Hyaluron Pen - Profesionálne pero určené pre aplikáciu dermálnych výplní, mezoterapie a biorevitalizačných koktejlov bez ihly

Kód: A0045
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€180 –45 %
Hyaluron Pen│Zöllner Medical
€180 –45 % €99 / ks €118,80 vrátane DPH €99 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

HYALURON PEN PRE PROFESIONÁLOV - Kovové zariadenie na tlakové dávkovanie sterilného materiálu (dermálnych výplní, mezoterapie, biorevitalizácie) do podkožia bez ihiel. Aplikácia je bezbolestivá a pri použití nie je potrebné anestetikum. Zariadenie sa používa po celom svete prevažne v kozmetických centrách. K perám poskytujeme nielen aplikačné materiály ale aj certifikované školenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

HYALURON PEN PRE PROFESIONÁLOV:

Prístroj Hyaluron Pen pre aplikáciu dermálnych výplní bez ihiel (pod tlakom), mezoterapiu bez ihiel a biorevitalizáciu.
c Dermálne výplne sa používajú ktoré sú zosieťované. Viac informácií vám radi poskytneme na našej infolinke.

Obsah balenia obsahuje:
• pero Hyaluron / pero Hyaluronic na dodanie bez ihiel a estetických výplní,
• Injekčná striekačka bez ihly.

Zariadenie na aplikáciu sterilného materiálu (mezoterapiu) alebo (dermálne výplne) bez injekčne s estetickou a lekárskou spôsobilosťou.

Hyalurónové pero je zariadienie na estetické aj lekárske použitie, ktorý je vybavené regulačným prstencom, oceľovým telom obsahujúcim valec a pružinovým piestom, ktoré po naplnení umožňujú prepravu aktívnych látok vybraných na základe nedokonalosti. K aplikácií dochádza na základe vytvoreného tlaku a to tak, že sa vytvoria mikroskopické otvory, cez ktoré vniknú aktívne látky do podkožia. Samozrejme bez ihiel. Hlavné  výhody sú vo veľkosti otvoru, ktorý sa tlakom vytvorí. Je dvakrát menší ako priemer injekčnej ihly. Z toho vyplýva, menšie podkožné výrony, rýchlejšia rekonvalescencia a bezbolestné podanie ako dermálnych výplní, tak mezoterapie, koktejlov, alebo biorevitalizácie. 

Použitím Hyaluron pera sa vybrané aktívne látky dopravia do dermálnej vrstvy a homogénne sa distribuujú, aby sa zabránilo hromadeniu materiálu a jeho následnéeho zapuzdrenia.

Aplikácia je úplne bezbolestná a bez ihiel, nemá žiadne vedľajšie účinky po zákroku, ako sú modriny, zápaly a opuchy.

Hlavné indikácie liečby
Pero Hyaluron možno efektívne používať:

 • pri biorevitalizačnej liečbe bez ihly špeciálnymi kokteilmi, ako je Derma-Bio na tvári;
 • objemové zväčšenie pier pomocou kyseliny hyalurónovej (tzv. Estetických výplní bez ihiel) s použitím výplne s kyselinou hyalurónovou
 • vyplnenie malých povrchových vrások pomocou dermálnej výplne s kyselinou hyalurónovou.
 • mezoterapia bez ihiel so špecifickými aktívnymi látkami, ako sú biomimetické peptidy so zdvíhacím účinkom, alebo so spevňujúcim účinkom
  Aké sú výhody liečby perom Hyaluron?
 • Aplikácia je naozaj jednoduchá a sa ľahko vykonáva. Biorevitalizácia trvá asi 10 - 15 minút bez použitia ihiel v oblasti tváre alebo výplne pier;
 • Nevyžaduje sa anestetikum, pretože nie je zákrok bolestivý.
 • Nemá žiadne kontraindikácie, liečbu môže vykonať ktokoľvek;
 • Sú okamžite viditeľné výsledky.
 • Prístroj je možné bez obmedzenia používať v kozmetických centrách a na lekárskych klinikách, pretože nevyžaduje použitie injekčných ihiel.

K Hyluron perám vykonávame školenia zakončené certifikáciou. Viac informácií vám radi poskytneme na našej infolinke 0911 373743.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia