Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

DERMA LIPO - Zoštíhľujúci telový krém na lokalizované tukové usadeniny a tukové vankúšiky 200ml

Kód: 2136
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€35 / ks €42 vrátane DPH €17,50 / 100 ml
Iba pre prihlásených

Zoštíhľujúci telový krém Derma Lipo Cream D 2.0 na ošetrenie lokalizovanej tukovej hmoty a tukových vankúšikov na báze rastlinných výťažkov z fosfatidylcholínu, ananásu, brečtanu, fukusu, ginkgo biloby, aescínu a lipozómov aloe vera (z ekologického poľnohospodárstva) pre zoštíhľujúci efekt, vyhladenie a tónovanie.

Bio certifikované - Vyrobené v Taliansku

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohladom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA LIPO - Zoštíhľujúci telový krém na lokalizované tukové usadeniny a tukové vankúšiky 200ml

POPIS

ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM D2.0 - LOKALIZOVANÉ OŠETRENIE

ADIPOZITY

Zoštíhľujúci telový krém DERMA LIPO CREAM na ošetrenie tukových vankúšikov a lokalizovanej adipozity

Zoštíhľujúci telový krém DERMA LIPO CREAM je ľahko vstrebateľná emulzia určená na ošetrenie lokalizovaných tukových usadenín a tukových vankúšikov. V kombinácii s pravidelnou životosprávou a vyváženou stravou, dôsledne aplikovanou (ráno a večer aspoň mesiac), umožňuje výraznú redukciu tukových vankúšikov, úpravu vzhľadu a zefektívnenie profilu postavy.

Zloženie:

 • Fosfatidylcholin: je to fosfolipid, ktorý má funkciu spolubilizácie tukov zmenšovaním velkosti adipocytov so zoštíhľujúcim účinkom.
 • Aescín v lipozomálnej forme s vysokou biologickou dostupnosťou: derivát pagaštanu konského s protiedémovým, vazoprotektivnym, adstringentným, vazotonickým účinkom, reaktivujúcim bunkový metabolizmus.
 • Kofein: so silným stimulačným a drenážným účinkom na mikrocirkuláciu, stimuluje metabolizmus a tonizuje tkanivá.
 • Arginin: zahrnutý vo formulácii pre jeho vazodilatačný a stimulačný účinok na mikrocirkuláciu.
 • Extrakt z brečtanu: extrakt bohatý na saponiny so silným spevňujúcim účinkom, používaný v kombinácii s escínom pre odvodňujúci účinok proti celulitíde.
 • Fucus: výrazne zlepšuje lymfatický obeh.
 • Ginkgo biloba: pôsobí proti žilovej nedostatočnosti a stimuluje mikrocirkuláciu.
 • Olej zo sladkých mandlí: má tiež hydratačné a zmäkčujúce, antioxidačné a elastické vlastnosti.
 • Aloe Vera z ekologického poľnohospodárstva: s upokojujúcim a protizápalovým účinkom.
 • Maslo z kakaových bôbov: poskytuje pohodlie pri zachovaní ľahkosti textúry.
 • Vitamín E (tokoferol): silný antioxidant používaný na minimalizáciu poškodenia spôsobeného voľnými radikálmi.

Formulácia a aplikácia:

Naneste zoštíhľujúci telový krém Derma Lipo Cream na nohy, boky a brucho ráno a večer a intenzívne masirujte. kým sa úplne nevstrebe po dobu najmenej jedného mesiaca. Spojte kozmetické ošetrenie s pravidelným životným štýlom a zdravou a vyváženou stravou.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohladom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia