DERMA-PURIFYING MOUSSE 150ml - Čistiaci prípravok na tvár pre mastnú pleť

Kód: A0280
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€24,90 / ks €29,88 vrátane DPH €16,60 / 100 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Čistiaci prípravok na tvár pre mastnú pleť v pene Derma-Purifying Mousses antibakteriálnym, adstringentným a čistiacim účinkom. Jemná pena pre každodennú hygienu normálnej, zmiešanej, mastnej a/alebo aknóznej pleti. Jemne odstraňuje nečistoty bez podráždenia, pričom zachováva hydratáciu pokožky a zároveň minimalizuje nadprodukciu kožného mazu. Vďaka svojmu zloženiu zabraňuje vzniku komedónov a čiernych bodiek.

Pre kompletné ošetrenie proti nedokonalostiam očistite pleť Derma-Purifying Mousse, osušte (bez trenia), naneste Derma Purifying Cream D2.0 ranný a nočný krém na tvár proti akné.

Bio certifikované - Vyrobené v Taliansku

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA-PURIFYING MOUSSE 150ml - Čistiaci prípravok na tvár pre mastnú pleť

POPIS

ČISTIACA PENA NA TVÁR PRE MASTNÚ PLEŤ DERMA-PURIFYING

MOUSSE

Čistiaca pena na tvár pre mastnú pleť

Čistiaci prípravok na tvár pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť s vyrovnávajúcim a antibakteriálnym účinkom. Z prírody boli vybrané tie najlepšie účinné látky, ktoré obnovujú správnu kožnú bariéru, regulujú tvorbu kožného mazu, jemne a účinne čistia, zabraňujú vzniku aknóznych prejavov. Určené ako čistiaca pena na mastnú a/alebo aknóznu pokožku tváre, tela (napr. oblasť ramien) a všade tam, kde je potrebná pôsobiť antibakteriálne.

Derma-purifying Mousse konkrétne obsahuje:

  • Hamamelis: hojivý, dekongestant, zmäkčujúci a mikrobicid s ochranným účinkom na citlivú pokožku postihnutú kuperózou.
  • Rozmarín: silný antioxidant s reguláciou kožného mazu a čistiacim účinkom.
  • Tymián: s protizápalovým a antimikrobiálnym účinkom, výborný regulátor kožného mazu.
  • Propolis: bohatý na flavonoidy, je to prírodné antibakteriálne činidlo s regeneračným, antioxidačným a vyrovnávacím účinkom.
  • Kyselina salicylová: platný spojenec na reguláciu tvorby kožného mazu, pôsobí antisepticky a protizápalovo.

S jemnou textúrou účinne odstraňuje nečistoty, pričom rešpektuje prirodzenú rovnováhu pokožky bez toho, aby ju vysušoval.

Čistiaca pena na tvár na obnovenie rovnováhy, dermo-čistiace ošetrenie mastnej, zmiešanej a/alebo aknóznej pleti. Odporúča sa aplikovať ráno a večer na predtým navlhčenú pokožku, masírovať, kým sa nedosiahne jemná pena, a potom opláchnuť.

Vyhnite sa okoliu očí a slizniciam.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia