Derma Purifying Peeling D 2.0® - Čistiaci kombinovaný peeling s kyselinou pyrohroznovou na ošetrenie aktívneho akné, komedónov a čiernych bodiek PH 2.0, 50ML

Kód: A0050
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€49 / ks €58,80 vrátane DPH €9,80 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Derma Purifying Peeling D 2.0® - Kombinovaný peeling s kyselinou pyrohroznovou na ošetrenie aktívneho akné, komedónov a čiernych bodiek. Chemický píling s kyselinou pyrohroznovou na ošetrenie akné v aktívnej fáze na báze zmesi kyselín, ako je kyselina pyrohroznová, kyselina salicylová, kyselina azelaová a kyselina mliečna, aktívne proti akné v aktívnej fáze, komedónom a nedokonalostiam pokožky. V texte nižšie uvádzame PROTOKOL POUŽITIA!

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Purifying Peeling D 2.0® - Kombinovaný peeling s kyselinou pyrohroznovou na ošetrenie aktívneho akné, komedónov a čiernych bodiek. Chemický píling s kyselinou pyrohroznovou na ošetrenie akné v aktívnej fáze na báze zmesi kyselín, ako je kyselina pyrohroznová, kyselina salicylová, kyselina azelaová a kyselina mliečna, aktívne proti akné v aktívnej fáze, komedónom a nedokonalostiam pokožky.

Ďalšie výrobky DERMA 2.0 zakúpite online tu:

Na čo je kyselina pyrohroznová?

 • Kyselina pyrohroznová je prirodzene sa vyskytujúca alfa-keto kyselina (napr. Jablká, fermentované ovocie a ocot). Pôsobí akantolyticky, čím znižuje adhéziu medzi korneocytmi a stenšuje stratum corneum. Je to kyselina s vysokými lipofilnými vlastnosťami, vďaka ktorej sa dokáže perfektne emulgovať s tukmi, olejmi a lipidmi. Vďaka tejto zvláštnej vlastnosti sa používa pri liečbe akné v aktívnej fáze: preniká hlboko do pilosebaceóznych folikulov a uplatňuje svoje bakteriostatické, keratolytické a komedolytické vlastnosti, čím uľahčuje odstránenie keratínovej zátky. Je sebostatický, znižuje mastný vzhľad pokožky, takže je vhodný aj na liečbu hyperseborea. Na dermálnej úrovni stimuluje tvorbu nového kolagénu, glykoproteínov a elastických vlákien. V neposlednom rade vykonáva liečivé a preventívne vlastnosti proti posttraumatickej / zápalovej hyperpigmentácii;
 • Kyselina salicylová je beta-hydroxykyselina získaná z vŕby (Salix alba) získanej z enzymatickej hydrolýzy salicilínu. Je to organická bezfarebná kyselina s kryštalickou štruktúrou, ktorá je málo rozpustná vo vode. Má keratolytické vlastnosti (štiepi keratín korneodesmozómov, čím oslabuje väzby medzi lipidmi), pričom podporuje exfoliáciu, antibakteriálnu a protizápalovú;
 • Kyselina mliečna je alfa-hydroxykyselina získavaná fermentáciou mlieka. Má molekuly rozmerovo väčšie ako kyselina glykolová, takže môže dosiahnuť menšiu hĺbku, čím je menej agresívna. Stimuluje produkciu ceramidov (základných lipidov pre zachovanie správnej architektúry pokožky) a má hygroskopické schopnosti, to znamená, že je schopný čerpať vodu z hlbších vrstiev. Vykonáva keratolytické pôsobenie a vyváženie pH. Je indikovaný v prípade sucha a dehydratácie pokožky;
 • Kyselina azelaová je nasýtená dikarboxylová kyselina produkovaná hubou Malassezia Furfur, ktorá je konštantne prítomná na pokožke (ďalšími zdrojmi sú jačmeň, pšenica, raž, zatuchnutý olivový olej). Má depigmentačné, bakteriostatické a baktericídne, antiradikálne a komedolytické vlastnosti.

Ako vyzerá ošetrenie akné Derma Purifying?

Prezentácia: 50 ml fľaša s kvapkadlom

Kyselina pyrohroznová, na čo sa používa a aplikácie dermálneho peelingu Purifying D2.0: akné v aktívnej fáze, hyperseborea, komedóny

Zloženie: kyselina pyrohroznová, kyselina mliečna, kyselina salicylová, kyselina azelaová. pH 2,0

Oblasti použitia: tvár, krk, dekolt a telo

PROTOKOL POUŽITIA:

na dokonale neporušenú pokožku očistenú a odmastenú odmasťovacím roztokom D 2.0® na predbežné ošetrenie naneste peeling Derma Purifying D 2.0® pomocou vejárovej kefky v množstve potrebnom na úplné pokrytie časti pokožky byť liečené (2-4 ml).

V tejto fáze môžete pocítiť mierne pocity pálenia, brnenia a svrbenia, ktoré sú úplne bežné a znesiteľné; v prípade potreby pokračujte v nútenom vetraní smerom k ošetrenej oblasti. Produkt nechajte pôsobiť premennú dobu od subjektu, ale nikdy nie dlhšie ako 10 minút, potom pokračujte v neutralizácii a odstránení nastriekaním priamo na ošetrenú pokožku (vždy bez očí a slizníc) neutralizačný roztok D 2.0 ®.

Čas potrebný Derma Purifying D 2.0® na ošetrenie akné je extrémne variabilný, pretože citlivosť a hrúbka pokožky sa líšia od subjektu k subjektu. Po odstránení produktu naneste upokojujúci krém D 2.0® po ošetrení a nechajte ho pôsobiť asi 20 minút. Na záver použite aplikáciu ochranného filtra proti slnečnému žiareniu SPF 50 + D 2.0®

Frekvencia ošetrenia: ošetrenie je možné opakovať po 7 - 10 dňoch, kým sa nezlepší nedokonalosť, ktorá sa má ošetrovať.

Chemické a fyzikálne vlastnosti:

 • fyzikálny stav: vodnoalkoholický roztok;
 • pH: 2,0;

Odporúčania po ošetrení: nasledujúce dni naneste krém s maskou po ošetrení D 2.0 a krém na opaľovanie SPF 50 + D 2.0®.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia