Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Hyaluron Pen - Profesionálne pero určené pre aplikáciu dermálnych výplní, mezoterapie a biorevitalizačných koktejlov bez ihly

Kód: 1236
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€180 –45 %
Hyaluron Pen│Zöllner Medical
€180 –45 % €99 / ks €118,80 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

HYALURON PEN PRE PROFESIONÁLOV - Kovové zariadenie na tlakové dávkovanie sterilného materiálu (dermálnych výplní, mezoterapie, biorevitalizácie) do podkožia bez ihiel. Aplikácia je bezbolestivá a pri použití nie je potrebné anestetikum. Zariadenie sa používa po celom svete prevažne v kozmetických centrách. K perám poskytujeme nielen aplikačné materiály ale aj certifikované školenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

HYALURON PEN PRE PROFESIONÁLOV:

Prístroj Hyaluron Pen pre aplikáciu dermálnych výplní bez ihiel (pod tlakom), mezoterapiu bez ihiel a biorevitalizáciu.
c Dermálne výplne sa používajú ktoré sú zosieťované. Viac informácií vám radi poskytneme na našej infolinke.

Obsah balenia obsahuje:
• pero Hyaluron / pero Hyaluronic na dodanie bez ihiel a estetických výplní,
• Injekčná striekačka bez ihly.

Zariadenie na aplikáciu sterilného materiálu (mezoterapiu) alebo (dermálne výplne) bez injekčne s estetickou a lekárskou spôsobilosťou.

Hyalurónové pero je zariadienie na estetické aj lekárske použitie, ktorý je vybavené regulačným prstencom, oceľovým telom obsahujúcim valec a pružinovým piestom, ktoré po naplnení umožňujú prepravu aktívnych látok vybraných na základe nedokonalosti. K aplikácií dochádza na základe vytvoreného tlaku a to tak, že sa vytvoria mikroskopické otvory, cez ktoré vniknú aktívne látky do podkožia. Samozrejme bez ihiel. Hlavné  výhody sú vo veľkosti otvoru, ktorý sa tlakom vytvorí. Je dvakrát menší ako priemer injekčnej ihly. Z toho vyplýva, menšie podkožné výrony, rýchlejšia rekonvalescencia a bezbolestné podanie ako dermálnych výplní, tak mezoterapie, koktejlov, alebo biorevitalizácie. 

Použitím Hyaluron pera sa vybrané aktívne látky dopravia do dermálnej vrstvy a homogénne sa distribuujú, aby sa zabránilo hromadeniu materiálu a jeho následnéeho zapuzdrenia.

Aplikácia je úplne bezbolestná a bez ihiel, nemá žiadne vedľajšie účinky po zákroku, ako sú modriny, zápaly a opuchy.

Hlavné indikácie liečby
Pero Hyaluron možno efektívne používať:

 • pri biorevitalizačnej liečbe bez ihly špeciálnymi kokteilmi, ako je Derma-Bio na tvári;
 • objemové zväčšenie pier pomocou kyseliny hyalurónovej (tzv. Estetických výplní bez ihiel) s použitím výplne s kyselinou hyalurónovou
 • vyplnenie malých povrchových vrások pomocou dermálnej výplne s kyselinou hyalurónovou.
 • mezoterapia bez ihiel so špecifickými aktívnymi látkami, ako sú biomimetické peptidy so zdvíhacím účinkom, alebo so spevňujúcim účinkom
  Aké sú výhody liečby perom Hyaluron?
 • Aplikácia je naozaj jednoduchá a sa ľahko vykonáva. Biorevitalizácia trvá asi 10 - 15 minút bez použitia ihiel v oblasti tváre alebo výplne pier;
 • Nevyžaduje sa anestetikum, pretože nie je zákrok bolestivý.
 • Nemá žiadne kontraindikácie, liečbu môže vykonať ktokoľvek;
 • Sú okamžite viditeľné výsledky.
 • Prístroj je možné bez obmedzenia používať v kozmetických centrách a na lekárskych klinikách, pretože nevyžaduje použitie injekčných ihiel.

K Hyluron perám vykonávame školenia zakončené certifikáciou. Viac informácií vám radi poskytneme na našej infolinke 0911 373743.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie