Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Derma Roller GENOSYS s vymeniteľným valčekom (0,25 a 0,5mm)

Kód: 1845/0-2 1845/0-5 Zvoľte variant
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: GENOSYS
€15,90 / ks €16,90 / ks od €15,90 / ks €19,08 vrátane DPH €20,28 vrátane DPH od €19,08 vrátane DPH
Iba pre prihlásených
Variant
Možnosti doručenia

MEZOROLLER NA TVÁR S VYMENITEĽNÝM VALČEKOM 0,25 A 0,5MM - Valčeky na mikroihličkovú procedúru GENOSYS sú vyvinuté špeciálnou technológiou, majú patentovaný dizajn a tvar ihiel, čo má za následok minimálny traumatický efekt, minimálnu bolestivosť pri zákroku a čo najkratšiu dobu rehabilitácie. Všetky valčekové ihly majú rovnaký uhol sklonu, ktorý je ~ 6 stupňov, čo zaisťuje, že sa ihla pri otáčaní pracovného nadstavca dostane do pokožky takmer zvisle.

Detailné informácie

Podrobný popis

MEZOROLLER NA TVÁR S VYMENITEĽNÝM VALČEKOM 0,25 A 0,5MM

Valčeky na mikroihličkovú procedúru GENOSYS sú vyvinuté špeciálnou technológiou, majú patentovaný dizajn a tvar ihiel, čo má za následok minimálny traumatický efekt, minimálnu bolestivosť pri zákroku a čo najkratšiu dobu rehabilitácie. Všetky valčekové ihly majú rovnaký uhol sklonu, ktorý je ~ 6 stupňov, čo zaisťuje, že sa ihla pri otáčaní pracovného nadstavca dostane do pokožky takmer zvisle.

Valček na korekciu estetických nedostatkov pokožky tváre, krku a dekoltu, má pohodlný ergonomický dizajn a vynikajúcu kvalitu.

Roller

CHARAKTERISTIKA:

  • Typ valčeka: kotúč
  • Uhol ihly: 6 stupňov
  • Tvar ihly: diamantové ostrenie
  • Materiál ihly: vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ
  • Materiál rukoväte: vysokopevnostný plast
  • Počet ihiel (závisí od dĺžky ihiel) ~ 540 ihiel,
  • Hrúbka ihly: 0,2 mm
  • Navrhnuté na jednorazové použitie
  • Sterilné


Zöllner Medical International je oficiálnym predajcom značky GENOSYS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: