Hydra Pen H2 Professional - NOVINKA - Zariadenie pre bezodpadovú aplikáciu mezoterapií, koktejlov a biorevitalizáciu

Kód: A0044
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€200 –20 %
Hydro Pen│Zöllner Medical
€200 –20 % €159 / bal. €190,80 vrátane DPH €159 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2023
Možnosti doručenia

Hydra pen - Profesionálne inovatívne aplikačné zariadenie pre aplikáciu mezoterapií, koktajlov a biorevitalizácií. Vie byť pripojené do siete, ale aj prenosné, má 4 rýchlosti. Jeho hlavnou výhodou je, že nedochádza k tvoreniu odpadu použitého materiálu (mezoterapia, biorevializácia a pod.) pretože zariadenie má svoju vlastnú nádrž, ktorá sa plní materiálom podľa potreby. Táto nádrž je sterilná a vymeniteľná pre každého nového klienta. Hydra pen - je najmodernejšie aplikačné pero vhodné do každého kozmetického salónu. Pero pracuje na báze microneedlingu. Bližšie info v popise nižšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

HYDRA PEN H2 - PROFESIONÁLNE INOVATÍVNE aplikačné zariadenie pre MEZOTERAPIU A BIOREVITALIZÁCIU!

Zariadenie HYDRA PEN na ošetrenie vpichovaním a mikroihličkami (microneedling) predstavuje absolútnu novinku zameranú na prevenciu plytvania produktom a na zaručenie správneho a nedisperzného aktívneho dodania kokteilu funkčných látok zvolených podľa typu nedokonalosti tváre alebo tela, ktorá sa má ošetrovať.

Zariadenie je zamerané na ošetrenie hlavných nedokonalostí tváre a tela, ako sú vrásky, škvrny, strie. Toto zariadenie, na rozdiel od známeho Dermapenu, je vybavené vnútornými sterilnými náhradnými dielmi, KTORÉ SÚ NAPLNENÉ A OBSAHUJÚ aktívne látky zvolené podľa druhu nedokonalosti a časti tela, ktorá sa má ošetrovať. Nástavec je ľahký a ergonomický. Prístroj funguje ako drôtový (s káblom pripojeným k elektrickej sieti), tak aj bezdrôtovým (bez kábla) vďaka zabudovanej lítiovej batérii, ktorá umožňuje vykonávať s dvojhodinovým nabíjacím cyklom nepretržité ošetrenie bez použitia kábla na 2 hodiny pri maximálnej rýchlosti. 4 sú voliteľné rýchlosti.

Zariadenie HYDRA PEN H2 na ošetrenie vpichovaním a mikroihličkami (microneedling) predstavuje absolútnu novinku zameranú na prevenciu plytvania produktom a na zaručenie správneho a nedisperzného aktívneho dodania kokteilu funkčných látok zvolených podľa typu nedokonalosti tváre alebo tela, ktoré sa má ošetrovať.

Bezdrôtová prevádzka s internou lítiovou batériou s 2 hodinovou autonómiou a možnosťou zvoliť 4 rôzne rýchlosti liečby.

Pri použití Hydra Penu dochádza k zaručenej biostimulácii a dodávke aktívneho materiálu do podkožia s nulovým odpadom, pretože každá hlavica má svoju vnútornú nádrž, ktorá je naplnená príslušnou funkčnou látkou zvolenou podľa typu nedokonalosti časti tela.

• Pre biorevitalizáciu a biostimuláciu použite mezokokteil DERMA-BIO
• Pre laxnosť (strata pevnosti), strie a jazvy použite mezokokteil DERMA-REPAIR
• Pre celulitídu použite kokteil DERMA-CELU
• Pre lokalizovanú adipozitu použite kokteil DERMA-LIPO
• Pre škvrny použite kokteil DERMA-WHITENING

Indukované mikroperforácie okrem toho, že umožňujú priame a aktívne transdermálne dodávanie látok vložených do sterilnej náplne, stimulujú a spúšťajú syntézu nového kolagénu a elastínu a začínajú procesy reštrukturalizácie.

Táto technika sa používa na ošetrenie nedokonalostí tváre (pomocou kokteilu Derma-Bio) a tela, ako sú: vrásky, hyperpigmentácia, jazvy, strata tónu, strie, lokalizovaná tuková pokožka, celulitída a alopécia.

NOVIKY A PLUSY ZARIADENIA. PREČO JE HYDRA PEN H2 LEPŠIE AKO KTORÝ KOĽVEK DERMA PEN?

Zariadenie HYDRA PEN na ošetrenie vpichovaním a mikroihličkami (microneedling) predstavuje absolútnu novinku zameranú na prevenciu plytvania produktom a na zaručenie správneho a nedisperzného aktívneho dodania kokteilu funkčných látok zvolených podľa typu nedokonalosti tváre alebo tela, ktorá sa má ošetrovať.

Inovatívne profesionálne zariadenie Hydra Pen H2 je lepšie ako mnohé zariadenia na ošetrenie vpichovaním a mikroihličkami, ako je dermapen a dermaroller, z viacerých dôvodov:

  • Sterilná a jednorazová náplň má nádrž na plnenie: Hlavice Hydra Pen pozostávajú z 3 ml nádržky (ideálne množstvo na ošetrenie tváre) zameranej na zabránenie vzniku odpadu. Počas fázy ošetrovania uvoľňuje hlava v kontakte s ošetrovanou oblasťou postupné a konštantné množstvo funkčnej látky predtým vloženej do nádržky. Týmto spôsobom sa zabráni odpadu z produktu a použitiu injekčných striekačiek;
  • Zaručené dodanie: vybraná aktívna látka a vložená do špeciálnej nádržky. Berúc do úvahy vertikálny pohyb (smer hore a dole) ihiel, použitý koktail (napríklad Derma-Bio) sa aktívne prenáša mikroihlami do pokožky, čo zaručuje dosiahnutie správnej dermálnej vrstvy a následne účinnosť liečby;
  • novatívny dizajn a nová ergonómia, ktorá uľahčuje jeho použitie;
  • Interná lítiová batéria: v porovnaní s predchádzajúcim dermapenom aj pri opakovaných cykloch nabíjania a používania vždy zaručuje stály výkon. S úplným dvojhodinovým nabíjacím cyklom získate nepretržité použitie pri maximálnej rýchlosti až do dvoch hodín;
  • Preddefinovaná a stála výchylka ihly: dĺžka ihiel je neodmysliteľnou súčasťou hlavice (k dispozícii je 0,25 mm, 0,50 mm tvárová hlavica a 1,00 mm pre telo). Absencia nastavovacieho krúžku na násadci zabraňuje náhodným zmenám dĺžky ihiel počas aplikácie a neadekvátnej kalibrácii krúžkovej matice a nadmernému opotrebovaniu násadca.

K Hydra Pen H2 poskytujeme profesionálne školenie zakončené certifikáciou! Radi vám poskytneme bližšie informácie na 0911 373743!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia