Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

RESTYLANE LYFT LIDO (1x1ml)

Kód: 47
GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: RESTYLANE
€208,80 –53 %
RESTYLANE® LYFT LIDOCAINE 1ML
€208,80 –53 % €99 / bal. €108,90 vrátane DPH
Skladom (> 5 bal.)
Môžeme doručiť do:
28.10.2020

Restylane Lyft Lidocaín je dermálna výplň na báze kyseliny hyalurónovej, vhodná na aplikáciu do hlbokej dermy vrchného podkožie. Výplň je určená na korekciu jemných až hlbokých rýh a vrások, ako sú napríklad línie okolo nosa, mimické vrásky, línie brady a oblasti líc. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane Lyft Lidocaín je dermálna výplň na báze kyseliny hyalurónovej, vhodná na aplikáciu do hlbokej dermy vrchného podkožia. Výplň je určená na korekciu jemných až hlbokých rýh a vrások, ako sú napríklad línie okolo nosa, mimické vrásky, línie brady a oblasti líc. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Restylane online tu

Balenie pozostáva z:

  • 1x1 ml injekčná striekačka

Výhody dermálej výplne Restylane Lyft Lidocaín:

  • Korekcia jemných až hlbokých rýh a vrások 
  • Zväčšenie objemu lícnych oblastí

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvej aplikácií. Vo všeobecnosti výsledky môžu trvať 6 až 9 mesiacov. Niekedy výsledky trvajú až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov, ako je typ kože, vek, životný štýl a technika aplikácie, ktorú používa odborný lekár.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Restylane