HydraPeel 35% - Biochemický peeling, Aktívna obnova a rehydratácia pokožky, 60ml

Kód: A0673
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMEDICAL
€33,33 / bal. €40 vrátane DPH €5,56 / 10 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Hydrapeel 35%, 60ml. S vysokými koncentráciami kyselín, ktoré svojim zložením dokážu na pokožke vykonať mierny až stredne silný peeling, alebo aj hlboký, v závislosti od počtu vrstiev, ktoré sa pri ošetrení nanesú. Funguje tak, že odstraňuje všetky typy odumretých buniek a nečistôt a vždy aktivuje dermis, aby produkovala väčšie množstvo prirodzeného hydratačného faktora pokožky a zvýšila produkciu kyseliny hyalurónovej v extracelulárnej matrix.

LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE.

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutá  dermatológmi pre dermatológov . Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrapeel 35%, 60ml. S vysokými koncentráciami kyselín, ktoré svojim zložením dokážu na pokožke vykonať mierny až stredne silný peeling, alebo aj hlboký, v závislosti od počtu vrstiev, ktoré sa pri ošetrení nanesú. Funguje tak, že odstraňuje všetky typy odumretých buniek a nečistôt a vždy aktivuje dermis, aby produkovala väčšie množstvo prirodzeného hydratačného faktora pokožky a zvýšila produkciu kyseliny hyalurónovej v extracelulárnej matrix.

HLAVNÉ PRÍSADY

  • Kyselina pyrohroznová
  • Kyselina mliečna

96,5 % zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Alkohol, glycerín, vitamín F,  propylénglykol

3,5 % ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry: Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerín, Polysorbát-20

HYDRAPEEL

Aktívna obnova a rehydratácia epidermis.
30 až 40+ rokov starej kože

Kyselina hyalurónová je prítomná takmer vo všetkých tkanivách a biologických tekutinách. Je to takmer všadeprítomná zlúčenina, aj keď sa vo väčšom množstve nachádza v extracelulárnej matrici mäkké spojivové tkanivo. Takmer polovica kyseliny hyalurónovej sa v ľudskom tele tvorí v koži, pričom väčšina sa nachádza v medzibunkovom priestore.

S pribúdajúcim vekom sa koncentrácie kyseliny hyalurónovej postupne znižujú, čím vzniká menej elastická a menej kyprá pokožka, čo ospravedlňuje jej použitie ako aktívne zložky v boji proti starnutiu.

Možnosti, ako sa o pleť starať a omladzovať ju, sú veľmi rozmanité, ale existuje špecifické ošetrenie, ktoré už od 30 rokov ponúka veľmi dobré výsledky. Práve biochemický peeling HYDRAPEEL spočíva v použití rôznych kyselín na doplnenie dermálnych buniek, zlepšenie ich prirodzenej hydratácie a získanie napätejšej pleti so zjednoteným tónom pleti.

TECHNIKA

Kyselina hyalurónová je produkovaná v koži predovšetkým fibroblasty a keratinocyty, s priemernou životnosťou v našej koži 24 hodín, čo znamená, že 50% je metabolizovaných za menej ako jeden deň. V priebehu rokov naše telo produkuje menej kyseliny hyalurónovej, čo spôsobuje starnutie pokožky. HYDRAPEEL pôsobí na pokožku, ktorá znásobuje účinok kyseliny hyalurónovej, zosilňuje ho a zvyšuje jej produkciu v dermis.

Ošetrenie vytvára špecifickú bunkovú obnovu vďaka klinickému výberu použitých kyselín, čo má za následok mierny, stredný stupeň peelingu, ktorý produkuje obnovu epiteliálnych buniek v procese deskvamácie, čo vedie k zvýšeniu bunkovej proliferácie v bazálnej vrstve epitelu, s následnou produkciou totipotenciálnych ktoré si zachovávajú všetky svoje organické kapacity.

Neustála obnova bazálnych buniek je kľúčom k udržaniu funkčných buniek, ktoré produkujú vysoké hladiny kyseliny hyalurónovej v extracelulárnej matrix, ktorá funguje ako lešenie pre štruktúru celej dermis.

PROTOKOL:

  1. Očistite a pripravte ošetrovanú oblasť
  2. Chráňte citlivé miesta. (Na oči naneste niekoľko bavlniek).
  3. Naneste toľko vrstiev prípravku, koľko je potrebné podľa patológie a liečeného klienta.
  4. Nechajte na displeji po dobu 10 až 15 minút alebo tak dlho, ako rozhodne profesionál.
  5. Odstráňte produkt vodou a v prípade potreby neutralizujte neutralizačným roztokom. (V závislosti od stavu pokožky)

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Larimedical je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% bezpečný a účinný. Spoločnosť za roky pôsobenia získala množstvo ocenení. Svoje produkty vyváža do celého sveta.

FOTO-PREMIOS

lab