Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Hyaluron Pen - Profesionálne pero určené pre aplikáciu dermálnych výplní, mezoterapie a biorevitalizačných koktejlov bez ihly

Kód: 1236
CENOVÝ HIT GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: Derma 2.0
€180 –28 %
Hyaluron Pen│Zöllner Medical
€180 –28 % €129 / ks €154,80 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.10.2021

HYALURON PEN PRE PROFESIONÁLOV - Kovové zariadenie na tlakové dávkovanie sterilného materiálu (dermálnych výplní, mezoterapie, biorevitalizácie) do podkožia bez ihiel. Aplikácia je bezbolestivá a pri použití nie je potrebné anestetikum. Zariadenie sa používa po celom svete prevažne v kozmetických centrách. K perám poskytujeme nielen aplikačné materiály ale aj certifikované školenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

HYALURON PEN PRE PROFESIONÁLOV:

Prístroj Hyaluron Pen pre aplikáciu dermálnych výplní bez ihiel (pod tlakom), mezoterapiu bez ihiel a biorevitalizáciu.
c Dermálne výplne sa používajú ktoré sú zosieťované. Viac informácií vám radi poskytneme na našej infolinke.

Obsah balenia obsahuje:
• pero Hyaluron / pero Hyaluronic na dodanie bez ihiel a estetických výplní,
• Injekčná striekačka bez ihly.

Zariadenie na aplikáciu sterilného materiálu (mezoterapiu) alebo (dermálne výplne) bez injekčne s estetickou a lekárskou spôsobilosťou.

Hyalurónové pero je zariadienie na estetické aj lekárske použitie, ktorý je vybavené regulačným prstencom, oceľovým telom obsahujúcim valec a pružinovým piestom, ktoré po naplnení umožňujú prepravu aktívnych látok vybraných na základe nedokonalosti. K aplikácií dochádza na základe vytvoreného tlaku a to tak, že sa vytvoria mikroskopické otvory, cez ktoré vniknú aktívne látky do podkožia. Samozrejme bez ihiel. Hlavné  výhody sú vo veľkosti otvoru, ktorý sa tlakom vytvorí. Je dvakrát menší ako priemer injekčnej ihly. Z toho vyplýva, menšie podkožné výrony, rýchlejšia rekonvalescencia a bezbolestné podanie ako dermálnych výplní, tak mezoterapie, koktejlov, alebo biorevitalizácie. 

Použitím Hyaluron pera sa vybrané aktívne látky dopravia do dermálnej vrstvy a homogénne sa distribuujú, aby sa zabránilo hromadeniu materiálu a jeho následnéeho zapuzdrenia.

Aplikácia je úplne bezbolestná a bez ihiel, nemá žiadne vedľajšie účinky po zákroku, ako sú modriny, zápaly a opuchy.

Hlavné indikácie liečby
Pero Hyaluron možno efektívne používať:

 • pri biorevitalizačnej liečbe bez ihly špeciálnymi kokteilmi, ako je Derma-Bio na tvári;
 • objemové zväčšenie pier pomocou kyseliny hyalurónovej (tzv. Estetických výplní bez ihiel) s použitím výplne s kyselinou hyalurónovou
 • vyplnenie malých povrchových vrások pomocou dermálnej výplne s kyselinou hyalurónovou.
 • mezoterapia bez ihiel so špecifickými aktívnymi látkami, ako sú biomimetické peptidy so zdvíhacím účinkom, alebo so spevňujúcim účinkom
  Aké sú výhody liečby perom Hyaluron?
 • Aplikácia je naozaj jednoduchá a sa ľahko vykonáva. Biorevitalizácia trvá asi 10 - 15 minút bez použitia ihiel v oblasti tváre alebo výplne pier;
 • Nevyžaduje sa anestetikum, pretože nie je zákrok bolestivý.
 • Nemá žiadne kontraindikácie, liečbu môže vykonať ktokoľvek;
 • Sú okamžite viditeľné výsledky.
 • Prístroj je možné bez obmedzenia používať v kozmetických centrách a na lekárskych klinikách, pretože nevyžaduje použitie injekčných ihiel.

K Hyluron perám vykonávame školenia zakončené certifikáciou. Viac informácií vám radi poskytneme na našej infolinke 0911 373743.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: