LARIMEDICAL AgePeel 4% - OMLADNITE s naším NOVÝM profesionálnym ANTI-AGE Biochemickým peelingom na prinavrátenie MLADISTVÉHO vzhľadu, 60 ml

Kód: A0678
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMEDICAL
€26,90 / bal. €32,28 vrátane DPH €4,48 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

LARIMEDICAL AgePeel 4% Profesionálny Biochemický ANTI-AGE peeling, vyvinutý na dermatologické ošetrenie jemných liniek, vrások a rýh v pokožke. Pomáha zmierňovať známky starnutia vďaka špecificky zvolenej koncentrácii kyseliny. Je ideálny na nepretržitú obnovu epidermis jemným peelingom v cyklickom a 100% bezpečnom a účinnom spôsobe.

PROFESIONÁLNE POUŽITIE ALEBO POUŽITIE AKO DOMÁCA STRAROSTLIVOSŤ

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý  dermatológmi pre dermatológov.  Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný. 

Vaša pleť bude milovať LARIMEDICAL!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

LARIMEDICAL AgePeel 4% - Profesionálny Anti-Age Biochemický peeling

Profesionálny chemický ANTI-AGIN peeling, vyvinutý na dermatologické ošetrenie jemných liniek, vrások a rýh v pokožke. Pomáha zmierňovať známky starnutia vďaka špecificky zvolenej koncentrácii kyseliny. Je ideálny na nepretržitú obnovu epidermis jemným peelingom v cyklickom a 100% bezpečnom a účinnom spôsobe.

HLAVNÁ ZLOŽKA

  • Kyselina salicylová
  • Obsah 60ml

PROTOKOL OŠETRENIA

TÉMA PRE KAŽDÉHO Z NÁS: PREDČASNÉ STARNUTIE

Starnutie tváre spôsobuje viacero faktorov. Či už ide o dedičné, environmentálne, fyziologické zmeny alebo dokonca kvôli samotnej povahe pokožky, tieto faktory spôsobujú, že výskyt vrások alebo mimických liniek je po 30. roku života nevyhnutný.

Okrem toho existujú ďalšie fyzikálne faktory, ktoré vykonávame nevedome, ako sú výrazy, mračenie, alebo poloha, v ktorej spíme atď., ktoré spôsobujú kontrakciu svalov tváre, prípadne vytvárajú vrásky alebo nežiaduce mimické vrásky. Správna a pravidelná exfoliácia odumretých buniek je nevyhnutná na zlepšenie obnovy buniek a zníženie výskytu jemných vrások na pokožke.

Peelingové kúry dokážu vašej tvári prinavrátiť mladosť. Odstraňujú z pleti nečistoty od jemných vrások až po najvýraznejšie ryhy. Zrelá pokožka prechádza procesom zhoršovania bunkovej kapacity vykonávať svoje udržiavacie a ochranné funkcie dermis. Preto je potrebné zvýšiť proces obnovy a vytvoriť nové plne funkčné bunky.

Neustála obnova s jemným pravidelným ošetrením je kľúčom k zlepšeniu vzhľadu jemných liniek, vrások a rýh, ktoré sa v derme neustále vytvárajú v priebehu času.

LARIMEDICAL AgePeel 4% - OMLADNITE s naším NOVÝM profesionálnym ANTI-AGE peelingom na privrátenie MLADISTVÉHO vzhľadu, 60 ml

Ucelená ponuka na jednom mieste

Možnosť objednať veci na jednom mieste nemusí byť iba snom. Máme ucelenú ponuka od tovaru až po stroje. Tovar samozrejme vždy skladom. 
LARIMEDICAL AgePeel 4% - OMLADNITE s naším NOVÝM profesionálnym ANTI-AGE peelingom na privrátenie MLADISTVÉHO vzhľadu, 60 ml

Expresná doprava do 24 hodín v rámci SR

Zabudli ste si objednať materiál a máte klientov? Žiadny problém, dnes objednáte, zajtra máte vysmiateho kuriéra u seba predo dvermi. Neznie to úžasne?
LARIMEDICAL AgePeel 4% - OMLADNITE s naším NOVÝM profesionálnym ANTI-AGE peelingom na privrátenie MLADISTVÉHO vzhľadu, 60 ml

360º stupňová starostlivosť

Chápeme, že potreby každej kliniky sa môžu líšiť. Snažíme sa vyjsť v ústrety každej jednej z nich. Poskytujeme 360º strostlivosť o klienta
LARIMEDICAL AgePeel 4% - OMLADNITE s naším NOVÝM profesionálnym ANTI-AGE peelingom na privrátenie MLADISTVÉHO vzhľadu, 60 ml

Poradenstvo a odborné školenia 

Chodíme po svete a prinášame tie nejlepšie novinky. K tomu vás zaškolíme podľa potreby. Školíme každý týždeň. Stačí sa prihlásiť.

Prevádzkujete estetickú kliniku alebo ste odborný lekár? 

Máte záujem o nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás v pracovné dni na našej infolinke 0903 483737, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne prebiehajúcich školení.

Prevádzkujete salón krásy, alebo ste kozmetička?  

Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia prípadne nás kontaktujte e-mailom na info@zollnermedical.com. 


Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke alebo písomne na doleuvedený email.

INFOLINKA: 02/ 222 05 888 alebo 0903 483737, PO/PIA: 8-16:30 hod.

Všeobecné info: info@zollnermedical.com, Objednávky: objednavky@zollnermedical.com

KATEGÓRIA: Kozmetický výrobok

Tento produkt je určený ako na použitie profesionálnymi pracovníkmi tak aj domácu starostlivosť. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták! 
             


LARIMEDICAL AgePeel 4% - OMLADNITE s naším NOVÝM profesionálnym ANTI-AGE peelingom na privrátenie MLADISTVÉHO vzhľadu, 60 ml

Pôvod výrobku

Jedná sa o originálny výrobok s pôvodom z Európskej únie. (EU)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Larimedical je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý dermatológmi pre dermatológov. Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% bezpečný a účinný. Spoločnosť za roky pôsobenia získala množstvo ocenení. Svoje produkty vyváža do celého sveta.

FOTO-PREMIOS

lab