Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

RESTYLANE VITAL SB Lidokaín (1x1ml) - Účinný skinbooster na zlepšenie kvality pokožky

Kód: 80
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: RESTYLANE
€120 –43 %
Restylane Vital Skin Booster Lidokaín 1ml│Zöllner Medical
€120 –43 % €69 / bal. €75,90 vrátane DPH €69 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Restylane Vital SB Lidokaín je navrhnutý špeciálne pre zrelú alebo slnkom poškodenú pokožku. Restylane Vital používajte na liečbu nasledujúcich oblastí: tvár, pery, ruky, krk a dekolt. Vo všeobecnosti je Restylane Skinbooster určený na zlepšenie kvality pokožky posilnením hydratácie pokožky a zvýšením jej jemnosti, pružnosti a pevnosti. Výplň obsahuje aj lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane Vital SB Lidokaín je navrhnutý špeciálne pre zrelú alebo slnkom poškodenú pokožku. Restylane Vital SB Lidokaín sa používa na liečbu nasledujúcich oblastí: tvár, pery, ruky, krk a dekolt.

Vo všeobecnosti je Restylane Skinbooster určený na zlepšenie kvality pokožky posilnením hydratácie pokožky a zvýšením jej jemnosti, pružnosti a pevnosti. Výplň obsahuje aj lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

Zakúpte si aj ďalšie produkty of Restylane online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 1x1 ml injekčná striekačka

 Výhody dermálej výplne Restylane Vital SB Lidokaín:

  • Hlboká hydratácia pokožky
  • Zlepšite kvalitu pokožky
  • Omladzujte zrelú pleť

 Ako dlho trvá výsledok?

Odporúčaný liečebný cyklus je 3 alebo viac aplikácií, každá podávaná každé 4 týždne. Účinky zvyčajne trvajú až 9 mesiacov v závislosti od spôsobu života jednotlivca a veku.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Pokiaľ hľadáte Mercedes medzi dermálnymi výplňami a chcete staviť na istotu, vsaďte na produktovú radu značky Restylane, ktorá zahŕňa jednu z najširších ponúk kvalitných výplní a revitalizátorov na trhu. Produktová rada Restylane ponúka nielen širokú škálu produktov na korekciu rôznych oblastí, ale obsahuje aj Lidokaín. Anestetikum pre rýchlu a bezbolestnú aplikáciu. Restylane má riešenie na každú požadovanú korekciu. Či sa jedná iba o revitalizáciu pokožky, alebo treba navrátiť aj stratený objem. Stavte na istotu, stavte na Restylane!

Dermálne výplne Restylane sú celosvetovo vyhľadávané dermálne výplne nielen pre ich jedinečnú kvalitu ale aj optimálnym pomer kvality a ceny. 

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Restylane od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Restylane%20Fillers%E2%94%82Z%C3%B6llner%20Medical