Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

RIOX - CO2 Karbónová maska

Kód: 929
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: RIOX
ZADARMOZADARMO
Riox maska
€69 / bal. €82,80 vrátane DPH €13,80 / 25 ml
Vypredané

Ošetrenie Riox Maskou - Unikátna karbónová maska z výťažku z ruží, ktorá posilňuje rozklad podkožného tuku, pleť plne čistí a hydratuje, zlepšuje pružnosť pokožky, čím ju následne omladzuje a regeneruje. Dokáže zlepšiť problematickú pleť a znížiť prípadný opuch. Obsahuje účinné látky s hydratačnými, regeneračnými a antibakteriálnymi vlastnosťami. V rámci regeneračných schopností dokáže hojiť ranky a jazvy po akné.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Karbónová Maska RIOX je vyrobená za použitia techniky karboxyterapie. Jedná sa o profesionálnu medicínsku techniku, ktorú vykonávajú iba dermatológovia a plastickí chirurgovia. Agregácia gélu a masky vedie k tvorbe CO₂, ktorý bude v maske nepretržite pracovať ako nosič kyslíka. V dôsledku tejto chemickej reakcie budú zabudované potrebné živiny a budú odstránené deštruktívne toxíny. Jedinečný charakter RIOX masky spočíva v posilnení odbúravania podkožného tuku, aktivite syntézy bielkovín s cieľom zvýšiť pružnosť pokožky, zlepšení pleti náchylnej na akné a zadržiavaní vlhkosti.

*** Pri ošetrení klasickej Karboxyterapie - jedná sa o injekčné ošetrenie na stimuláciu otvárania krvných ciev, zvyšuje dodávanie kyslíka do živín. Karboxyterapia sa zvyčajne vykonáva vstrekovaním plynu CO2 do vrstvy dermy, ale ošetrenie RIOX maskou je hlavne bezbolestná terapia, ktorá dosahuje výsledkov ako pri použití klasickej Karboxyterapie, avšak je bezbolestná a omnoho cenovo prijateľnejšia.***

Karboxyterapia pomocou RIox masky je bez ihlové ošetrenie, ktoré využíva pozitívne regeneračné účinky oxidu uhličitého CO2 - Okysličovanie pokožky, kedy dochádza k vytvoreniu Bohrovho efektu. Pri chemickej reakcii dôjde k efektu zvýšeného nasýtenia tkaniva kyslíkom, ktorý stimuluje životne dôležité procesy v pokožke. 

BOHROV EFEKT:

Zvýšenie koncentrácie CO2 povedie k zníženiu pH, čo povedie k uvoľneniu kyslíka. CO2 vylúči odpadové látky z pokožky a poskytne živiny a kyslík.

Bohrov efekt

Autorské práva © 2016 NeoGenesis Co., Ltd. Bohrov efekt,

Balenie obsahuje 5 gélov v tube a 5 lisových masiek na tvár a krk. 

ZLOŽENIE:

HLAVNOU AKTÍVNOU ZLOŽKOU JE:

Výťažok z ruže, ktorý obsahuje účinné látky s hydratačnými a regeneračnými a antibakteriálnymi vlastnosťami. 

Zloženie RIOX

PRI POUŽITÍ DOCHÁDZA K:

 • vyčisteniu pleti
 • hydratácií pleti
 • regenerácií pleti
 • omladeniu pleti
 • zúžení pórov a regulácií mazových žliaz
 • znížení opuchov
 • Zlepšeniu celkového stavu pokožky

POUŽITIE:

 • Odmaľujte klientke tvár, prípadne umyte vodou, dôkladne osušte
 • Naneste gél z tuby v jemej vrstve na požadovanú lokalitu (tvár a krk)
 • Pre aktiváciu gélu, treba ho prekryť listovou maskou.
 • Nechajte pôsobiť cca 15-20 minút
 • Masku opatrne odstráňte a očistite ošetrené oblasti

Pri ošetrení klasickej Karboxyterapie - injekčné ošetrenie na stimuláciu otvárania krvných ciev, zvyšuje dodávanie kyslíka do živín. Karboxyterapia sa zvyčajne vykonáva vstrekovaním plynu CO2 do vrstvy dermy, ale RIOX je hlavne bezbolestná terapia, ktorá dosahuje výsledkov ako pri použití klasickej Karboxyterapie, avšak je omnoho cenovo prijateľnejšia.

Pred a PO RIOX

Vyrobené v Južnej Kórei

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: