov na energiu. Má rozjasňujúce, vyhladzovacie, zvlhčovacie a kolagén stimulujúce vlastnosti.

Prezentácia: 50 ml fľaša s kvapkadlom

Indikácie: dehydratácia a starnutie pokožky

Zloženie: kyselina mliečna, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina ferulová, kyselina laktobiónová, kyselina tiotická, taurín a glutatión, pH 2,0

Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt a ruky

PROTOKOL POUŽITIA:

na dokonale neporušenú pokožku očistenú a odmastenú odmasťovacím roztokom D 2.0® na predbežné ošetrenie naneste pomocou vejárovej kefky Derma Hydratačný peeling D 2.0® v množstve potrebnom na úplné pokrytie časti pokožky ktoré sa majú ošetrovať (2-4 ml).

V tejto fáze môžete pocítiť mierne pocity pálenia, brnenia a svrbenia, ktoré sú úplne bežné a znesiteľné; v prípade potreby pokračujte v nútenom vetraní smerom k ošetrenej oblasti. Produkt nechajte pôsobiť premenlivú dobu od 2 do 5 minút (alebo do mierneho erytému bez toho, aby ste nepresiahli 10 minút aplikácie!). Potom pokračujte v neutralizácii a odstránení striekaním priamo na ošetrenú pokožku (vždy sa vyhýbajte očiam a slizniciam) neutralizačný roztok D 2.0®.

Doba pôsobenia peelingu s kyselinou mliečnou Derma Hydrating peeling D 2.0® na ošetrenie škvŕn je mimoriadne variabilná, pretože citlivosť a hrúbka pokožky sa líšia od subjektu. Po odstránení kyseliny pokračujte v nanášaní upokojujúceho krému D 2.0® po ošetrení a nechajte ho pôsobiť asi 20 minút. Na záver použite aplikáciu slnečného ochranného filtra SPF 50 + D 2.0®

Frekvencia ošetrenia: ošetrenie je možné opakovať po 7 - 10 dňoch, kým sa nezlepší nedokonalosť, ktorá sa má ošetrovať.

Chemické a fyzikálne vlastnosti:

fyzikálny stav: vodný roztok;

pH: 2,0;

Odporúčania po ošetrení: Krém na upokojenie po ošetrení D 2.0® naneste v dňoch nasledujúcich po filtri na opaľovanie SPF 50 + D 2.0®.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia